Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 > >>

Upravování profilu nefunguje

Zdravím, při úpravě profilu dostanu následující chybovou hlášku: Jméno nebo příjmení nejsou ve správném formátu! The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint &quot;FK_UserProfiles_Users&quot;. The conflict occurred in database &quot;VbNet&quot;, table &quot;dbo.Users&quot;, c...

Offtopic

3 odpovědí
 
07.11.2008 15:38

Petr Mánek

Zapamätanie si premennej

Poradili by ste mi prosím, ako urobiť aby mi na stránke fungoval tento jednoduchý kód?

VB.NET, ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

11 odpovědí
 
25.08.2008 16:34

anonym

Viditelnost tlačítka ve FormView

Ahoj. mám na stránce jeden Formview ve kterém jsou tři tlačítka - Nový, Upravit a Smazat. každé tlačítko má své ID - newbutton, editbutton a deletebutton. Když ale do kódu této stránky napíšu Napíše mi to, že tento prvek s názvem &quot;deletebutton&quot; neexistuje.

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
08.08.2008 19:29

anonym

Související články v SQL

Zdravím, tak došlo i na mě, potřeboval bych poradit, jak vybírat z SQL databáze článků, související články. Zkoušel jsem SQL fulltextové hledání pomocí CONTAINS. Jen si nejsem jistý zda-li je to to pravé.... Děkuji

SQL, Databáze

6 odpovědí
 
18.07.2008 15:34

anonym

Upload na Remote Server pres http

Dobry den snazim se prijit na to jak si udelat takovy maly uploader pro jeden share server.Nicmene nevim jak presne zacit. Toto je html kde je textarea a tlacitko pro upload. A pro toto bych potreboval udelat ten soft v VB. Vim ze mam udelat http request a vrati me respone a ze ID je txtA...

VB.NET

10 odpovědí
 
14.07.2008 7:53

Tomáš Herceg

převod čísla na textový řetězec

mám dotaz jak by se nejjednodušeji převedlo například číslo od 1 do 100 na textový řetězec &quot;001&quot; až &quot;100&quot;

VB.NET

5 odpovědí
 
11.07.2008 23:23

Petr Mánek

Tlačítko ve smyčce WHILE

Dobrý den, pro programátory je to ptákovina, ovšem jako laik na to nemohu přijít.Potřeboval bych v časově náročné smyčce WHILE...END WHILE kromě vlastní činnosti kódu ve smyčce kontrolovat i tlačítko, umístěné na stejném formuláři (nebo číst stisk klávesy na klávesnici). Poradíte prosím? Děkuji z...

VB.NET

7 odpovědí
 
10.07.2008 18:07

Ondřej Linhart

změna vlastností Form2 z Form3

Dobrý den, rád bych požádal o radu. Mám otevřený nový Form2, potom otevřu Form3 (Showdialog) a z něho změním některé vlastnosti Form2. Problém je, že se změna vlastností neprojeví. Zkoušel jsem i z Form3 (při zavírání) volat proceduru Update_Form2, která je ve třídě Form2, ale stále nic. Jakmi...

VB.NET, WinForms, .NET

11 odpovědí
 
10.07.2008 13:25

Petr Mánek

Vypis windows user groups a ich userov

Zdravim. Potrebujem poradit, akym sposobom nacitam vo VB 2005 vsetky user grupy v domene a userov k jednotlivym grupam. Vdaka.

VB.NET, Bezpečnost

2 odpovědí
 
09.07.2008 17:36

Ondřej Linhart

Seřazení položek v poli s objekty FileInfo

Zdravím, mám pole s objekty FileInfo a potřeboval bych ho seřadit sestupně podle datumu souboru. Díky za případné rady. Petr Š.

VB.NET

2 odpovědí
 
09.07.2008 11:14

anonym

Job SQL serveru

Dobrý den, už jsem něco podobného řešil zde http://www.vbnet.cz/forum-tema--1091-monitorovani_stavu_klientske_aplikace.aspx#Post5269 Jde o to že potřebuji zkonbtrolovat zda se klienstká aplikace korektně odhlásil nebo spadla. Je to aplikace spouštěná na lokálním PC a databáze je na MS SQL serv...

Databáze

9 odpovědí
 
09.07.2008 10:30

Honza Dědek

Excel ve formuláři VB.NET

Zdravím Pokouším se otevřít aplikaci excel ve formuláři VB.NET, postupoval jsem podle tohoto návodu http://xldennis.wordpress.com/2007/11/16/open-excel-workbooks-in-vbnet-solutions/ ale když dám načíst aplikaci excel, tak se otevře ve svém vlastním okně... Nemáte někdo nějáký nápad?

VB.NET

2 odpovědí
 
08.07.2008 19:23

anonym

VBA ve Wordu

Ahoj, nemáte prosím někdo tip na nějákou webovou stránku (pokud možno v češtině) která by se zabývala používání VBA pod MS Word? Bohužel s tím nemám zkušenosti (dělal jsem pouze pod excelem) a v práci je menší průšvih který potřebuju rychle vyřešit:)

VB6/VBA

1 odpovědí
 
08.07.2008 13:11

Honza Dědek

Vyjímka

Dobrá den, potřeboval bych prosím pomoci s problémem ve své aplikaci. Po výpočtech se mi do výsledku vypíše &quot;Není číslo&quot;, popř. &quot;+Nekonečno&quot;. Je mi jasné, že nekonečno nastane pří dělení nulou. Nevím ale z jakého důvodu nastává ten druhý případ a proč mi to nevyhodí ani v jed...

VB.NET

2 odpovědí
 
08.07.2008 8:49

anonym

Sloučení souborů

Zdravím, chtěl ybch se zeptat, zda lze Visual Studio 2008 nastavit tak, aby mi Designer Generated Code a zdrojový kód sloučilo do jednoho souboru? Pokud je to jeden CheckBox v Tools&gt;Preferences, tak se omlouvám, ale tuhle volbu jsem tam nenašel. Děkuji

VB.NET, Visual Studio

8 odpovědí
 
07.07.2008 20:51

Jan Novák

Přidání záznamu do DataGridView

Dobrý den, prosím o radu, jak lze přidat nový záznam do DatagridView. Nevím si rady s přidáváním nových záznamů do DatagridView. DatagridView mám napojen na data přes DataTable, kde jsou načteny data z mdb souboru. Pokud se v DatagridView dostanu na nový záznam, tak mohu tento nový záznam bez ...

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
06.07.2008 23:48

anonym

Problém s textem v textboxu

Chci jednoduše načítat data do textboxu pro pozdější tisk.Pokouším se aby jednotlivé údaje byly zarovnány pod sebou(například jako v excelu), ale nějak se mi to nedaří.Zkoušel jsem jednotlivé řetězce spočítat pomocí LEN a odečíst tuto délku od pevně daného čísla a potom buď přičíst nebo odečíst m...

VB.NET

4 odpovědí
 
05.07.2008 14:09

Jan Novák

Menu strip

Dobrý den, narazil jsem na jednu podivnost při použití Menu strip a tak bych chtěl vědět zda se s tím někdo nesetkal a zda má jednoduché řešení. V menu strip mám toolStripItem (dejme tomu s názvem číselník). Po kliknutí se zobrazí 2 položky (číst,upravit).Tyto položky mají onu známou &quot;šipečk...

VB.NET, WinForms

11 odpovědí
 
05.07.2008 9:31

Tomáš Herceg

Odstanění položky z Array z Objektu

Předem se omlouvám za triviální dotaz, ale nějak jsem se &quot;zasekl&quot; :-( Mám vlastní objekt např. Cars Potřeboval po naplnění Objektu hodnotami vymazat jednu položku z Array Barva. Vyzkoušel jsem kde co, ale nějak se mi bohužel nedaří. Předem mnohokrát děkuji

VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
04.07.2008 13:34

Tomáš Herceg

Jednoduchá aplikace pro zjištění konektivity na síti

Hezký den, uvažoval jsem o úplně jednoduché aplikaci testující konektivitu síťových zařízení. Aplikace by např. načetla seznam IP adres ze souboru(textového), poté by zkusila &quot;ping&quot; na tyto adresy a oznámila jak bylo toto &quot;pingování&quot; úspěšné, co se podařilo &quot;pingnout&q...

VB.NET

2 odpovědí
 
03.07.2008 19:56

Zdeněk Lusk

<< < 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback