Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 > >>

spojeni s ms sql 2005 EE

Rad bych se zeptal jaky program jednodussi. Potrebuji se pripojit k databazi MS SQL 2005 express edition a pridavat nejake radky. mam to delat v c# nebo c++. Zatim to delam v c++ podle http://www.codeguru.com/cpp/data/mfc_database/ado/article.php/c6729/ ale bohuzel mam stale problem se spojenim...

C#, Databáze

2 odpovědí
 
17.12.2008 16:31

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Jak vkládat ukázkový kód

Dobrý den, začal jsem si psát blog, kde bych mimojiné chtěl napsat i pár článků o ASP.NET, ale nějak se mi nedaří udělat to, abych mohl do článku vkládat &quot;ukázky kódu&quot;, jako například máte zde. Na vkládání článků nemám žádný editor, ale jen Textbox, kde formátování článků dělám pomocí ...

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
07.08.2008 20:06

anonym

Pořadí sloupců v DataGridu

Umí někdo nastavit v datagridu načítání dat z databáze v jiném pořadí.Například v databázi mám 5 sloupců a zobrazit například třetí sloupec v databázi jako první sloupec v datagridu. Vi nekdo jak na to? Diky za odpoved

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
07.08.2008 16:52

Tomáš Herceg

filtrovani v datagrid

Ahoj,chtel bych se zeptat,ma nekdo zkusenosti s filtrovanim v GridView. Jedna se mi o to,ze kdyz mam 6 znakovou ciselnou hodnotu zadanou do textboxu,ale v databazi ji nenajde,tak vyhodi chybu. Proste aby se to dalo nejak osetrit pres vyjimku ci nejak. Tezko poznam co uzivatel zada,napriklad 20080...

ASP.NET WebForms

5 odpovědí
 
07.08.2008 16:50

Tomáš Herceg

zobrazeni promenne

Chtěl jsem se zeptat,jak zobrazím proměnnou v default.aspx. Zatím mám v souboru default.aspx.vb tento řádek, předním ještě nějaké podmínky. Jak ted v default.aspx odkážu na tuto proměnnou p? Diky

ASP.NET WebForms

5 odpovědí
 
07.08.2008 16:48

Tomáš Herceg

filtr v grid

Ahoj,chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Když filtruju data z databáze,používám Jenomže se jedná o filtrováni exaktní. Potřebuji filtovat typu containing, jako že obsahuje částečně první znaky. Nevíte někdo jak na to? Diky za navrhy

VB.NET, ASP.NET WebForms, Databáze

4 odpovědí
 
07.08.2008 16:38

Tomáš Herceg

hlavní nabídku Start, kódem?

Dobrý den, nevíte pls někdo jak vyvolat kódem hlavní nabídku Start? Nebo jak simulovat stisknutí klávesy &quot;Windows&quot;? Předem mockrát děkuji! Tomáš Čech

VB.NET

4 odpovědí
 
07.08.2008 12:49

anonym

Problem s ComboBox pri zmene udaje

Dobry den, pracuji na jedne databazove aplikaci a jelikoz jsem ve VB.NET zacatecnik, tak mi nastal jeden z mnoha problemu, ktery momentalne nejsem schopen vytvorit. Mam formular, ve kterem je TabControl a v nem dva TabPage. Na Tabpage1 mam umisteny ComboBox1 a hromadu dalsich veci, ktere js...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

1 odpovědí
 
07.08.2008 7:49

Tomáš Herceg

Image, ImageButton a inline styly

Ahoj. Image a ImageButton my rendrují ještě inline css styly: border-wirth: 0px; - jak se toho dá zbavit? Nepoužívám Theme ale CssClass díky

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
06.08.2008 18:40

Tomáš Herceg

Scrollbar u Mdi formuláře

Dobrý den všem, moc Vás prosím o radu. Mám rodičovský Mdi formulář. U tohoto formuláře bych potřebovala zakázat zobrazování scrollbarů. Setkal se někdo s tímto problém a mohl by mi prosím pomoci. Moc děkuji Terka

VB.NET, WinForms

8 odpovědí
 
06.08.2008 15:27

Tereza Kalivodová

Návratová hodnota formuláře

Ahoj, opět bych potřeboval popostrčit. Mám vytvořený formulář na kterém mám umístěný MonthCalendar,tlačítko OK a tlačítko STORNO. Tento formulář otevírám z různých míst hlavního formuláře pomocí ShowDialog(). Formulář má za úkol pouze vrátit datum vybrané uživatelem, nic jiného nedělá. Dakážu det...

VB.NET, WinForms

7 odpovědí
 
06.08.2008 11:34

Ondřej Linhart

ASP a NT přihlášení

Dobrý den, Prosím vás lze se pomocí ASP.NET přihlásit na server s NT účtem? Na spousta anglických stránkách je o tom psáno, ale mi se i přes implementaci jejich všech možných kódu toto nedaří. Pokaždé se mi objeví chybová hláška: Login failed for user &#39;(null)&#39;. Reason: Not associated w...

ASP.NET WebForms

0 odpovědí
 
06.08.2008 10:59

anonym

For Each pre prehľadávanie pola stringov

Ahojte priatelia, zaumienil som si, že použijem konštrukciu For Each pre prehľadávanie pola stringov. Pričom columnName je pole stringov. Všetko ide pekne scompilovať. Ibaže keď sa pozeram na hodnoty s cez debugger vypadá všetko super reťazec s je orezaný o .c1fgName. Ibaže sa to neprej...

VB.NET

2 odpovědí
 
06.08.2008 10:58

Tomáš Herceg

Jak nastavit v prikazu UPDATE hodnotu NULL

Dobry den, potreboval bych poradit, zda jde v SQL v prikazu UPDATE nejak zaridit, ze nova hodnota ma byt NULL. Posilam prikaz z VB .NET, ale nejak se mi ho nedari sestavit. Ani nevim, zda je to mozne nastavit a nemusi se to obejit vymazanim a novym vlozenim polozky bez uvedeni dane polozky ci...

SQL

4 odpovědí
 
06.08.2008 10:10

Tomáš Herceg

Událost TextChanged inputboxu

Ahoj, prosím je možné u inputboxu odchytávat událost TextChanged nebo si musím vytvořit svojí komponentu? Jde mi o to, že potřebuji omezit vkládaný text na 255 znaků. Takže bych chtěl uživatele informovat kolik již napsal znaků tím, že vždy když něco napíše objeví se počet zadaných znaků na liště...

Komponenty

2 odpovědí
 
06.08.2008 8:26

Honza Dědek

Resources

Ahoj, obracím se na Vás o radu, mam aplikaci rozdělenou do několika knihoven, toť vše ok, ale protože nechci zbytečně do všech knihoven nahrávat jednotlivé ikony či obrázky tak jsem měl v úmyslu dát vše do samostatné knihovny a přes reference se na ně odkazovat a vybírat při tvorbě formulářů v j...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
05.08.2008 21:36

Roman Masek

Rendrování HTML

Ahoj. Dá se nějak zařídit, aby kód který se rendruje byl komprimovaný??? Myslím bez mezer, ... ( &lt;head&gt;&lt;title&gt;&lt;/title&gt;&lt;/head&gt;&lt;body&gt;&lt;iv&gt; ...) Díky

C#, VB.NET, ASP.NET WebForms, Optimalizace, HTTP/HTML

3 odpovědí
 
05.08.2008 9:04

Tomáš Herceg

Kontaktní formulář

Ahoj. Mám několik textboxu, a potřeboval bych: - aby se po stisknutí tlačítka zkontrolovalo, zda je v těch textboxech nějaký text. Pokud ano, provede se další kód, a pokud ne, vyskočí MsgBox(&quot; ... - Po stisknutí tlačítka obsahy textboxů smazat A potom má...

VB.NET, ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
05.08.2008 7:52

Tomáš Herceg

datum bez času

Ahoj, mám další dotaz ohledně data:) V SQL proceduře uložené na serveru potřebuju vložit do tabulky aktuální datum bez času, popřípadě podle aktuálního data bez času provést nějáké porovnání. Vyřešil jsem to tak že samotné datum získávám následujícím způsobem: DECLARE @rok nvarchar(4) DECLARE...

SQL, Databáze

5 odpovědí
 
04.08.2008 17:54

Ondřej Linhart

Termín

Ahojte, trápi ma jedna vec. Mám niečo takéto dim pointer as new myTrieda Môžem povedať o premennej pointer, že je to ukazatel na inštanciu triedy myTrieda? Ide mi o ten termín &quot;ukazatel&quot;. Ďakujem.

VB.NET

2 odpovědí
 
04.08.2008 15:12

Ondřej Linhart

<< < 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback