Jak v ASP.NET dynamicky měnit adresu mezi serverem a localhostem   zodpovězená otázka

C#, VB.NET, ASP.NET WebForms, Architektura

Dobrý den, řeším problém jak do cesty dostat na lokálo localhost a na webu s.aspone.cz. Web mám umístěn v F:\Visual Studio 2005\Websites\s. Stejná složka je nastavena jako Default Web Site. Zkusil jsem tyto metody, přidávám i jaké chybové zprávy mi vypisuje IIS:

//System.IO.DirectoryNotFoundException: Could not find a part of the path 'c:\deploy

//this.ResolveUrl("deploy")

//Stránka se načte, ale vrátí cestu F:/Visual Studio 2005/Websites/s, čili s norm. lomítky a obrázky se nenačtou

//MapPath( "deploy")

//Server.MapPath("deploy")

//System.IO.DirectoryNotFoundException: Could not find a part of the path 'c:\windows\system32\inetsrv\deploy'.

//ResolveClientUrl("deploy")

//AppRelativeVirtualPath

//"deploy"

//System.IO.DirectoryNotFoundException: Could not find a part of the path 'c:\Reference.aspx'.

//Context.ApplicationInstance.Request.FilePath

Děkuji všem za pomoc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://www.vbnet.cz/clanek--171-tipy_a_t...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback