Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 > >>

FTP client

Cau lidi potreboval bych nekde sehnat plne funkcni zdroj nejakeho FTP clienta. Uz jsem jich mel par ale vsechny meli nejake chyby. :( Dik moc

Offtopic

5 odpovědí
 
13.12.2008 18:07

anonym

Redakcni system - tutorial

ahoj, mam dotaz jestli nekdo nevi o tutorialu na tvorbu jednoducheho systemu v ASP.NET s vyuzitim napr wysiwyg editoru. Pokud by nekdo neco mel tak prosim napiste. Ja nasel jen na www.nidzo.cz (bohuzel nedokonceny) nebo ruzne starterkity, ktere ovsem moc nechapu protoze jde o jiz hotovy produk...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, Komponenty

5 odpovědí
 
15.04.2008 8:37

Zdeněk Pilný

Pozicia v kolekcii

Zdravim vsetkych,prosim Vas nevie my niekto poradit ci sa da do kolekcie pridavat hodnota i na urcite miesto alebo je to stale len pozicia+1.priklad:potreboval by som z kolekcii vybrat hodmotu na pozicii 3 a nasledne ju na tu istu poziciu i vratit.diky Edo.

VB.NET

11 odpovědí
 
13.04.2008 20:02

Ondřej Linhart

TCP - posílání textu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak přes TCP poslat text. Konkétně mám richtextbox1 a richtextbox2. Když kliknu na mé vytvořené tlačítko &quot;Odeslat&quot;, chci aby se mi odeslal text richtextboxu1 do richtextboxu2 připojeného počítače. Už jsem četl články o TCP spojení a posílání dat, ale bohu...

VB.NET

4 odpovědí
 
13.04.2008 19:21

anonym

DataGrid - Header Text vertikálně

Zdravím, jde nějak v DataGridu header text zobrazit vertikálně?

VB.NET, Algoritmy, WinForms, Grafika

4 odpovědí
 
13.04.2008 16:32

Graňák Pavel

ConnectionString

Dobrý den, prosím o radu, jak správně zapsat connectionstring. Pokud si jej vyklikám, tak samozřejmě funguje, ale když si jej píšu čistě kodem, tak se vs studiu nelíbí zpětné lomítko v názvu zdroje &quot;\&quot; (unrecognized escape sequence). vygenerovaný string, který v kodu nefunguje: Data...

Databáze

1 odpovědí
 
13.04.2008 14:21

Tomáš Herceg

PHP skript

Dobrý den, mám tento kód který z databáze načte seznam elektráren, u každého řádku se vytvoří odkaz smazat a upravit, po kliknutí na odkaz smazat by se měl smazat řádek u kterého se vyskytuje odkaz, ale mám problém s tím, že se mi do odkazu nevloží id a tudíž není co mazat.To samé je i u odkazu ...

Offtopic, HTTP/HTML

3 odpovědí
 
12.04.2008 15:35

anonym

outlook adresář .wab

Zdravím, potřeboval bych ve své aplikaci přistupovat k adresáři Outlooku s příponou &quot;.wab&quot;. Zatím se mi nedaří ten soubor &quot;přečíst&quot;, poradíte mi někdo? Děkuji

VB.NET

3 odpovědí
 
12.04.2008 14:45

František Hůle

Podmienka závislá na type

Chcel by som sa spýtať, aký je najčistejší spôsob testovania, či je nejaká premenná určitého typu? Konkrétne potrebujem zistiť, či prvok z System.Collections.ArrayList je typu Integer alebo typu string. Obsahuje totiž buď e-mailovu adresu alebo kód užívateľa. Ďakujem.

VB.NET

7 odpovědí
 
11.04.2008 20:04

Václav Antošík

Event navracenící mnou vytvořené objekty

Potřebuji poradit. Mám knihovnu s funkcemi a události s ní spojené. Příklad knihovny: Vlastní program by k ní měl přistupovat asi takto: Jde mi o to že funkce nevrací standartní envent(e , sender), ale data zpracované funkcí. Pokud dimenzuji pole pro 10 objektu tak nejsem schopnej ...

VB.NET, Algoritmy

7 odpovědí
 
11.04.2008 16:19

Škývara Pavel

Scanovani insterted table

Dobry den chtel jsem poprosit delam trigger v MSSQL 2005 a potreboval bych v tomto Triggeru scanovat tabulku inserted, nevite nekdo jakym zpusobem se to dela?

Offtopic

4 odpovědí
 
11.04.2008 15:01

anonym

WWW stránky a jejich rozbor

Dobrý den. Narazil jsem na při prohlížení www stránek na příjemnou věc. A to, že skype má knihovnu, která označí všechny tel.čísla na konkrétní stránce a lze na ně kliknout, spustí se skype a dá se hned volat, pokud má človíček nějaký kredit na účtu. A teď ten dodas, bylo by možné alespoň teoreti...

Offtopic, HTTP/HTML

8 odpovědí
 
09.04.2008 23:21

anonym

Pruzkumnik

Potreboval bych napsat takovou malou apliaci, ktera by na prvni pohled mela vypadat jak pruzkumnik(muze mit klidne i jiny design). Ovsem jedine co po ni potrebuji je to aby mi zobrazovala slozky, podslozky a soubory z jednoho disku. Pokud by uzivatel dvakrat klikl na soubor, tak chci aby se soubo...

VB.NET

4 odpovědí
 
09.04.2008 22:27

Zdenek Zdrazil

Řazení záznamů v dataGridViewu

Dobrý den, prosím o radu. Mám datagridView do kterého načítám data z SQL serveru 2000. A teď můj problém: pokud načtu data přes SQLclient nejdou mi data v datagridView řadit. příklad: Řazení mám samozřejmě povolené. Pokud do stejného datagridviewu načtu ta samá data pře OLE DB řazení...

VB.NET

4 odpovědí
 
09.04.2008 9:48

anonym

Import dat z Acces

Dobry den mel bych dotaz. Mam vytvoreny trigger na tabulce a do teto tabulky chci naimportovat data z accesu, pri importovani to trigger nespousti neporadil by jste mi nekdo jak na to?

Offtopic

2 odpovědí
 
08.04.2008 16:11

anonym

VB .NET v praxi

Chcel by som rozpútať diskusiu na tému používania VB.NET v praxi. Pokiaľ viem vo väčšine zamestnaní v Čechách a na Slovensku zhaňajú skôr C# programátorov a aj platy budú pre C# asi väčšie. Preto otázka. Oplatí sa učiť VB .NET pre prax? Má šancu dobre sa uplatniť aj VB .NET programátor? Vašo

C#, VB.NET, Offtopic

7 odpovědí
 
08.04.2008 13:50

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Práce se složkami po síti - výjimka

Ve snippetu &quot;Práce se souborovým systémem&quot; je mj. příklad: Jak ošetřit výjimku: System.Security.SecurityException: Request for the permission of type &#39;System.Security.Permissions.FileIOPermission, mscorlib, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089&#39; f...

VB.NET, I/O operace

3 odpovědí
 
07.04.2008 19:57

Ondřej Linhart

access - pass - zprostředkovatel

Ahoj, snazim se neco vytvorit ve vb.net a pokousim se pripojit db z accessu s heslem. Porad se mne pta na zprostředkovatele, nevi nekdo nahodou, kde najdu ty informace o nem , je to vubec potreba?

VB.NET

1 odpovědí
 
07.04.2008 11:34

anonym

Web browser ve VB.NET

Ahoj, mám takový problém. Použil jsem webový browser co je ve VB.NET. Jak do něj nastavit lokální HTML soubor vím, ale potřeboval bych aby, bud byl ten html soubor uz soucasti zkompilovaneho exe souboru, nebo aby ho EXE soubor umel nacist na jakemkoliv PC. Díky MaFy

VB.NET, Komponenty

8 odpovědí
 
06.04.2008 23:16

Ondřej Linhart

Problémy s certifikátem či podepsáním aplikace

Problémy s certifikátem na tomto webu trvají. Tímto konstatováním nemíním kritizovat, jen navázat, protože něco podobného řeším ke své aplikaci. Nelíbí se mi a chtěl bych odstanit varování Windows XP při spuštění VB.NET aplikace po síti: &quot;Vydavatele se nepodařilo ověřit...&quot; a dole p...

VB.NET

6 odpovědí
 
06.04.2008 14:51

Vratislav Renner

<< < 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback