VS 2010 add reference dialog   zodpovězená otázka

C#, Visual Studio

Mám takový problém. Když chci přidat referenci přes dialog add reference tak se mi nezobrazují všechny assembly co by tam měli být (jmenovitě chybí mi tam Microsoft.DirectX a potom pár opensource věcí).Jde mi o ten seznam.Ručně samozdřejmě přidat jdou. Zajímavé je že když spustím VS2008 tak tam je v seznamu naprosto vše.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ve VS2010 trvá klidně minutu, než se tam načtou všechny knihovny. Že jsou načtené poznáte podle toho, že seznam jde setřídit.

Zobrazují se navíc jen assembly, které jsou zaregistrované v Global Assembly Cache.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Počítám že v GAC je všechno co je v C:\Windows\assembly. To se mi právě zobrazuje jen v VS2008. V VS2010 mám jen část z toho.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak to přidejte ručně pomocí nalezení příslušné DLLky.

Ono VS2010 to ještě filtruje podle nastavené verze .NET Frameworku v projektu, takže pokud assembly nejsou pro .NET 4.0, v okně se nezobrazí.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Asi mi nic jiného nezbyde. Škoda, je to přecijen pohodlnější.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback