Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 > >>

Jedna událost pro více tlačítek a zjištění které tlačítko vyvolalo událost

Jedna událost pro více tlačítek a zjištění které tlačítko vyvolalo událost? Pomůže někdo?

VB.NET, WinForms

11 odpovědí
 
27.06.2009 11:05

Petr Vavřinec

Podakovanie

Troska zvlastna tema ale nedalo mi to. :) Chcel by som podakovat vsetkym ktori pomahaju nam zaciatocnikom ktori sa snazia nieco naprogramovat. Tomas mas super stranku tvoje serialy su super(samozrejme aj ostatnych autorov) len keby ich bolo este viacej hodne veci som sa naucil priamo z nich ...

Offtopic

2 odpovědí
 
19.06.2008 15:31

Jozef Duchon

webhosting

Dobrý den, chtěl bych se zeptat přítomných jestli by mi někto neporadil nějaký FREE webhosting (asp.net 2.0). Popřípadě jak dostat své vytvořené stránky na web.Mockrát děkuji.

ASP.NET WebForms

15 odpovědí
 
01.06.2008 9:21

Tomáš Herceg

ToolStripMenuItem a RadioCheck

Zdravim, chtel bych se zeptat, jetli je mozne aby menu (MenuStrip), resp. jeho polozky, fungovalo jako skupina RadioButtonu? VB.NET 2005

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
12.05.2008 13:53

Tomáš Herceg

Uložení do souboru HTML

Zdravím mágové VBNka, potřeboval bych poradit v tekovém oříšku. Vytvářím formulářek pro uživatele, kteří do něj zadají nejaké info a on by jim měl vygenerovat osobní stranku, vše už mám ošefované, jen mě zlobí zápis do souboru, neboť potřebuju jim tuto stránku uložit na local jako klasické htmlko...

VB.NET

2 odpovědí
 
12.05.2008 13:46

Tomáš Herceg

Resource

Zdravím, prosím jak zařadit nšjaký soubor do resource, tak aby se přidal do kompilace? Konkrétně...jde mi o HTML soubor. Díky moc předem za všechny reakce.

VB.NET, Visual Studio

21 odpovědí
 
12.05.2008 9:12

Ondřej Linhart

Zahájení editace v DatagridView

Dobrý den, používám verzi VB 2005 Express Edition. V DatagridView mám nastaveno zahájení editace buňky takto: DatagridView.Editmode = DatagridViewEditMode.EditOnKeystrokeOrF2. Tzn.,že zahájení editace bude buď po zmáčknutí nějaké alfanumerické klávesy nebo po F2. Chtěl bych, aby editace byla ...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
11.05.2008 22:35

Valter Kocur

Tisk

Zdravím, zkoušel jsem přejít z VB 6 na Vb.net a nejak se nechytam. prosim, jaky je prikaz pro tisk. Predem moc dekuji.

VB.NET, VB6/VBA, Tisk

4 odpovědí
 
10.05.2008 18:55

anonym

Práce s vlákny

Dobrý den,začal jsem se učit pracovat s více vlákny. Umím spustit proceduru v novém vlákně pomoci: ale narazil jsem na problém pokud například chci aktualizovat label na formulái abych uživatele o něčem informoval. Dozvěděl jsem se že toto lze uděla pouze z hlavního vlákna. V příspěvku o kre...

VB.NET, Threading

4 odpovědí
 
06.05.2008 17:51

anonym

PropertyGrid vs. Properties ve VS

Na základě příspěvku Tomáše (Hübelbauera) jsem se zběžně koukal na ovládací prvek PropertyGrid a jeho možnosti (prozatím jsem neměl potřebu jej využívat). A všiml jsem si jedné zajímavé maličkosti: Nezkoušel jsem sice aplikovat tento prvek na více objektů, a pro jednoduchost jsem jej nasměroval ...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
05.05.2008 15:23

Viktor Langer

Uvozovky v selectu

Dobrý den, mám aplikaci psanou ve VB která komunikuje s SQL serverem. Mimo jiné tam tam je i tlačítko pomocí kterého uživatel vyvolá inputbox. Aplikace volá procedury uložené na sql serveru a to co uživatel zadá do inputboxu se odešle na server jako parametr a doplní se do podmínky WHERE u select...

SQL, Databáze, Bezpečnost

3 odpovědí
 
05.05.2008 12:38

Tomáš Herceg

XOR vs UINT16

Prosil by som o radu, ako spraviť operáciu XOR medzi dvomi UINT16 premennými. Ďakujem. (VB .NET 2003)

VB.NET

10 odpovědí
 
04.05.2008 17:32

Václav Antošík

XML komentáře

Zdravím, měl bych malý dotaz ohledně xml komentářů: ve svém programu využívám komponetu PropertyGrid, která zobrazuje mou třídu a já bych potřeboval vědět, jak můžu jednotlivé vlastnsoti třídy rozdělit do skupin. Podobně jako ve VS (layout, design, misc, ...) s tím že bych si sám určil názvy sku...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
04.05.2008 14:03

Jan Novák

Textbox validation

Dobrý den, prosím o radu jak docílím v textboxu &quot;jednoduché&quot; validace, zda se jedná o řetězec, číslo (int i double). Záměrně píšu &quot;jednoduché&quot;, protože jsem dříve viděl .net metodu, která uměla přímo vrátit true/false, bohužel jsem tento způsob už nenašel. Ošetření regulárním...

VB.NET

4 odpovědí
 
04.05.2008 12:37

Tomáš Herceg

pageindex

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli by mi někdo neporadil. Mam vytvořenej FormView a v něm se mi zobrazuje určitý řádek dat z tabulky.Pomocí DropDownListu si vyberu řádek který chcu zobrazit ve FormView. Nastavuji to přes Pageindex v C#. Ale problém je v tom jak udělat aby ten vybraný řádek zůs...

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
01.05.2008 17:00

anonym

Replace textovych retazcov

Ahoj po dlhej dobe mam zase otazocku na odbornikov. Nasiel som tu v Seriali od Tomasa temu praca s retazcami a zaujala ma v nej funkcia Replace. Viem si predstavit jednoduchu aplikaciu na prepisovanie textu ktora by nacitala obsah suboru a zmenila by mi vybrane znaky popripade retazce. Le...

VB.NET, Algoritmy

5 odpovědí
 
01.05.2008 16:28

Tomáš Herceg

načítání stránky

Dobrý den, mám takový menší dotaz. Mám na stránce několik prvků FormView a při každém vkládání dat se znovu načte stránka a obrazovka se přesune na vrchol stránky. Tak jsem se chtěl zeptat jestli nějak nejde udělat aby se při vkládání dat do databáze pomocí prvku FormView obrazovka vždy nevracela...

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
01.05.2008 16:27

Tomáš Herceg

Ocenění za účast na akci Serveronauti

Nedávno proběhla v Praze akce Serveronauti. Každý kdo na ní byl a přihlásí se mi tu s registrovaným účtem z VbNet.cz, tak dostane odznáček za účast :-). Přidejte prosím jméno a příjmení, ať to můžeme případně ověřit.

Offtopic

1 odpovědí
 
30.04.2008 21:08

Jakub Čermák

obsah súboru do premenných

nedarí sa my prísť na to ako by som mohol uložiť obsah načítaného súboru do jednotlivých premenných po riadkoch súboru napríklad *.txt, alebo do poľa premenných

VB.NET, I/O operace

4 odpovědí
 
30.04.2008 15:54

Ondřej Linhart

Zjisteni poctu radku v souboru

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli se da zjistit pocet radku v textovem souboru, bez toho abych musel projit cely soubor a radky pocitat?

Algoritmy, I/O operace

6 odpovědí
 
30.04.2008 11:16

Ondřej Linhart

<< < 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback