problém s checkboxem po postbacku   zodpovězená otázka

C#, ASP.NET WebForms

Zdravím, tvořím dynamicky tabulku a v každé tabulce mám dynamicky vytvořený checkbox.

CheckBox chck = new CheckBox();
chck.AutoPostBack = true;
chck.ID = Convert.ToString(date) + " " + Convert.ToString(time);

Každý checkbox má přiřazenu událost pro změnu hodnoty

chck.CheckedChanged += new EventHandler(chck_CheckedChanged);

Když spustím stránku, tabulka se vytvoří i s checkboxy, problém ovšem nastane, když kliknu na nějaký checkbox, ten se "nachvíli" zašrtne, udělá se postback a po postbacku zašrtnutý není, do metody s událostí chck_CheckedChanged program vůbec neskočí . Problém nejspíš bude v ID toho checkboxu, protože když dám místo mého identifikátoru(date+time) nějakou proměnnou zvyšující se o jedničku v každém checkboxu, tak vše funguje, ale s date+time ne, zkoušel jsem krokování a každý checkbox má čas i datum jiný.

Vlastnost EnableViewState mám nastavenu na true. Nevíte v čem by mohl být problém?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak už jsem na to přišel, ID komponenty nesmí obsahovat dvojitečku.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

No, to by nemělo. Obecně je vhodní používat jen písmena bez diakritiky, čísla, případně podtržítko.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback