Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 > >>

Formát datumu

Dobrý den, potřeboval bych, aby mi funkce DateTime.Today vracela datum ve formátu yyyy-mm-dd. Poradí někdo?

VB.NET

4 odpovědí
 
19.03.2008 16:00

Dominik Jirásek

Chyba SQL servru

Toto zobrazi VWD 08, kdyz chci pouzit databazi: (V tomto prikladu je pouzit starterkit, ktery mi na VWD 05 fungoval bez problemu...) V aplikaci /NemesisPublishingExpress2 došlo k chybě serveru. -------------------------------------------------------------------------------- Při vytváření ...

ASP.NET WebForms

5 odpovědí
 
17.03.2008 15:17

anonym

Vyhledání buněk podle obsaženého řetězce

Dobrý den, nevíte někdo, jak najdu v jednom sloupci všechny buňky s určitým řetězcem (např. &quot;.10.&quot;) nebo datem (např. všechny říjnové v jednom sloupci).

VB6/VBA

4 odpovědí
 
28.02.2008 8:54

Tomáš Herceg

Seznam registrovaných fontů

Zdravím, rád bych se zeptal, jak můžu získat seznam nainstalovaných fontů v systému? Napadlo mne vypsat si soubory z %windir%/Fonts/, ale to asi nebude úplně spolehlivé řešení... Předem dík

VB.NET

4 odpovědí
 
26.02.2008 16:26

Ondřej Linhart

Zjisteni desetinneho oddelovace

Prosim vas jaky je prikaz na zjisteni aktualne pouzivaneho desetinoveho odelovace. Potrebuju kontrolovat v textboxu zadani meny a jelikoz to muze byt i na anglickem windows, tak musim povolit jak zadani des. carky tak tecky. Nebo existuje elegantnejsi zpusob jak kontrolovat zadani castky do...

VB.NET, WinForms

8 odpovědí
 
26.02.2008 13:33

Tomáš Herceg

oddelovani radu

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak nastavit oddělování řádů (mezerou) v numerických údajích v MaskEditBoxu. Existuje property format, ale ta nefunguje, jak bych si představoval...

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
26.02.2008 10:00

anonym

MDI a volanie funkcii alebo udalosti

mam otazku: mam tento kod a potreboval by som volat udalost (mnou definovanu) alebo funkciu, ktora je na frm. Viete mi poradit?

C#

3 odpovědí
 
26.02.2008 10:00

anonym

Jak nastavit síť v pc?

Dobrý den, zajímalo by mne, jak provést programově nastavení sítě (IP adresu, masku, bránu, DNS)... Děkuji.

VB.NET

2 odpovědí
 
26.02.2008 9:06

anonym

Truevision3D - Zásek u konce

Prosim o pomoc, jestli si tady někdo už trochu více pohrál s TV3D...Udělal sem si už nějakou tu aplikaci, ale eště se mi nepodařilo ji rozchodit na jiným PC (ani na PC s net frameworkem). Zkoušel sem Setup, kterej mi do cílové složky nainstaloval i soubor MTV3D65.DLL, nicméně mi program na jiném ...

Offtopic

5 odpovědí
 
25.02.2008 21:32

Tomáš Herceg

Combobox - zdroj dat a chovani pri psani

Zdravim, mam takovy zacatecnicky problem potrebuji poradit dve veci 1, napojuji vice comboxu na tabulku v databazi timto kodem m_s_TABLE_COUNTRY - obsahuje dva sloupce Country, Country_Code v teto tabulce je vypsano cca 150 statu z celeho sveta napojeni funguje, muzu si vybrat stat ze kte...

VB.NET, Komponenty, WinForms, Databáze

2 odpovědí
 
25.02.2008 21:16

Přemek Lazecky

Procesy a služby a jejich identifikace

Jak zjistit ve Visual Basic .NET 2005 Express, ve spuštěných procesech, který z nich je služba, resp. to by šlo, ale konkrétně jde o proces svchost.exe, který je spuštěn několikrát a pokaždé s jinou knihovnou a pak se jedná vždy o jinou službu. Spuštěné procesy jsem získal pomocí: ID procesu je...

VB.NET

1 odpovědí
 
25.02.2008 11:44

anonym

V udalosti Deselected TabControl nebezi prikaz na zakazani zmeny TabPage

Prosim Vas proc mi tento kod a hlavne jeho cast TabControl1.SelectedIndex = e.TabPageIndex nenastavi spravnou stranku v TabControl?? mam tam udelanou kontrolu urcitych poli a pokud nejsou vyplneny, zobrazi hlasku a nechci at prejdou na dalsi zalozku. Diky Premek

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
25.02.2008 11:43

Přemek Lazecky

PHP script na odosielanie mailového formulára

Dobrý deň. Už dlho sa snažím vyriešiť jeden problém, ale vôbec sa mi nedarí. Mám na svojej webovej stránke kontaktný formulár (kódovanie stránky 1250). Na odoslanie formulára mám na serveri tento skript: &lt;?php $Msg = &quot;\r\n\r\n&quot;; $UserData .= &quot;Váš email &quot; . $_POST[&quot...

Offtopic

5 odpovědí
 
24.02.2008 22:23

Vratislav Renner

Obrázek jako tlačítko

Dobrý den. Jsem začátečník a tak prosím omluvte případnou banalitu mého problému :-). Jde mi o to, že potřebuji ikonu (16*16px ; *.png) použít jako tlačítko. Pokoušel jsem se nastavit ji například jako pozadí prvku button, ale to není to co potřebuji. Nechci totiž, aby byl kolem nějaký rámeček ...

VB.NET

3 odpovědí
 
24.02.2008 15:03

Jan Novák

Zjistovani podadresaru

Chtel bych si napsat programek, kterymu bych zadal adresar nekde na disku a ten programek by mi vratil do textoveho souboru cesty vsech podadresaru toho zadaneho adresare. Jsem uplnej zacatecnik, napsal jsem si vsechny clanky ze serialu zaciname. Trochu mi to zvedlo ego protoze tyto clanky j...

VB.NET, I/O operace

4 odpovědí
 
23.02.2008 20:24

Zdenek Zdrazil

Nezadaný soubor

Zdar mám takový problém, že nevím jak zjistit, jestli uživatel již zadal soubor, který se má otevřít. Trochu to vysvětlím: Mám tlačítko &quot;Otevřít&quot;(V MenuStrip).A já mám na to tlačítko tuto proceduru: No a já porstě potřebuju, že když uživatel klikne na tlačítko cancel, tak aby bylo ja...

VB.NET

3 odpovědí
 
23.02.2008 16:30

Tomáš Herceg

Tab pages

Jak lze vytvořit nový TabPage v TabControlu pomocí tlačítka a ještě do něj přidat TextBox s Dockováním FILL(Přes celou stránku)?

VB.NET, Komponenty, WinForms

1 odpovědí
 
23.02.2008 13:53

Ondřej Linhart

toolStrip a dedenie

Zdar, Mam nasledujuci problem potrebujem vytvorit Form kde su vsetky componeny. Teda tie zakladne. A nasledne definovat funkcnost v odvodenom Forme. Ak pouzijem Button nie je problem definovat napr udalost Click! Problem nastane ak pouzijem toolStrip a toolStripButton i napriek tomu ,ze...

C#, Komponenty, WinForms

1 odpovědí
 
22.02.2008 15:48

anonym

Form_MaximumSizeChanged

Dobry den chtel bych maximalizovat muj program ale nejak se mi bedari toho docilit.Potrebuji roztahnout GridView a posunout jedno tlacitko. Toho muzu dosahnout pomoci location a size properities ale problem je v tom ze kazdy pouziva jine rozliseni tim padem jine x,y pro komponenty. Nevite nekdo j...

VB.NET

1 odpovědí
 
21.02.2008 20:55

Tomáš Herceg

"Caret" v HTMLDocument

Zdravím, delší dobu se pokouším zajistit, aby u HTMLDocumentu, který mám ve WebBrwoseru bylo možno zjistit, který element je právě aktivní. DotNet řešení, tedy WebBrowser1.Document.ActiveElement nefunguje jaksi podle mých představ, protože vrací pouze kontainery. Já mám tělo documentu Conten...

Offtopic, HTTP/HTML

0 odpovědí
 
21.02.2008 19:55

Jan Novák

<< < 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback