Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 > >>

Simulace průhlednosti komponent na formuláři

Zdravím, chtěl bych s zeptat, jestli neznáte nějaký dobrý způsob, jak simulovat průhlednost komponent na formuláři. Předem děkuji!

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
28.12.2007 21:34

Jan Novák

reakce na jinou aplikaci

zdravim, potreboval bych poradit, jak komunikovat mezi dvema ruznymi aplikacemi. Mam dve v podstate samostatne aplikace, jedna je manazer(jedna se o system upominek) a druha notifikator. Vsechny zaznamy se ukladaji do text souboru, takze bych potreboval tohle: kdyz v manazeru pridam, smazu neb...

VB.NET

5 odpovědí
 
28.12.2007 21:28

Ondřej Linhart

problem pri mazani polozek v listview

Dobry vecer, mam problem pri hromadnem promazavani listview, kde se mazou polozky odlisene jinou barvou(ForeColor). V cyklu for se dostavam mimo rozsah indexu, ale nemuzu prijit na to proc. Uz nad tim sedim dve hodiny a nemuzu se hnout z mista...

VB.NET

6 odpovědí
 
28.12.2007 21:21

Ondřej Linhart

vbTab v RichTextBoxe

Dobrý večer. Mohol by mi niekto, prosím, vysvetliť ako funguje vbTab v RichTextBoxe?

VB.NET

13 odpovědí
 
27.11.2007 18:58

Lubos Blader

Failed to load viewstate.

Dobrý den, začínám s ASP.Net a narazil jsem na chybu se kterou si nevím rady. Mám vytvořenu MasterPage a v ní jeden ContenPlaceHolder, do kterého načítám content jiné stránky. V tomto contentu mám DropDown List a DataGrid. Podle vybrané hodnoty v DDL se přefiltruje seznam v DataGridu. Na samostat...

ASP.NET WebForms

6 odpovědí
 
27.11.2007 9:20

anonym

Převod na a zpět z HtmlEntit

Zdravím všechny, mám takový dotaz: potřebuji převádět tam a zpátky řetezce s HTMLEntitami. Myslím si, že to budee určitě ukryté v nějakých jmenných prostorech, ale netuším kde.

VB.NET

4 odpovědí
 
26.11.2007 17:32

Jan Novák

spousteni a kontrola procesu

dobry den, potrebuju ze sve aplikace spoustet nekolik procesu(maximalne 3) a potrebuju je nasledne kontrolovat, kdyz nic jinyho tak aspon proces ukoncit. Zajimalo by me, jak byste postupovali Vy? Ja sem na zadny elegantni reseni zatim neprisel...

VB.NET, Threading

3 odpovědí
 
25.11.2007 19:32

Viktor Langer

Hosting ASP.NET

Dobrý den, chtěl bych se zeptat přítomných, nemáte-li nějaké dobré tipy, případně konkrétní zkušenosti, kde hostovat nebo naopak raději nehostovat stránky pod ASP.NET? Nemusí to být, samozřejmě, zbytečně drahé, ale na druhou stranu ne Free hosting - nemám zájem na stránkách mít reklamu a podobná ...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

3 odpovědí
 
25.11.2007 11:42

Viktor Langer

před spuštěním makra...

Ahoj, Potřeboval bych, aby při spuštění makra v Excelu vyskočilo okno s otázkou : &quot;Opravdu spustit?&quot; a uživatel by potvrdil buď Ano nebo Zrušit. Jak na to? Děkuju za pomoc. David

VB6/VBA

2 odpovědí
 
24.11.2007 22:15

anonym

Gratulace..

Takže při pročítaní internetu jsem narazil na velice potěšující zprávu o tom že pánové Tomáš Jecha, Tomáš Herceg a Jonáš Kýček získali 1.místo se svou hrou Robo empire v soutěži &quot;Build the Game&quot; Takže doufám že za všechny čtenáře VBnet.cz GRATULUJI. info

Offtopic

7 odpovědí
 
24.11.2007 18:57

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Datagrid (metody) a soudržnost dat s ostatními prvky formuláře

Ahoj, prosím o radu: mám datagrid a textové pole na jednom formuláři. 1. Při naplnění datagridu potřebuji aby v textovém poli byla hodnota z prvního sloupce datagridu. 2. Pri výběru jiného řádku datagridu potřebuji zobrazit v textovém poli vždy hodnotu z prvního sloupce nově vybraného řádku....

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
23.11.2007 9:39

Viktor Langer

Poloha komponenty na formuláři

Dobrý den, mám tlačítko button v GroupBoxu. Vlastnost Location toho tlačítka platí pouze pro Groupbox. Když ale kódem přesunu tlačítko mimo GroupBox, tzn. Tlačítko bude jakoby vyčuhovat z GroupBoxu, ale za hranicí se ztratí. Já potřebuji dostat toto tlačítko mimo Groupbox tak, aby bylo viditelné...

VB.NET, Komponenty, WinForms, .NET

3 odpovědí
 
22.11.2007 21:27

Dominik Madea

Podivnosti s odesíláním příspěvků?

Zdravím adminy, pravděpodobně máte v aplikaci nějakou chybu, protože se po odesílání odpovědi zobrazí chybová hláška. Odpověď se ale do fór vloží.

Offtopic

4 odpovědí
 
22.11.2007 20:59

Tomáš Herceg

DirectX 3D

Dobrý den,prosím bylo by možné poradit jak a co udělat abych vytvořil 3D DirectX? Doufal jsem že něco najdu na netu ale beznadějně,jedná se mi vlastně jen udělat &quot;tunel&quot;.To znamená že kdyš budete koukat na monitor tak budete koukat jakoby do jakési roury,nebo tak něco.Nechci se v tom mo...

VB.NET

20 odpovědí
 
22.11.2007 17:49

Viktor Langer

Práce s formuláři

Snažím se přejít z VB6 na VB 2005 express a mám tu zkušenost, že složitější věci nejsou pro mne problémem (dokážu se připojit k datům, zobrazit je, modifikovat a pod.), ale nejsem schopen se pohybovat mezi formuláři. Je to asi tak: mám vytvořené menu, z něho se metodou Show dostanu na kterýkol...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
22.11.2007 16:07

Jan Novák

Spustenie programu

Dobrý deň. Mám reťazec v textboxe, napr. D:\Documents\test.pdf. Ako môžem docieliť, aby som napríklad po kliknutí na button spustil v tomto prípade Acrobat Reader a otvoril sa súbor, ktorého cesta je v mojom textboxe? Ďakujem.

VB.NET

8 odpovědí
 
22.11.2007 9:52

Róbert Pavlík

Visual Studio 2008

Stiahli ste si už Visual Studio 2008 ? Nevymaže mi to moje projekty? Mám si ich zálohovať?

Offtopic

7 odpovědí
 
21.11.2007 18:23

Vratislav Renner

VB 2001

Ahoj,používám starší VB pro DOS myslím 2001.Je to téměř identické např.s QuickBasicem. Bohužel některé věci se chovají značně nepochopitelně.Nedávno jsem při různých skocích z podprogramů (return) přišel na to,že mi napoprvé neinterpretuje správně příkaz INPUT,když program projíždí interpret podr...

Offtopic

6 odpovědí
 
21.11.2007 16:20

anonym

Propojeni 2 relacnich tabulek

Dobrý den, měl bych jeden začátečnický dotaz - snažím se udělat jednoduchou aplikaci - ve formuláři chci mít 2 datagridy, v každém chci zobrazovat tabulku z Access databáze, tabulky jsou propojeny relací - toto mám tady již hotové (na to nic není) - můj dotaz směřuje na 1/ jak nejjednodušeji vy...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

1 odpovědí
 
21.11.2007 8:02

Miloš Málek

Vybrání textu v textboxu

Dobrý den, potřeboval bych, aby se všechen text v textboxu vybral, když textbox dostane focus. Zatím se mi to podařilo pouze pro případ, kdy uživatel do textboxu přejde tabulátorem. Pokud uživatel přejde do textboxu kliknutím, text se nevybere. Díky za rady.

VB.NET, Komponenty

1 odpovědí
 
20.11.2007 15:34

Róbert Pavlík

<< < 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback