Visual Studio 2008   zodpovězená otázka

Offtopic

Stiahli ste si už Visual Studio 2008 ?

Nevymaže mi to moje projekty? Mám si ich zálohovať?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Projekty Vám to samozřejmě nesmaže. Jak Vás to napadlo?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To len tak. Ďakujem za odpoveď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jistě že nesmaže, dokonce se dá nainstalovat i na počítač, kde již je nainstalována verze 2005 a nijak se neruší, takže můžete vesele používat obě dvě.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Aj som to predpokladal. Ďakujem za odpoveď. Ja som pokladal za dôležitejšiu skôr prvú časť otázky. A myslel som že vyvolá burlivú diskusiu. Asi je ešte priskoro. Mimochodom VB 2008 EE už mám stiahnuté a som nadšený tým, MS nezabudol na express edície.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Už máte někdo zkušenost s během aplikace vytvořené v VB 2008 expres na počítači jen s redistributable package? Verze 2.0 měla něco kolem 20 MB, verze 3.5 má desetinásobek. Jestli by musel každý uživatel aplikace nejdříve stáhnout takový balík, pak šíření drobných aplikací ztrácí půvab.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Když spustíte normální instalaci a nebudete stahovat celý balík, tak se stáhnou a nainstalují jen součásti, které potřebujete. Navíc bych řekl, že celý balík obsahuje jak 32bitovou, tak 64bitovou verzi pro novější procesora. Takže když instalujete pomocí jejich online instalátoru, tak se stáhne dat daleko méně.

Windows Vista už má .NET framework 3.0, takže uživatelům se dotáhnou jen nové knihovny z verze 3.5, a uživatelé s Windows XP budou mít brzy Service Pack 3, kde by mohl být .NET framework 3.5 bude integrován (čistě můj odhad, možná špatný).

Naštěstí i v nových verzích můžete vyvíjet aplikace pro .NET framework 2.0, novinky, které .NET 3.5 přináší, jsou stejně spíš jen pokročilejší jazykové konstrukce, které mírně pokročilí nepotkávají často.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dík za odpověď. Marně jsem hledal menší balík redistributable package než je onen full se 197 MB, proto jsem ptal.

Vezmu-li v úvahu názory v diskuzi u vyhlášení soutěže, zdá se rozumné zůstat u verze 2005.

--------------------------------

Zkusil jsem on line instalaci Framework redistributable package verze 3.5 - má s instalátorem 75 MB - i to je hodně!

Zde je odkaz na instalátor:

http://www.microsoft.com/downloads/detai...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback