Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 > >>

Konverze v C#

Zdravím, jsem nucen dělat jeden projekt v C# a vzhledem k mým nulovým zkušenostem, se našla chyba samozřejmě hned u prvního řádku. Tento kód: My vyhodí výjimku &quot;Not Implemented&quot; na řádku g.DrawImage... Netuším, zda je to způsobeno mou prasečí konverzí z float na int nebo čím a tak pr...

C#, WinForms, Grafika

6 odpovědí
 
17.11.2009 23:28

Viktor Langer

otevreni xls

Dobry den uz jsem tu dlouho nebyl, ale jelikoz jste mi jiz nekolikrat pomohli pokusim se nastinit muj problem. Mam pridan do projektu xls dokument a chtel bych ho otevrit, u txt dokumentu mi toto normalne funguje, nevim z jakeho duvodu mi to nefunguje u xls dokumentu. Zde je kod pro otevreni d...

C#, Office

3 odpovědí
 
17.12.2008 16:28

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Zapamätanie si premennej

Poradili by ste mi prosím, ako urobiť aby mi na stránke fungoval tento jednoduchý kód?

VB.NET, ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

11 odpovědí
 
25.08.2008 16:34

anonym

Viditelnost tlačítka ve FormView

Ahoj. mám na stránce jeden Formview ve kterém jsou tři tlačítka - Nový, Upravit a Smazat. každé tlačítko má své ID - newbutton, editbutton a deletebutton. Když ale do kódu této stránky napíšu Napíše mi to, že tento prvek s názvem &quot;deletebutton&quot; neexistuje.

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
08.08.2008 19:29

anonym

Upload na Remote Server pres http

Dobry den snazim se prijit na to jak si udelat takovy maly uploader pro jeden share server.Nicmene nevim jak presne zacit. Toto je html kde je textarea a tlacitko pro upload. A pro toto bych potreboval udelat ten soft v VB. Vim ze mam udelat http request a vrati me respone a ze ID je txtA...

VB.NET

10 odpovědí
 
14.07.2008 7:53

Tomáš Herceg

převod čísla na textový řetězec

mám dotaz jak by se nejjednodušeji převedlo například číslo od 1 do 100 na textový řetězec &quot;001&quot; až &quot;100&quot;

VB.NET

5 odpovědí
 
11.07.2008 23:23

Petr Mánek

Jak "rozmnožit" třídu :-)

Dobrý večer, poradil by prosím někdo jak by se dala &quot;rozmnožit&quot; již vytvořená třída za běhu v aplikaci? Uvedu příklad: cílem bych chtěl že bude vytvořených 5 objektů Znacka(1), Znacka(2),... a každý bude mít jiné hodnoty ve svých vlastnostech. Nedaří se mi ale to &quot;rozmnožení&quot...

VB.NET

3 odpovědí
 
11.07.2008 22:36

anonym

Aktualni uzivatel windows XP

Dobrý den potřeboval bych zjistit jméeno aktuálně přihlášeneho uživatele windos (respektive název profilu) -&gt; abych následně mohl doplnit v &quot;c:\Documents and Settings\... &quot; přislusnou cestu. Děkuji embart

VB6/VBA

4 odpovědí
 
11.07.2008 13:05

Ondřej Linhart

Rozlišení monitoru

Dobrý den, předem se omlouvám za možná hloupý dotaz ale: Chtěl jsem kodem zjistit rozlišení monitoru přes My.Computer.Screen a chtěl bych vědět jaký je rozdíl mezi WorkingArea a Bounds. Můj monitor má rozlišení 1280x1024. Při použití WorkingArea je mi vráceno rozlišení 1280x964 a při použití Bo...

.NET

2 odpovědí
 
11.07.2008 11:05

Honza Dědek

Ikona aplikace

Dobrý den, právě řeším ikonku mojí aplikace a narazil jsem na jistý problém. Našel jsem si několik free ikonek na netu, jenže jsou ve formátu bmp nebo jpg. Nevíte jak je jednoduše převést na ico? Zkoušel jsem bmp otevřít ve visual studiu, nastavil jsem velikost 64x64 , ve vlastnostech přepsal kon...

Offtopic, Grafika

6 odpovědí
 
11.07.2008 9:48

Honza Dědek

Connection String pro SQL Server Compact Edition

Dobrý den, udělal jsem si program ve VB .Net a potřebuji k tomu připojit malou DB. Funguje mi to na MS SQL 2005, ale potřebuji, aby program jel i na jiných PC a bez instalace SQL. Teď jsem 2 dny řešil jak se připojit do DB &quot;Test.SDF&quot; a stále nevím jak na to. Můžete mi někdo poradi? ...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
10.07.2008 21:47

Tomáš Herceg

Tlačítko ve smyčce WHILE

Dobrý den, pro programátory je to ptákovina, ovšem jako laik na to nemohu přijít.Potřeboval bych v časově náročné smyčce WHILE...END WHILE kromě vlastní činnosti kódu ve smyčce kontrolovat i tlačítko, umístěné na stejném formuláři (nebo číst stisk klávesy na klávesnici). Poradíte prosím? Děkuji z...

VB.NET

7 odpovědí
 
10.07.2008 18:07

Ondřej Linhart

Získání přesného času z SQL serveru

Zdravím všechny. Můžete mi prosím poradit jak získám přesný čas ze serveru SQL ? Mám totiž v MSSQL-2005 tabulku kam se ukládají časy určitých činností a chtěl bych zabránit, aby se změnou datumu na lokalním PC, uložil do tabulky nepravdivý, nepřesný či úmyslně změněný údaj. Napadají mě dva způ...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
10.07.2008 17:40

Tomáš Herceg

Aktualizace dat

Potřeboval bych poradit jak řešit problematiku aktualizace dat v lokální aplikaci, která má zdroj dat na serveru SQL 2005 ? Existuje nějaká jednoduchá možnost jak by server zjistil že došlo k aktualizaci určitých tabulek a odeslal informaci na všechny připojené aplikace u klientů ? Méně elegan...

VB.NET, Databáze

2 odpovědí
 
10.07.2008 17:12

Michal Březina

změna vlastností Form2 z Form3

Dobrý den, rád bych požádal o radu. Mám otevřený nový Form2, potom otevřu Form3 (Showdialog) a z něho změním některé vlastnosti Form2. Problém je, že se změna vlastností neprojeví. Zkoušel jsem i z Form3 (při zavírání) volat proceduru Update_Form2, která je ve třídě Form2, ale stále nic. Jakmi...

VB.NET, WinForms, .NET

11 odpovědí
 
10.07.2008 13:25

Petr Mánek

Vypis windows user groups a ich userov

Zdravim. Potrebujem poradit, akym sposobom nacitam vo VB 2005 vsetky user grupy v domene a userov k jednotlivym grupam. Vdaka.

VB.NET, Bezpečnost

2 odpovědí
 
09.07.2008 17:36

Ondřej Linhart

Seřazení položek v poli s objekty FileInfo

Zdravím, mám pole s objekty FileInfo a potřeboval bych ho seřadit sestupně podle datumu souboru. Díky za případné rady. Petr Š.

VB.NET

2 odpovědí
 
09.07.2008 11:14

anonym

Job SQL serveru

Dobrý den, už jsem něco podobného řešil zde http://www.vbnet.cz/forum-tema--1091-monitorovani_stavu_klientske_aplikace.aspx#Post5269 Jde o to že potřebuji zkonbtrolovat zda se klienstká aplikace korektně odhlásil nebo spadla. Je to aplikace spouštěná na lokálním PC a databáze je na MS SQL serv...

Databáze

9 odpovědí
 
09.07.2008 10:30

Honza Dědek

Excel ve formuláři VB.NET

Zdravím Pokouším se otevřít aplikaci excel ve formuláři VB.NET, postupoval jsem podle tohoto návodu http://xldennis.wordpress.com/2007/11/16/open-excel-workbooks-in-vbnet-solutions/ ale když dám načíst aplikaci excel, tak se otevře ve svém vlastním okně... Nemáte někdo nějáký nápad?

VB.NET

2 odpovědí
 
08.07.2008 19:23

anonym

VBA ve Wordu

Ahoj, nemáte prosím někdo tip na nějákou webovou stránku (pokud možno v češtině) která by se zabývala používání VBA pod MS Word? Bohužel s tím nemám zkušenosti (dělal jsem pouze pod excelem) a v práci je menší průšvih který potřebuju rychle vyřešit:)

VB6/VBA

1 odpovědí
 
08.07.2008 13:11

Honza Dědek

<< < 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback