Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 > >>

Tisk ve VB

Tisk ve VB je taková mravenčí práce, ale mně to vyhovuje. Jenom malý problémek. Tisknu obyklým postupem, např. a.t.d Při tisku linky funguje např. Printer.DrawWidth pro tlouštku čáry, ale nefunguje mi Printer.FontBold - proč mi to tučné písmo nejde? Díky moc za radu, hledal jsem i na MSDN, a...

VB6/VBA, Tisk

3 odpovědí
 
03.08.2013 2:27

Jiří Šimara

Parser Error

Prosím o radu s chybou &quot;Parser Error &quot; - obsah stránek je zdejší příklad, který na jednom serveru běží, na jiném hlásí chybu:

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
06.02.2008 15:42

anonym

Zakázání klávesových zkratek

Mohl by jste mi někdo prosím vás pomoci, potřeboval bych zakázat klávesové zkratky (Alt+F4/Esc/Tab, Alt+Ctrl+Del), přes události key press to nejde, řekl bych že je to tím, že wokna mají jakási &quot;větší práva&quot; k obsluze těchto zkratek a tudíž je nedovolí mému programu zrušit. Zkoušel jsem...

VB.NET

28 odpovědí
 
01.02.2008 22:54

Nikdo Neni

Dědičnost komponenty GroupBox

Dobrý den, potřeboval bych nově vytvořenému GroupBoxu přiřadit stejné vlastnosti jako má jiný. Chtěl bych mu dát stejné komponenty, stejnou velikost. Prostě něco jako ho zkopírovat a dát ho na jinej formulář. Já to mám takto, ale to se GroupBox1 smaže a přesune se na druhý form.

VB.NET

7 odpovědí
 
27.01.2008 15:35

Vratislav Renner

pocet desetinych mist

potreboval bych poradit, delam program pro vypocet rovnice ve VB 6.0 (vim ze jsem v sekni .NET ale tady to vic zije..) ale vysledek mi tiskne na hodne desetinejch mist, a ja chci treba jen na 3-4desetina mista. Vim ze se to upravovalo pres nejaky dvojkrizky ## ale uz nevim.. poradi nekdo? dekuji

VB6/VBA

3 odpovědí
 
27.01.2008 13:17

anonym

ctrl+enter

Ahoj,mám problém ale nevim kde je chyba,pomozte prosím já zkusil snad vše podle mě by po zmačknutí enter se mělo zkontrolovat jestli je zmáčknutá i klávesa ctrl a pokud jo,přidat k adrese &quot;www&quot; a &quot;cz&quot; a odelat webbrowseru...ale zrada je že se nic neděje děkuji.

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
26.01.2008 12:09

Jan Novák

posílání souborů

Zdravim nevíte o něčem podobném ve VB.net jako je na této stránce: http://www.planet-source-code.com/vb/scripts/ShowCode.asp?txtCodeId=36094&amp;lngWId=1 slouží to k posílání souborů od klienta na server a opačně, ale na výše uvedeném odkazu se nachází kód pouze ve VB využívající Winsock, kte...

VB.NET, I/O operace

0 odpovědí
 
26.01.2008 9:59

Filip Havlíček

kurzor

Dobrý podvečer, potřebuji od vás poradit ohledně načítání kurzoru z resource. Děkuji

Visual Studio, Algoritmy, WinForms

5 odpovědí
 
25.01.2008 16:16

Ondřej Linhart

Zmizel mi panel na přepínání mezi relativním a absolutním odkazem

Netušíte někdo, jak ho mám opět zapnout? Standardní panel Visual Basicu mám, ale ten na přepínání odkazů během nahrávání makra jsem si zřejmě zavřela. Mám MS Excel 2003 a VB 6.3

VB6/VBA

3 odpovědí
 
25.01.2008 10:01

anonym

Otevreni/zavreni formulare

Dobry den Mam takovy problem. Jsou dva formulare ten prvni se spousti jako prvni a chtel bych docilit toho ze po stisku tlacitka se ten prvni zavre a druhy otevru. Dik

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
24.01.2008 17:26

Vratislav Renner

veřejná proměnná

Mám načítací modul (načítá potřebná nastavení, s kterým pak pracuji ve formuláři) a v něm následující kód: ale hlásí mi to následující chybu: &#39;Public&#39; is not valid on a local variable declaration. té hlášce rozumím, ale načtené proměnné využít na formuláři bez použítí Public? Dě...

VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
24.01.2008 15:38

Filip Havlíček

DLL a ovladani komponent

Chtel bych se zeptat jestli se da nejak prirazovat, ovladat vlastnosti(jako text ,font atd.) komponent na formulari z dll knihoven. Dik

Komponenty, .NET

3 odpovědí
 
24.01.2008 15:37

Tomáš Herceg

grafika

Zdravim, mám na Vás otázku na možná trochu obsáhlejší téma, ale věřím, že si s ní poradíte a odpovíte mi na to, co potřebuji. Chtěl bych se zeptat, jak pomocí DirectX vykreslit kurzor, něco na téma jako vy máte v projektu RoboEmpire. A ještě jedna otázka, jakou knihovnu by jste mi doporučil...

VB.NET, Grafika

7 odpovědí
 
24.01.2008 15:30

Tomáš Herceg

Zastavení kódu urč. formu

měl bych ještě jeden dotaz a to: když spustím program objeví se mi SplashScreen s tlačítky a já bych potřeboval aby program nedělal nic dokud nějaké tlačítko nezmačknu. Nějak asi jak se chová MsgBox - vaskočí okno a dokud se něco nezmáčkné tak kód dále nejede. Děkuji.

VB.NET

4 odpovědí
 
24.01.2008 15:12

anonym

Download manager with authentical

Dobry den snazimse udelat takovy maly downloader manager pro soubory z filefactory.com s pripojenim jako premium usere ale nedari se mi to. Hledam reseni uz 3 mesice ale stale nic.Pokud nekdo ma reseni nebo je ochoten se na to podivam bul bych vdecni a patricne bych to ocenil... I bych zaplatil ...

VB.NET

4 odpovědí
 
22.01.2008 19:03

Bouchac Mazelllll

zjisteni ukoncovani systemu

zdravim, pri ukoncovani aplikace se mi zobrazuje potvrzovaci dialog, problem je v tom, ze se zobrazuje vzdycky. To je sice v poradku ale ne vzdycky je to zadouci. Pri vypinani, restartovani resp. pri odhlasovani uzivatele system ukoncuje bezici aplikace a ja prave potrebuju zjistit, ze se to dej...

VB.NET

2 odpovědí
 
22.01.2008 16:53

Honza Dufek

Pole typu object

Dobrý den, mám problém s vyhledáváním prázdného pole, které je typu object. dojde k teto chybe Rozlišení přetěžování se nezdařilo, protože žádné veřejné = nelze volat s těmito argumenty: &#39;Public Shared Operator =(a As String, b As String) As Boolean&#39;: Argument odpo...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
21.01.2008 20:59

Marek Procházka

Velikost formuláře

Zdravim, potřeboval bych poradit ohledně velikosti formuláře. Jedná se o snadnou věc, avšak mne se stále nedaří okno roztáhnout, tak aby opravdu mělo šírku 800px a výšku 600px. zkusil jsem: ale pokud na formulář umístím obrázek 800x600, není vidět celý, konkrétně část spodku chybí. Děkuj...

VB.NET, Grafika

7 odpovědí
 
21.01.2008 19:33

Jan Novák

rozvinutí formuláře

Zdravim chtěl bych se zeptat, jestli jste někdo nenarazil na nějaký návod, který popisuje, jak se např. po kliku na tlačítko &quot;rozvine&quot; druhý menší formulář. Myslím takto &lt;-&gt;, potřebuji to, aby se tam ten druhý formulář jentak neobjevil´, ale objevil se tam s nějakým efektem.

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
21.01.2008 15:22

Ondřej Linhart

return hodnoty

Prosím vs měl bych dotaz. Vytvořil jsem si třídu v projektu do této třídy jsem vložil funkci. Pokud si zavolám tuto funkci z metody projektu způsobem : Zadrhne se mi to na return Conversion from string &quot;{TS&#39;2008-01-14 00:00:00&#39;}&quot; to type &#39;Integer&#39; is not valid Vube...

VB.NET

1 odpovědí
 
20.01.2008 17:15

Michal Kezr

<< < 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback