Chyba pocas navrhu aplikacie   otázka

WPF, Silverlight

Robim vo VWD 2010 Expres/Silverlight 4

Pri pisani rozhrania silverlight aplikacie mi nevyskocila ziadna chyba. Po spustení príkazu Debug-Build vsetko prebehne v poriadku ale potom ked sa vratim do okna Design rozranie aplikacie zmizne a vyskocia tieto chyby:

System.InvalidOperationException

System.Windows.LayoutCycleException

Samotny XAML kod je v poriadku a je ho mozne aj skompilovat. Neviete kde moze byt chyba?

Pri gooogleni som nasiel iba to ze v SL2 bolo obmedzenie na pocet textboxov ale ich pocet ani zdaleka nedosahujem (250 - vtedy zobrazuje tieto chyby).

Okrem toho som zistil, ze ak cast XAML kodu oznacim ako Coment a kliknem na prikaz Reload the Designer aplikacia sa v navrhu normalne zobrazi. Potom mozem spatne odznacit tu cast kodu a vsetko funguje ako ma az pokial nekliknem znova na Debug-Build prikaz.

Neviete mi poradit kde moze byt chyba.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback