Nefungujici Intellisense   otázka

C#, Visual Studio

Mam Visual Studio 2010 a resim problem s nefunkcnim Intellisense. Nastaveni v menu Tools-Options-Text editor-All languages a C# jsem kontroloval a tam mam Intellisense zapnute. Ale volba Edit-Intellisense-Toggle Completion Mode je neaktivni. Navic nefunguje ani automaticke tab formatovani, tedy v ramci bloku kodu to pri entru nedrzi odsazeni ale kurzor je na novem radku na prvnim sloupci. Zkousel jsem i reset to default settings a nic. Tusim, ze problem nastal po instalaci doplnku PowerCommands. Ale i kdyz ho odinstaluju, tak to nepomuze. Nevite nekdo co s tim?

Diky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pro doplneni problem je pouze pro C#. V ostatnich jazycich Intellisense funguje...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste v menu Tools vybrat Import and Export settings, vyberte Reset All Settings a odklikejte do konce. Někdy to pomůže.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tohle uz jsem taky zkousel a nic. Zkusil jsem i preinstalovat cele VS a stale stejne. Jako kdyby kompletne zmizelo formatovani pro C# a je to ulozene nekde v nasteveni, ktere ani odistalace nezrusi?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste vymazat složku Dokumenty\Visual Studio 2008\Settings

Potom zapněte VS a vyskočí na vás hláška, že nebylo nalezeno nastavení. Odklikněte znovuvytvoření.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Stejný bordel s nefungujícím IntelliSense vznikne po odinstalování ReSharperu. Pomůže obnovení výchozího nastavení Visual Studia.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback