Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 > >>

Jak můžu počítat s číslem z textboxu?

Zdarec, pokouším se provést několik matematických operací s číslem z Textboxu a jde mi pouze jedna operace. Číslo z textboxu jsem dal do proměnné: Bohužel funguje pouze násobení. dělení již ne.

VB6/VBA

6 odpovědí
 
28.11.2011 20:06

Jan Taufer

Upravování profilu nefunguje

Zdravím, při úpravě profilu dostanu následující chybovou hlášku: Jméno nebo příjmení nejsou ve správném formátu! The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint &quot;FK_UserProfiles_Users&quot;. The conflict occurred in database &quot;VbNet&quot;, table &quot;dbo.Users&quot;, c...

Offtopic

3 odpovědí
 
07.11.2008 15:38

Petr Mánek

Pozice výběru v HTML zdroji

Zdravím, už dlouhou dobu se sháním po způsobu, jak v dokumentu ve WebBrowseru přesouvat Caret. Chci totiž WebBrowser použít podobně jak RTB s tím, že do něj budu něco psát (bude v contenteditable módu) a při každém stisku klapky zamknu okno, vezmu text z WB, zpracuji jej, vrátím do WB, odemk...

HTTP/HTML

7 odpovědí
 
21.09.2008 12:18

Vlastimil Polakovic

Související články v SQL

Zdravím, tak došlo i na mě, potřeboval bych poradit, jak vybírat z SQL databáze článků, související články. Zkoušel jsem SQL fulltextové hledání pomocí CONTAINS. Jen si nejsem jistý zda-li je to to pravé.... Děkuji

SQL, Databáze

6 odpovědí
 
18.07.2008 15:34

anonym

Vyjímka

Dobrá den, potřeboval bych prosím pomoci s problémem ve své aplikaci. Po výpočtech se mi do výsledku vypíše &quot;Není číslo&quot;, popř. &quot;+Nekonečno&quot;. Je mi jasné, že nekonečno nastane pří dělení nulou. Nevím ale z jakého důvodu nastává ten druhý případ a proč mi to nevyhodí ani v jed...

VB.NET

2 odpovědí
 
08.07.2008 8:49

anonym

Sloučení souborů

Zdravím, chtěl ybch se zeptat, zda lze Visual Studio 2008 nastavit tak, aby mi Designer Generated Code a zdrojový kód sloučilo do jednoho souboru? Pokud je to jeden CheckBox v Tools&gt;Preferences, tak se omlouvám, ale tuhle volbu jsem tam nenašel. Děkuji

VB.NET, Visual Studio

8 odpovědí
 
07.07.2008 20:51

Jan Novák

Přidání záznamu do DataGridView

Dobrý den, prosím o radu, jak lze přidat nový záznam do DatagridView. Nevím si rady s přidáváním nových záznamů do DatagridView. DatagridView mám napojen na data přes DataTable, kde jsou načteny data z mdb souboru. Pokud se v DatagridView dostanu na nový záznam, tak mohu tento nový záznam bez ...

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
06.07.2008 23:48

anonym

Problém s textem v textboxu

Chci jednoduše načítat data do textboxu pro pozdější tisk.Pokouším se aby jednotlivé údaje byly zarovnány pod sebou(například jako v excelu), ale nějak se mi to nedaří.Zkoušel jsem jednotlivé řetězce spočítat pomocí LEN a odečíst tuto délku od pevně daného čísla a potom buď přičíst nebo odečíst m...

VB.NET

4 odpovědí
 
05.07.2008 14:09

Jan Novák

Menu strip

Dobrý den, narazil jsem na jednu podivnost při použití Menu strip a tak bych chtěl vědět zda se s tím někdo nesetkal a zda má jednoduché řešení. V menu strip mám toolStripItem (dejme tomu s názvem číselník). Po kliknutí se zobrazí 2 položky (číst,upravit).Tyto položky mají onu známou &quot;šipečk...

VB.NET, WinForms

11 odpovědí
 
05.07.2008 9:31

Tomáš Herceg

Ingres databáza

Dobry den, viete mi niekto poradit ako sa pripojim na server a databazu Ingres. Mam stiahnuti aj ODBC driver ingres2006-9.2.0-118-gpl-win-x86-DotNet a stale sa mi nedari. Skusal som pripojenie cez Data.OleDb.OleDbConnection Aky connection string pouzit?

VB.NET

8 odpovědí
 
05.07.2008 0:41

Eduscho

Odstanění položky z Array z Objektu

Předem se omlouvám za triviální dotaz, ale nějak jsem se &quot;zasekl&quot; :-( Mám vlastní objekt např. Cars Potřeboval po naplnění Objektu hodnotami vymazat jednu položku z Array Barva. Vyzkoušel jsem kde co, ale nějak se mi bohužel nedaří. Předem mnohokrát děkuji

VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
04.07.2008 13:34

Tomáš Herceg

Jednoduchá aplikace pro zjištění konektivity na síti

Hezký den, uvažoval jsem o úplně jednoduché aplikaci testující konektivitu síťových zařízení. Aplikace by např. načetla seznam IP adres ze souboru(textového), poté by zkusila &quot;ping&quot; na tyto adresy a oznámila jak bylo toto &quot;pingování&quot; úspěšné, co se podařilo &quot;pingnout&q...

VB.NET

2 odpovědí
 
03.07.2008 19:56

Zdeněk Lusk

Přístup do FORM z funkce

Dobrý den,mám vytvořený FORM1 jako třídu, a potřebuji na tento formulář zobrazovat graficky provozní stavy. Pokud se nacházím ve FORM1, není problém. Vzhledem k přehlednosti v programu při následných úpravách by však bylo vhodnější, kdyby bylo možné do formuláře přistupovat z funkce nebo procedur...

VB.NET, Komponenty, WinForms

8 odpovědí
 
03.07.2008 19:41

Ondřej Linhart

Dědění

Zdravím, vytvářím vlastní komponentu, kterou jsem založil na RichTextBox (tím myslím, že ho dědí). No a mne by zajímalo, jestli můžu některé vlastnosti a metody RichTextBoxu skrýt. Zatím jsem to udělal tak, že přetěžuji zmíněné metody s tím, že jsem je udělal ReadOnly a vrací defaultní hodno...

VB.NET, WinForms

12 odpovědí
 
03.07.2008 19:22

Tomáš Herceg

Import TXT souboru do SQL(2005)

dobry den, chtel bych se zeptat jak se resi import textovych souboru do tabulek na sql serveru ve webovych aplikacich. Chtel bych vytvorit nejake jednoduche uzivatelske rozhrani,pomoci ktereho bych importoval textovy soubor (s oddelovaci). Sice jsem nasel nejake postupy s SQLBulkCopy, ale jen...

SQL, Algoritmy, Databáze, I/O operace

5 odpovědí
 
03.07.2008 16:02

anonym

Víceřádkový text v richtextbox

Dobrý den, Mohli byste mi prosím poradit jak psát ve VB 2008 Express do komponenty richtextbox víceřádkový text? Zkouším to přes vlastnost lines, ale nemůžu přijít na správnou syntaxi. Děkuji.

VB.NET

4 odpovědí
 
03.07.2008 14:50

Jan Novák

Otevreni 2. formulare ve stejnem okne

Dobry den, potreboval bych po kliknuti na Button nahrat do stejneho okna jiny formular, ale vubec netusim, jak na to... Zkousel jsem zobrazit prvni a druhy schovat, ale to se nepovedlo. Urcite je to strasne jednoduche, ale ve VB teprve zacinam :-) dekuji za pripadnou odpoved

VB.NET

7 odpovědí
 
02.07.2008 23:55

Petr Mánek

Posilani souboru (neco treba jako na icq)

Zdravim chtel jsem si udelat nejaky programek ktery by umel poslat soubory,vybrat slozku pro ulozeni a aby se zobrazovalo kolik vterin jeste chybi do konce... ale s vb jeste vubec neumim,mohl by mi nekdo pomoct?

VB6/VBA

4 odpovědí
 
02.07.2008 22:29

Petr Mánek

funkce knihovny API

Dobrý den, ahoj, nevíte někdo pls jak zprovoznit API v VB2005? Nebo jak to tam funguje? V &quot;Project/Add Reference/COM&quot; jsem našel &quot;32-bit Windows API declarations (ANSI)&quot;, v &quot;Project/Add Reference/Recent&quot; už to mám taky vidět jako &quot;Win32.tlb&quot;, ale kd...

VB.NET

3 odpovědí
 
02.07.2008 16:58

Ondřej Linhart

Problém s INI

Četl jsem zde téma o INI a zkoušel jsem úpravy,ale nepomohlo to. Problém je následující ve VB (2005 ale ted jsem to převedl pod VB 2008). Mám nastavený zápis a čtení INI souboru. Při snaze zapsat nebo číst z INI souboru mi hází chybu s přístupem do chráněné pamětí. Nevíte jak se to opravit ne...

VB.NET

7 odpovědí
 
29.06.2008 21:05

Tomáš Herceg

<< < 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback