Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 > >>

TextBox v cyklu

Dobrý den dovedl by mi někdo poradit. Vytvořil jsem několik TextBoxů ve VB pro Excel a potřeboval bych z nich číst v cyklu. Jak se mám na ně odkázat? Předpokládám, že syntaxe bude podobná jako pro VB6 př: for I = 1 to 10 A(I)= TextBox(I).value next I Není to sice dobře zapsáno, ...

VB6/VBA

4 odpovědí
 
30.03.2009 9:06

anonym

Náhodné číslo

Zdravím, předem bych chtěl poděkovat autorům tohoto webu za skvělé seriály o programování. Jsem amatér a snažím se naučit pomocí vaších seriálů Visual Basic .NET. Docela se mi to daří, baví mě to a jen tak si zkouším vytvářet hry, nebo spíš pokusy o ně :) Před chvíli mě napadlo, že bych udělal t...

VB.NET

10 odpovědí
 
12.03.2009 21:55

Jan Novák

Ješte jednou databáze

Nevím, jestli to není nošení dříví do lesa, ale přesto si přisadím také na téma VB.NET a SQL. Microsoft udělal podle mne &quot;velice dobrý tah&quot; s Express Studiem, kdy v betaverzích podporoval interaktivní práci s databázemi a v ostré verzi to vypustil. No a programátorský elev jako já je na...

Databáze

8 odpovědí
 
11.09.2008 11:45

anonym

Freebasic

Prosím vás,nevíte někdo náhodou jak se dá spustit Freebasic? Mám s tím neustále problémy,když to nainstaluju (mám verzi z oficiálního webu http://www.freebasic.net/ v0.18.2b-win32),objeví se pouze okénko DOSu,kde je C:/Program Files/Freebasic .Dál se nedostanu,po fbc se nestane nic,nevím jak na t...

Offtopic

26 odpovědí
 
10.04.2008 11:09

Vratislav Renner

DotNetNuke

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s aplikací DotNetNuke? Je možno v kostce shrnout, k čemu je to dobré (všude se jenom dočtu, že je to aplikace pro tvorbu profesionámních webů...). Jedná se o nějakou obdobu &quot;redakčních&quot; szstémů, nebo jsem úplně vedle? Dík

Offtopic

7 odpovědí
 
02.03.2008 1:01

Ajtík ajtík

kontrola pozice myši a reakce

Dobrý den,mám problém s kodem (v GDI+) měl by po najetí myši na danou pozici spustit danou akci pokud má někdo zkušenosti,nebo nějakou radu proč to nefunguje,budu rád.Je to muj druhý pokus ale v prvním jsem to řešil jinak zde to bohužel nejde.Účelem je aby po najetí na onu pozici se zobrazil rám...

VB.NET

9 odpovědí
 
05.01.2008 13:43

Roman Trakal

Místo cursoru - obrázek z pictureboxu

Zdravim, jsem začátečník a zajímá mě jak udělám aby místo cursoru jsem měl obrázek ( image ) z Pictureboxu. Děkuju předem za jakoukoliv radu.

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
14.12.2007 20:15

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Zobrazení výsledku dotazu SQL Query v aplikaci VBS

Mám VBS 2005 Express a v projektu navázené spojení na SQL databázi s tabulkami. Také mám připravený Query.sql, který funguje. A teď bych chtěl, aby se mi výsledek tohoto dotazu objevil dejme tomu po stisknutí tlačítka jako např. v SQL Management Studiu v tabulce. Zkouším to tam dostat přes kompon...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
13.12.2007 9:40

Petr Chalupský

Obsah HTML tagů

Zdravím, potřeboval bych vykuchat html tak, abych se dozvěděl například, jaká je hodnota v prvku DIV a nebo jiném. Příklad: Mám &lt;DIV ID=neco&gt;10&lt;/DIV&gt; a potřeboval bych se dostat k té desítce, aniž bych používal regulární výrazy a nebo jiné složitosti. Napadá vás něco?

VB.NET

7 odpovědí
 
12.12.2007 23:15

anonym

řazení obrázků galerie v php

zdravím, používám na svých stránkách pro fotogalerii tenhle kód: &lt;? //vyjezd fotek $strana = 1; for ($i=1;$i&lt;30;$i++): If ($strana == 1) $float = left; Else $float = right; $strana = $strana * (-1); echo &quot;&lt;a href=\&quot;javascript:foto( &#39;foto/slozka/$i.jpg&#39; )\&quot;&...

Offtopic

3 odpovědí
 
12.12.2007 18:57

Viktor Langer

Vytvoření DLL z komponenty

Zdravím, mám komponentu a potřebuji z ní vytvořit knihovnu, kterou bych rád následně nahrál do ToolBoxu a vložil na formulář. Vůbec nevím jak na to, nechápu, jak dostat z komponenty DLL. Prosím o pomoc, díky

VB.NET

1 odpovědí
 
12.12.2007 7:19

Jan Novák

Profil na Webu

Pokud si chci upravit profil - zadávám jméno a příjmení - dostanu odpověď, že &quot;jméno nebo příjmení nejsou ve správném formátu&quot; a nejde to uložit. Kde je zakopané psisko ?

Offtopic

0 odpovědí
 
11.12.2007 11:46

Petr Chalupský

Nefugujicí breakpoint

Zdravím, pod VB 2005 EE mi naprosto nechodí zastavit program za va fázi ladění na braekpoint. Puntík je změní na trojuhelník a podá hlášku &quot; The breakpoint will not currently be hit. No symbols have been loaded this dokument.&quot; Nevíte někdo proč to tak dělá ? A jak se tomu vyhnout? ...

Visual Studio

4 odpovědí
 
10.12.2007 22:10

anonym

Zápis do registru (spuštění aplikace)

Chtěl bych se zeptat, jak při spuštění aplikace (možná lépe při její instalaci) zapíšu do registru, aby se mi spouštěla při startu Windows. Děkuju za odpověď

VB.NET

5 odpovědí
 
10.12.2007 15:31

anonym

zvuk

Chci se zeptat jak udělat aby se vlastně přehrál zvuk třeba ve formátu mp3 po clicku na button1

VB6/VBA

18 odpovědí
 
10.12.2007 13:01

Tomáš Herceg

překrytí form_x

Prosím je možné nějak nastavit aby ,třeba fotm_1 byl uplně překryt form_2?Tím myslím bez toho odskoku po vyvolání new formuláře. Děkuji.

C#, VB.NET, .NET

2 odpovědí
 
10.12.2007 8:04

Roman Trakal

Programy VB.NET 2005 ve Win Vista

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možné ve VB.NET 2005 dělat programy, které budou fungovat i ve Win Vista? Popř. co je třeba mít, aby to šlo nebo kde bych se o téhle problematice mohl dozvědět více? Předem děkuji za odpověd

VB.NET

6 odpovědí
 
10.12.2007 0:41

anonym

Informace o načítání stránky

Dobrý den. Předem mého dotazu bych chtěl poděkovat autorům tohoto webu za jejich perfektně odvedenou práci co se týká článků a jejich zpracování a vůbec celého webu. Takže můj dotaz. Tvořím webové stránky pomocí technologie ASP.NET 2.0 (jsem začátečník). Potřeboval bych poradit jestli existuje ně...

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
09.12.2007 16:41

Tomáš Herceg

Literatura

zdravim vsechny, nevite nekdo o nejake dobre literature o databazich? potreboval bych se blize seznamit s mdb databazemi a napojenim Oledb v prostredi Visual Studio 2005 a VisualBasic.NET. dik za kazdej odkaz, nebo jestli mate neco v el. podobe tak mi to muzete poslat na [email protected] , pred...

Offtopic

2 odpovědí
 
06.12.2007 21:00

František Hůle

ASP.NET sebrání dat z webového formuláře a odeslání na email

Dobrý den, existuje v Asp.net nějaký jednoduchý postup jak sebrat data z formuláře (zadané uživatelem) a po kliknutí na tlačítko jejich odeslání na definovanou mailovou adresu? Podobně jako je v html mailto:? Děkuji.

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, Architektura, .NET

1 odpovědí
 
06.12.2007 15:38

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

<< < 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback