Místo omluvy vulgarita

Tomáš Herceg       09.04.2008             10457 zobrazení

Jak jste si možná všimli, dnes se nám na serveru vbnet.cz v diskusích ozval idiot a primitiv jménem Jakub Klaban. Pokud nevíte, kdo to je, připomenu, že zhruba před dvěma měsíci mi ukradl první díl seriálu o XNA frameworku a publikoval jej pod svým jménem na svém webu pochybné kvality.

Je to prvotřídní patlal, pouze označil text mého článku a zkopíroval jej k sobě, vůbec mu nevadilo, že se tam s ním dostalo i záhlaví s počtem zobrazení tohoto článku (které u něj samozřejmě ukazovalo totéž číslo), a že všechny obrázky se stahovaly z tohoto serveru. Okamžitě jsem napsal administrátorům webu estranky.cz, aby dotyčný článek odstranili, což se také velmi brzy stalo.

Dnes nám tento zloděj článků napsal do diskuse zprávu, ve které bylo více sprostých slov než těch ostatních. Čekal bych, že když někdo ukradne článek a je klepnut přes prsty, že se třeba omluví anebo něco podobného. Nadávání a vulgarismy jsou pouze projevem trapné primitivnosti, možná jsem zde ten příspěvek měl uveřejnit, abych neztrapňoval tohoto idiota já, ale mohl se ztrapnit on sám.

Z podobných lidí je mi na zvracení, neváží si cizí práce, nic sami nedokázali, ale kradou a pak ještě nadávají, když si poškozený vydobije spravedlnost. Navíc kvůli každému takovému hovadu píšu do tohoto blogu články, je to takový můj nadávací pool. Je to škoda, chtěl bych tu mít články o hezkých věcech, a ne o pochybných existencích s inteligencí kýblu hnoje.

Upozorňuji, že jestli kdekoliv uvidím své články, k jejichž publikování jsem nedal svolení, podám na dotyčného pachatele trestní oznámení, protože zkopírování článku bez písemného svolení je trestné podle platných zákonů ČR. Pokud máte nějaký opravdu závažný důvod, proč byste chtěli naše články publikovat na svém serveru, stačí se zeptat. I jedna nejmenovaná škola už vykopírovala moje články o VB.NET pro začátečníky, udělala si z nich PDF a uveřejnila je na svém webu. Naštval jsem se, napsal jim a museli to dát pryč. Kdyby se mě zeptali, tak bych jim samozřejmě povolení dal, když mi to ale udělají za zády, tak se opravdu naštvu.

 

hodnocení článku

0       Hodnotit mohou jen registrované uživatelé.

 

Nový příspěvek

 

Diskuse: Místo omluvy vulgarita

Ahoj, nic si z toho nedělej. Takových lidí je hodně a nemá smysl se kvůli nim rozčilovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Diskuse: Místo omluvy vulgarita

Ahoj Tomáši,

to je mi fakt líto. Vím jak Ti je, můj seriál o PHP (http://www.linuxsoft.cz/php/ ) taky řada lidí kopírovala bez mého svolení a to člověka pouze naštve. Ale vydrž, kvalita se prosadí sama.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Diskuse: Místo omluvy vulgarita

Myslím že ten dotyčný se ztrapnil víc než dost. Ten profesionál by tvoje články napsal klidně za pět minut, tak proč - když je takový borec - by ztrácel svůj drahocenný čas, ve kterém se věnuje velice smysluplným čínnostem, psaním článku, radši ho okopíruje od někoho, kdo mu nesahá ani po paty a sám by svůj článek ani napsal nedokázal. (Samozřejmě ironicky)

Alespoň že si dotyčný ulevil, když na něm byla spáchána taková křivda.

If (IQ = Nothing) Then IP = "88.146.208.7"

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

:)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.

Nyní zakládáte pod článkem nové diskusní vlákno.
Pokud chcete reagovat na jiný příspěvek, klikněte na tlačítko "Odpovědět" u některého diskusního příspěvku.

Nyní odpovídáte na příspěvek pod článkem. Nebo chcete raději založit nové vlákno?

 

  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback