Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 > >>

DATAGRIDVIEW v VS2008

Zdarec, Tak bych potřeboval pomoci. Ve starém VB6 jsem bez problému naplnil Datagrid přes ADO.NET a potom pomoci vlastnosti Columns(index) jsme mohl přenést hodnoty z Datagridu do Labelu nebo textového pole podle potřeby. Stejný zápis v VS2008 nefunguje (tak trochu jsem s tím počítal). Zkou...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

9 odpovědí
 
14.11.2008 17:59

Ondřej Linhart

Program na Eternity II

Slyšeli jste o Eternity II? Kdo tenhle hlavolam složí, vyhraje 2000000 USD. Snaží se to složit lidi na celém světě. Počet kombinací dílků i s otáčením se dá vyjádřit číslem, které má cca 550 nul. Takže je jasné, že ručně se to složit nedá. člověk to nedokáže, takže to musí dokázat jedině počít...

Offtopic, Algoritmy

8 odpovědí
 
06.08.2008 10:17

Tomáš Herceg

prace ADO.NET ??

zdravim priznivce programovani ! mam jeden takovej problem, ktery zatim nevim jak vyresit. Mam webovou aplikaci, datovy sklad tabulka SQL server. Tabulka vypada zjednodusene nasledovne: Hlavicka1 Hlavicka2 Hlavicka3 Telo1 Telo2 Telo3 Paticka1 Paticka2 pole v hlavicce a paticce jso...

VB.NET, SQL, ADO.NET, Algoritmy, Databáze

4 odpovědí
 
22.07.2008 9:14

anonym

Checkbox v datatable

Dobry chtel jsem se zeptat jestli nelze primo v datatable rict ze se jedna o checkbox polozku, nebo se to musi definovat az v datagridu. Dekuji

VB.NET

2 odpovědí
 
21.07.2008 10:02

Michal Kezr

Word

Nevite nekdo jak dostat cislo a nazev kapitoly do zahlavi. Kdyz to tam nejak dostanu pres krizovy odkaz, tak se mi to furt vaze na prvni kapitolu na vsech zahlavich. Mozna by se to melo resit pres makra, ale nezda se mi ze bych byl 1.uzivatel MS Wordu, ktery by toto potreboval. Predem dekuj...

Offtopic, VB6/VBA

2 odpovědí
 
20.07.2008 10:41

anonym

Dokování

Ahoj. Dělám ve VB.NET aplikaci, a chtěl bych tam dát možnost uživately dokovat aplikaci k pravému okraji obrazovky. Něco jako v ICQ. Jak to mám udělat poraďte mi prosím... Nemůžu ve vyhledávači nic najít. Moc díky za odpovědi

VB.NET

1 odpovědí
 
19.07.2008 15:13

Honza Dufek

Ikony na ploše

Dobrý den, chtěl bych si napsat jednoduchý program který by po spuštění setřídil plochu: soubor.txt do dokumentu, soubor.jpg do obrázku atd... ale ještě nikdys jsem programově neupravoval plochu a nevim jak k tomu přistupovat,mohl by mi prosím někdo poradit &quot;jak na to&quot;? Jde mi hlavně o ...

WinAPI

2 odpovědí
 
19.07.2008 9:46

Roman Trakal

Ošetření chyby

Ahoj. Pokud v mé aplikaci nastane chyba a nebude se dát jakýmkoli způsobem spustit, jak mám ošetřit tuto chybu pro MsgBox(&quot;neco&quot; ... ) místo toho aby se tam uživately vypysovaly .NETový hlášky o chybě??? Potřebuju to tedy uskutečnit při spouštění aplikace. Je...

VB.NET, .NET

4 odpovědí
 
18.07.2008 14:59

Tomáš Herceg

Increment datumu v textboxu

zdravim, nevim jak inkrementovat datum v textboxu na strance. V page load udalosti mam nastaveni aktualniho datumu do textboxu: a v udalosti click tlacitka mam zvyseni data o jeden den: Ovsem zvyseni datumu se provede jen pri prvnim stisku tlacitka, pak uz ne. Kdyz udalost page load pot...

VB.NET, ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
18.07.2008 14:52

anonym

Problem s AddHandler

Pokúšam sa zachytiť event prechádzania myši nad c1comboboxom. Nasledujúci kód ale odmieta poslúchať. V AddHandler mi podčiarkne me.OnComboMouseMove a vypíše Argument not specified for parameter &#39;e&#39; of &#39;Private Sub OnComboMouseMove(sender as object, e as system.windows.forms.mo...

VB.NET

1 odpovědí
 
18.07.2008 14:14

anonym

Počet kontrolov daného typu

Dobré ráno, neviem či som ešte rozospatý, ale momentálne ma odpoveď na tento problém nenapadá. Mám niečo takéto : Viem zistiť počet C1ComboBoxov v kolekcií p.Controls už pri prvom opakovaní cyklu? Za nápady ďakujem.

VB.NET, Algoritmy

1 odpovědí
 
18.07.2008 8:55

Ondřej Linhart

Zobrazení času

Zdravím vás, zajímalo by mě jakým způsobem je možné na formulář umístit zobrazení aktuálního času. Tento čas by se pořád &quot;refreshoval&quot; a byl by stále aktuální. Narazil jsem například na TimeOfDay, ale s tím jsem nebyl moc úspěšný. Předem díky za případné rady.

VB.NET

3 odpovědí
 
17.07.2008 20:09

Jan Novák

VS2008 -> SQL 2005 v.s. 2000

Zdravím Vás, Potřeboval bych poradit. Udělal jsem aplikaci, která správně funguje na noterboku s SQL 2005 a VS2008. Po připojení na SQL 2000 se nemůže aplikace vůbec domluvit s SQL. Pořád to chce heslo a uživatele a kam jej mám napsat. Můžete mě prosím poradit kde hledat. Zápis pro připoje...

ADO.NET, Databáze

2 odpovědí
 
17.07.2008 10:24

Petr Bilik

reference namapovani dll

Predpoklad: Na kazdem pC je knihovna zaregistrovana instalatorem aplikace (CATIA) pro ktere prográmek tvořím. Nechci pridavat znovu knihovnu a linkovat z EXE ani vkladat primo do kompilace. Je to obsahla knihovna ze ktere vyuziju 2 objekty. Dá se to řešit odkazem na existujici DLL? dik

VB.NET

5 odpovědí
 
16.07.2008 22:49

Ondřej Linhart

Vlastní panel do Průzkumníka

Zdravím, snažím se vytvořit malou komponentu, která by měla být součástí Traye či Průzkumníka. V tomto článku: http://www.codeproject.com/KB/shell/dotnetbandobjects.aspx Jsem našel řešení, ovšem nedaří se mi to rozběhat. Kompilace proběhne v pořádku, ale v Průzkumníkovi, potažmo Trayi se mi ...

VB.NET

10 odpovědí
 
16.07.2008 12:11

Jan Novák

vhodná událost - výběr položky Listboxu

Existuje v .NET udalost Listboxu ,která se chová stejně jako Click ve VB6? Pri programové zmene nejakého prvku objektu Listbox nepotrebuji aby byla procedura Listbox_&quot;neco&quot; opakovaně volána. Udalost SelectedIndexChanged dela právě to co nepotřebuji.

WinForms

3 odpovědí
 
15.07.2008 20:35

Ondřej Linhart

Připojení obrázku do knihovny

Dobrý den, jak již naznačuje nadpis potřeboval bych připojit obrázek do knihovny. V knihovně mám formulář který se zobrazuje při připojeni k DB a měl by obsahovat logo. Kdysi a kdesi (:-D) jsem viděl řešení přez prevod obrazku do textového řetězce. Nemáte někdo s tímhle zkušenosti, nebo něj...

VB.NET

3 odpovědí
 
15.07.2008 12:37

Jan Novák

Kontrola existencie DLL

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, ako najefektnejšie zistím z mojho .exe súboru(vb .net 2003(.net framework 1.1)) v runtime, či existuje prireferencovaná dll k tomuto programu. Čiže v design time si referencujem nejakú dll, spustím program zistím, či existuje v adresary programu, ak ano idem ďa...

.NET

1 odpovědí
 
15.07.2008 12:25

Ondřej Linhart

konverze .frm do .net

Mam dost veci udelanych ve vba 6. Tudis to neni project vb ale samostatne vyplivnute soubory: moduly,tridy a formulare. Da se to nejak jednoduse zkonvertovat do VS 2005? Resim to tak ze kod z modulu a trid kopiruju pres schranku, ale celé formulaře neumim. Kazda rada dobrá. dik

VB.NET, Visual Studio, VB6/VBA

5 odpovědí
 
14.07.2008 7:55

Tomáš Herceg

64b windows

Neexistuje v .net neco jednodusiho pro zjisteni 64bit OS nez toto?

Optimalizace, WinAPI, .NET

1 odpovědí
 
14.07.2008 7:44

Tomáš Herceg

<< < 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback