Idiot (updated)

Tomáš Herceg       21.05.2007             10866 zobrazení

Dnes je opravdu krásný den - 21. května 2007. Znepříjemňuje mi jej ovšem idiot. Je to člověk, který má docela solidní průšvih a nebojí se nás s ním obtěžovat.

Dnes poslal do fóra žádost, abychom za něj napsali jakýsi program, protože jej nutně potřebuje, jinak prý propadne. Za prvé pořádně nespecifikoval, co přesně chce, a za druhé tady nejsme od toho, abychom řešili něčí osobní problémy. Odkázal jsem ho na můj seriál Začínáme programovat, stačilo by mu prvních pár dílů, aby se programovat naučil a aby si tuto aplikaci napsat zvládnul (dohromady je to za hodinu hotové). Diskusní fórum je pro uživatele, kteřé se chtějí naučit programovat.  Čekal jsem tedy, že se tento idiot polepší a přečte si můj seriál. To by ovšem bylo příliš idealistické.

V diskusích se pomalu, ale jistě, začaly množit stále dotěrnější požadavky od tohoto uživatele, začaly ještě poměrně slušne, končili již dosti vulgárně. Samozřejmě jsem je průběžně mazal. Dotyčný uživatel mě zkrátka pořád obtěžoval, abych mu tu aplikaci napsal. Kdyby svůj čas využil na trochu snažení, už ji měl dávno napsanou sám (stačí si přečíst články a zkopírovat moje ukázkové příklady, když už nic). Dostal ban, to jej však nezastavilo.

Jeho jediným argumentem bylo, že mě to nezabere víc než 5 minut. To je sice pravda, ale idiot si zřejmě neuvědomuje, že tento server provozujeme zadarmo a z vlastní dobré vůle. Nejsem povinnen mu odpovídat, nehodlám podporovat lemply, kteří se zašijí v předmětu programování, celý rok nic nedělají a pak jen ostatní obtěžují, když mají propadnout. Ono by stačilo splnit jedno takovéto přání a za týden je tu druhé, třetí, čtvrté atd. Za chvíli budu zavalen stovkami uživatelů, kteří jsou líní splnit si své povinnosti?

Velmi rád odpovím na dotaz lidem, kteří se snaží a chtějí se naučit programovat. I když jsou to začátečníci a nechápou zcela triviální věc, každý někdy začínal a byl za každou dobrou radu rád. Mám radost, když mohu pomoci někomu, kdo si toho bude vážit, ale nesnáším lidi, kteří jen pořvávají na fórech a nehodlají vyvinout minimum snahy. Tyto uživatele nesnáším a idiot je jedním z nich.

Update: Nové a nové příspěvky, kterými zaplavuje naše fóra (a které samozřejmě mažu, protože porušují pravidla), jen a jen dokazují, že má IQ nižší než počet prstů na jedné ruce.

 

hodnocení článku

0       Hodnotit mohou jen registrované uživatelé.

 

Nový příspěvek

 

Diskuse: Idiot (updated)

Holt jsou lidé, kteří mají IQ nižší než omalovánky pro psy...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.

Nyní zakládáte pod článkem nové diskusní vlákno.
Pokud chcete reagovat na jiný příspěvek, klikněte na tlačítko "Odpovědět" u některého diskusního příspěvku.

Nyní odpovídáte na příspěvek pod článkem. Nebo chcete raději založit nové vlákno?

 

  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback