Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 > >>

spojeni s ms sql 2005 EE

Rad bych se zeptal jaky program jednodussi. Potrebuji se pripojit k databazi MS SQL 2005 express edition a pridavat nejake radky. mam to delat v c# nebo c++. Zatim to delam v c++ podle http://www.codeguru.com/cpp/data/mfc_database/ado/article.php/c6729/ ale bohuzel mam stale problem se spojenim...

C#, Databáze

2 odpovědí
 
17.12.2008 16:31

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Pořadí sloupců v DataGridu

Umí někdo nastavit v datagridu načítání dat z databáze v jiném pořadí.Například v databázi mám 5 sloupců a zobrazit například třetí sloupec v databázi jako první sloupec v datagridu. Vi nekdo jak na to? Diky za odpoved

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
07.08.2008 16:52

Tomáš Herceg

filtr v grid

Ahoj,chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Když filtruju data z databáze,používám Jenomže se jedná o filtrováni exaktní. Potřebuji filtovat typu containing, jako že obsahuje částečně první znaky. Nevíte někdo jak na to? Diky za navrhy

VB.NET, ASP.NET WebForms, Databáze

4 odpovědí
 
07.08.2008 16:38

Tomáš Herceg

hlavní nabídku Start, kódem?

Dobrý den, nevíte pls někdo jak vyvolat kódem hlavní nabídku Start? Nebo jak simulovat stisknutí klávesy &quot;Windows&quot;? Předem mockrát děkuji! Tomáš Čech

VB.NET

4 odpovědí
 
07.08.2008 12:49

anonym

Problem s ComboBox pri zmene udaje

Dobry den, pracuji na jedne databazove aplikaci a jelikoz jsem ve VB.NET zacatecnik, tak mi nastal jeden z mnoha problemu, ktery momentalne nejsem schopen vytvorit. Mam formular, ve kterem je TabControl a v nem dva TabPage. Na Tabpage1 mam umisteny ComboBox1 a hromadu dalsich veci, ktere js...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

1 odpovědí
 
07.08.2008 7:49

Tomáš Herceg

Image, ImageButton a inline styly

Ahoj. Image a ImageButton my rendrují ještě inline css styly: border-wirth: 0px; - jak se toho dá zbavit? Nepoužívám Theme ale CssClass díky

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
06.08.2008 18:40

Tomáš Herceg

ActiveX ve Visual Studiu 2005

Neveďte mě jak ve Visual Studiu 2005 udělat ActiveX prvek, nemám zde žádný projekt označený jako ActiveX. Potřebuju to do webové stránky ne do klasické aplikace.

Offtopic

4 odpovědí
 
06.08.2008 18:31

Tomáš Herceg

Scrollbar u Mdi formuláře

Dobrý den všem, moc Vás prosím o radu. Mám rodičovský Mdi formulář. U tohoto formuláře bych potřebovala zakázat zobrazování scrollbarů. Setkal se někdo s tímto problém a mohl by mi prosím pomoci. Moc děkuji Terka

VB.NET, WinForms

8 odpovědí
 
06.08.2008 15:27

Tereza Kalivodová

Návratová hodnota formuláře

Ahoj, opět bych potřeboval popostrčit. Mám vytvořený formulář na kterém mám umístěný MonthCalendar,tlačítko OK a tlačítko STORNO. Tento formulář otevírám z různých míst hlavního formuláře pomocí ShowDialog(). Formulář má za úkol pouze vrátit datum vybrané uživatelem, nic jiného nedělá. Dakážu det...

VB.NET, WinForms

7 odpovědí
 
06.08.2008 11:34

Ondřej Linhart

Rendrování HTML

Ahoj. Dá se nějak zařídit, aby kód který se rendruje byl komprimovaný??? Myslím bez mezer, ... ( &lt;head&gt;&lt;title&gt;&lt;/title&gt;&lt;/head&gt;&lt;body&gt;&lt;iv&gt; ...) Díky

C#, VB.NET, ASP.NET WebForms, Optimalizace, HTTP/HTML

3 odpovědí
 
05.08.2008 9:04

Tomáš Herceg

Kontaktní formulář

Ahoj. Mám několik textboxu, a potřeboval bych: - aby se po stisknutí tlačítka zkontrolovalo, zda je v těch textboxech nějaký text. Pokud ano, provede se další kód, a pokud ne, vyskočí MsgBox(&quot; ... - Po stisknutí tlačítka obsahy textboxů smazat A potom má...

VB.NET, ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
05.08.2008 7:52

Tomáš Herceg

datum bez času

Ahoj, mám další dotaz ohledně data:) V SQL proceduře uložené na serveru potřebuju vložit do tabulky aktuální datum bez času, popřípadě podle aktuálního data bez času provést nějáké porovnání. Vyřešil jsem to tak že samotné datum získávám následujícím způsobem: DECLARE @rok nvarchar(4) DECLARE...

SQL, Databáze

5 odpovědí
 
04.08.2008 17:54

Ondřej Linhart

Termín

Ahojte, trápi ma jedna vec. Mám niečo takéto dim pointer as new myTrieda Môžem povedať o premennej pointer, že je to ukazatel na inštanciu triedy myTrieda? Ide mi o ten termín &quot;ukazatel&quot;. Ďakujem.

VB.NET

2 odpovědí
 
04.08.2008 15:12

Ondřej Linhart

TextBox a HTML znaky

Mám text box, a když do něj zadám třeba &lt;ahoj&gt; tak mi to místo provedení dalšího kódu hodí chybu Nevíte někdo co s tím?

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
04.08.2008 11:18

Tomáš Herceg

Fotogalerie - hodnocení fotografií

Hoy, dělám si fotogalerii v ASP.NET a chtěl bych tam mít také hodnocení fotografií. Z určitých důvodů ovšem nemohu použít databázi. Řeším to tedy takto: Každá fotka bude mít také textový soubor ( photo1.png + hodnoceni.txt ). V textovém souboru bude ze začátku číslo 0. U fotografie budou dvě ...

ASP.NET WebForms

6 odpovědí
 
04.08.2008 7:52

Tomáš Herceg

Problém s WebBrowserem

Používám komponentu WebBrowser - Pod XP funguje perfektně ale pod VISTou zahlásí: &quot;Došlo k pokusu o čtení nebo zápis v chráněné paměti. Zpravidla se jedná o indikaci, že došlo k poškození další paměti.&quot; Kde je chybka? Nově používám VS2008 - není problém zde? Jedná se o problém Visual S...

VB.NET, Visual Studio, Komponenty, WinForms

0 odpovědí
 
03.08.2008 18:40

Jan Fíla

Tutoriál

Ahoj. Nevíte někdo, kde bych našel tutoriál ASp.NET (VB.NET) na tvorbu blogu v češtině? Díky

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
03.08.2008 10:22

Tomáš Herceg

Zjištění teplot z HW sensorů

Zdravím, snažím se vydolovat údaje o teplotách z hardwareových sensorů (teplota disku). Našel jsem tento kód: Ten mi ale vyhodí výjimku &quot;Not Supported&quot;. K datům se ale dostat dá, program HWiNFO32 mi je přečíst dokáže. Nenapadá Vás co s tím?

VB.NET

2 odpovědí
 
02.08.2008 19:21

Jan Novák

service pack win

Jaký je SP windows? Sazel jsem na My.Computer.Info ale přímo to tam není. Jedině přes posledni číselnou skupinu My.Computer.Info.OSVersion. Jde to nejak jinak nebo nutno nasadit API fce?

VB.NET

3 odpovědí
 
02.08.2008 19:12

Ondřej Linhart

příkaz insert

Tak dnes využiji nové fórum ještě jednou:) Chtěl jsem se zeptat zda při vkládání dat do tabulky na SQL serveru pomocí příkazu insert jde kombinovat varianta kdy plním data pomocí values (a kdy se tedy vloží jeden řádek) a kdy je plním selectem z jiné tabulky. Příklad: INSERT INTO tb_stavy(jm...

SQL, Databáze

1 odpovědí
 
01.08.2008 14:14

Honza Dědek

<< < 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback