Aktualizované téma není v přehledu   zodpovězená otázka

Offtopic

Aktualizované starší téma se neobjevuje v přehledu na domovské stránce.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To není chyba, v přehledu na domovské stránce se ukazují jen nejnověji přidaná témata.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky za odpověď. Škoda, že nové příspěvky do starších témat tak zapadnou (do kterých jsem nepsal, jinam mám mejl).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já už také o tomto problému poslední dobou přemýšlím. Uvidíme co se s tím dá dělat.

V každém případě díky za připomínku.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kdysi jsem navrhoval, aby se jednotlivá vlákna (alespoň na titulní straně s upozorněním na diskusi) řadila ne dle data založení vlákna, ale dle data posledního příspěvku, protože mne také mrzela skutečnost, že o mnoho cenných rad (z diskusí, kam jsem nepřispěl, protože jsem sám nevěděl a tudíž mne samotného řešení zajímalo) takto přicházím.

Spokojil jsem se tenkrát s odpovědí autorů, že to nepovažují za přínosné (proto jsem svůj námět již neopakoval). Pokud se ale o dané možnosti opět uvažuje, rád bych svým hlasem připomínku pana Rennera podpořil.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Asi na titulní stránce vyhlásím anketu, ať mají všichni možnost vyjádřit svůj názor. Přeci jenom ten server děláme pro vás, tak si o tom rozhodněte sami. Úprava to složitá není, jde jen o to, jestli to bude přínos.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A co takhle dát to jako volbu do nastavení profilu? Nevím sice, jak by to bylo složité, ale každý by si mohl zvolit individuálně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback