Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 > >>

Zajímavá chyba délky

Tak nabaluji zdrojový kód a teď mám tuto chybovou hlášku. Byla překročena maximální délka požadavku. Popis: Při provádění aktuálního webového požadavku došlo k neošetřené výjimce. Další informace o chybě a o jejím původu v kódu naleznete v trasování zásobníku. Podrobnosti o výjimce: System...

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
21.08.2009 17:40

anonym

ComboBox

Help me! :-) Prosím, můj ComboBox se umí rozvinout pouze do výšky osmi položek (=osmi řádek). V případě většího počtu položek se již prvek nezvětšuje, pouze si zobrazí scrollbar.. Dá se nějak tato vlastnost změnit a nastavit Comboboxu např. přesný počet položek, při kterém se má scrollbar zobraz...

VB6/VBA

4 odpovědí
 
07.01.2009 18:52

anonym

třídění v gridview

Chtěl bych se zeptat,kde je problém. Používám při výběru dat příkaz LIKE. V syntaxi jsou použity i znaky %,zastupující libovolné znaky. Jak je možné,že když textbox nechám prázdný,tak se zobrazí prázdná stránka? Mělo by se přeci zobrazit vše,pokud se nepletu. Mrkněte na zdroják prosím,pomozte.

C#, VB.NET, ASP.NET WebForms, Komponenty

3 odpovědí
 
02.09.2008 10:44

Tomáš Herceg

Ukládání databáze

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně ukládaní databáze.Mam ji načtenou v GridView a když do tabulky ¨něco přidám ,potřebuju ji uložit.Moc Vám všem děkuju za rady.

VB.NET, SQL, ADO.NET

6 odpovědí
 
01.09.2008 15:17

anonym

průvodce na hledání v gridview

Zdravím,docela mi chybí průvodce,který by vysvětloval jak vytvořit jednoduchý gridview,k tomu textbox a tlačítko hledat. Tyto 3 komponenty bych rád mezi s sebou provázál,tak aby při zadaní klíčového slova do textbox a následném stisknutí tlačítka hledat,se provedl výpis z databáze a zobrazil.

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, Databáze

2 odpovědí
 
01.09.2008 11:29

anonym

chyba při zapnutí paging u gridview

Nevíte jak je možné,že při povolení paging u gridview dojde k chybě pokud se chci dostat na jinou než první stránku ( ta se vždy zobrazí)??

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
31.08.2008 11:33

Ondřej Brožek

Přenos dat

Ahoj, lze nějak ve visual studiu sledovat přenos dat? Chtěl bych dle toho zvolit vhodný hosting.

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
30.08.2008 22:20

anonym

Sloučení jmenných prostorů

Zdravím, udělal jsem si jednoduchý mp3 přehrávač (wrapper na winmm.dll) a napadlo mne, že bych jím mohl rozšířit jmenný prostor .NET FW System.Media. Umístil jsme třídu přehrávače tedy do j.p. System.Media, ale nedošlo ke sloučení, nýbrž k nahrazení frameworkových j.p. za Global.System.Media...

VB.NET

2 odpovědí
 
30.08.2008 15:17

Jan Novák

neznámý problém s gridview nebo ne?

Mám následující problém. Načtu data do gridview a normálně zobrazím. Jakmile kliknu na obrázkové tlačítko,nebo na klasický button,tak se stránka asi obnovuje či co a skončí to chybou stránku nelze zobrazit. Není to tím,že těch řádků dat je mnoho? Protože když mám pár řádků,tak není problém. Ve z...

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
29.08.2008 15:25

anonym

Událost KeyDown

Dobrý den, mám menší problém se událostí KeyDown. Mám pictureBox, na kterém chci posouvat s obrázkem, a to přes timer. Timer zapnu pomocí tlačítka. Problém je, že nenastavá událost KeyDown, ale jenom se střídá focus na tlačítkách. KeyPreview mám samozřejmě nastaveno na true (to už se tu řešilo n...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
29.08.2008 15:05

Jan Taufer

Relace v DataSetu a nastaveni ComboBoxu

Dobry den, mam problem s relacemi, respektive s jejich naslednym zobrazenim. Mam v SQL dve tabulky: 1. PROVOZ - PROVOZ_ID, PROVOZ_POZNAMKA 2. STAVBA - STAVBA_ID, PROVOZ_ID, STAVBA_POZNAMKA Jsou v relaci 1:N pres PROVOZ_ID. Programove to resim takto: zavedl jsem onu relaci a ocekaval...

SQL

2 odpovědí
 
29.08.2008 10:57

Aleš Michálek

C# .NET vs. Visual Basic .NET

mohol by mi niekto vysvetliť aké sú hlavné rozdiely medzi c# a vb.net a ktorí jazyk toho dokáže viac, alebo mi dať link kde sa o tom niečo dočítam...

.NET

5 odpovědí
 
29.08.2008 7:59

Tomáš Herceg

cache,nebo ajax

Chtěl bych reagovat na tento příspěvek. http://www.vbnet.cz/forum-tema--1524-zaj_237_mav_225_chyba_d_233_lky.aspx Totiž načítám z databáze velké množství dat,poprvé stránka jde,ale jakmile například na stránce kliknu na tlačítko,pravděpodobně se databáze začne načítat znovu a dojde k této chy...

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
28.08.2008 17:48

Tomáš Herceg

Posouvání okna

Ahoj. Mám tento kód pro posouvání okna: A vše je ok. Chtěl bych ale, když najedu na Panel1 myší a chci ho posounout ( to znamená, že ho jakokdyž uchopím ) tak aby se změnila hodnota Opacity = 80%, a když ho posunu a pustím, tak opět bude mít hodnota Me.Opacity = 100%. To vše, aby probíhalo ...

VB.NET, WinForms, Grafika

2 odpovědí
 
28.08.2008 14:40

anonym

Online uživatel

Ahoj, lze nějak vypsat uživatele, kteří jsou online? Na webu používám Altairis.Web.Providers jako providera. Všiml jsem si, že je v tabulce USERS sloupec DateLastActivity, jenže nevím, jak často a za jakých okolností se do tohoto sloupce zapisuje. Lze nějak vypsat všechny uživatele, kteří jsou na...

ASP.NET WebForms, SQL

2 odpovědí
 
28.08.2008 14:25

Jirka Pénzeš

Automatické zapnutí programu v určitou dobu

Dělám program na zálohování dat. Tento program docela vytěžuje počítač, a proto bych chtěl, aby se mi zapínal sám od sebe, třeba o půlnoci, kdy v kanclu nikdo neni. Řesil bych to tak, Že bych svuj programek nechal spustit vzdy po spuštění počítače. V programku by byl časovač, který by neustále...

VB.NET

6 odpovědí
 
28.08.2008 11:35

Ondřej Linhart

Vlastní kurzor

Please, poraďte mi prosím někdo, jak dám do své aplikace vlastní kurzor??? Díky

VB.NET

9 odpovědí
 
28.08.2008 10:10

anonym

Ukládání nastavení

Dobrý den, jak se dá uložit nastavení? Příklad: Spustím program a nastavím např. barvu na zelenou. Zavřu znovu spustí a aby ta barva byla zelená. Prosím poraďte.

VB.NET

5 odpovědí
 
27.08.2008 16:35

anonym

porovnávací algoritmus

Ahoj, nevíte někdo prosím o nějakém algoritmu na porovnání 2 obrázku z webkamery? Zatím nemám ani ty fotky z kamery (stávkuje)ale potřeboval bych vyhodnotit která část fotky se změnila nejvíce a kam se phybuje. Pošťouchnete mě prosím správným směrem.

VB.NET, Algoritmy, Grafika

3 odpovědí
 
27.08.2008 15:00

Ondřej Linhart

sloučení 2 sousedních buněk v jednom řádku

Stále řeším problém se sloučením 2 buněk v 1 řádku. Operace se povede. Provádím ji přes: Problém je však ten,že při tom dojde k odstranění sloupců a já potom nemohu poslední dva adresovat. Když neodstraním sloupce (viz.kód výše),tak se gridview zobrazí špatně.Vyzkoušejte, uvidíte. Prosím,jak ...

C#, ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
27.08.2008 9:21

Tomáš Herceg

<< < 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback