Vyříznutí z velkého obrázku a zobrazení (Win Mobile)   otázka

C#, Grafika, Compact Framework

Zdravím...

Řeším problém na Win Mobile s příkazem Clone(). Tento příkaz na PC umožňuje zadat jakou část obrázku chceme zkopírovat (pomocí Rectangle), u PPC to neumožňuje. Neví někdo jakým způsobem toto vyřešit?

Potřebuji se pohybovat po velkém obrázku jakoby v přiblížení, aby se pohyboval obrázek podle tažení prstu nebo stylusu po displeji.

Na PC mám aplikaci funkční se vším všudy a chtěl jsem to přepsat pro PPC a zasekl jsem se na tomto. Strýček Hoohl nějak nepomáhá, asi nevím co přesně mám hledat...

Díky za rady.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Toto podstatně doplňuje metody GDI+, které jsou dostupné v Compact Frameworku, možná tam bude i patřičná verze metody Clone:

http://www.opennetcf.com/downloads/agree...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravím, prostudoval jsem jednotlivé třídy a v jedné s názvem ImageAttributesPlus jsem našel toto:

ImageAttributesPlus Clone()
        {
            GpImageAttributes clone;
          SetStatus(NativeMethods.GdipCloneImageAttributes(nativeImageAttr,out clone));

            return new ImageAttributesPlus(clone, lastResult);
        }

jen nevím jestli mi to pomůže..........

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback