Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 > >>

Problém při zachytávání změny souboru

Narazil jsem na jeden drobný problém. Potřebuji zachytit změnu jednoho konkrétního souboru na jednom konkrétním místě. Zjednodušená konstrukce mého řešení vypadá asi takto: Vše funguje OK s jednou menší kosmetickou vadou. Nevěděl by někdo z přítomných, proč se mi událost změny souboru vyvolá ...

VB.NET

8 odpovědí
 
18.07.2008 23:08

Jusepe

Komponenta StatusStrip

Zdravím! Rád bych věděl, jak mohu na komponentě StatusStrip udělat to, že se mi určité prvky na Statusu zarovanjí na pravo. Ne však všechny! Podobně jako ve statusu VS jsou asi 4 labely (rozměry a pozice prvky) a ještě INS/OVR zarovnány napravo a s resize událostí okna se znovu spočítá jejich ...

VB.NET

2 odpovědí
 
08.01.2008 11:45

Jan Novák

Tvorba DataAdapteru

VB.NET2005 Tvorba přenosu dat na/z SQL v grafickém rozhraní. Ve VB 2003 se vytvořilo spojení Connection, pak DataAdapter a z něj se generoval DataSet. CO jsem převáděl aplikaci z VB2003 na VB2005, tak to vypadá obdobně, ale pokud to chci spáchat ručně přes grafické prostředí, tak nějak nevím j...

VB.NET, ADO.NET, Databáze

1 odpovědí
 
20.10.2007 22:54

anonym

Přehrávání hudby pomocí DirectX

Zdravím, mám tento kód který má přehrát soubor file (100% existuje), ale po spuštění Debuggeru mi to vyhodí tohle: &quot; LoaderLock was detected DLL &#39;C:\WINDOWS\assembly\GAC\Microsoft.DirectX\1.0.2902.031bf3856ad364e35\Microsoft.DirectX.dll&#39; is attempting managed execution insid...

VB.NET

9 odpovědí
 
16.10.2007 23:14

Viktor Langer

Načtení obrázku .jpg s formátem RGBA

Zdravím všechny přítomné a rád bych se pozeptal na jednu možná triviální záležitost. Při řešení nějakého problému v této diskusi jsem narazil na drobný problém, a to jak dostat obrázek ze souboru (typu jpg, ale obecně to může být jakýkoliv) do objektu typu Bitmap ale tak, aby tento objekt měl fo...

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
16.10.2007 12:25

Viktor Langer

Přejmenování aplikace

Zdravím a mám jednoduchý dotaz. Lze nějak přejmenovat název aplikace která se objevuje ve Start Page ? Děkuji

Visual Studio, Offtopic

5 odpovědí
 
15.10.2007 23:49

jan vokroj

Vlastnosti u vlastních komponentů

Prošel jsem si článek o tvorbě vlastních komponent a zkouším vytvořit novou a narazil jsem na problém s deklarací vlastností. Potřeboval bych vlastnost např. FirstEndDay as string přičemž by tato vlastnost mohla mít hodnotu FirstDay nebo EndDay a mohla by být v combu něco jako u visible true a fa...

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
15.10.2007 21:29

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Jak vytvořit radiální alpha efekt v GDI?

Zdravím, pokud máte zkušenosti s tvorbou webu, možná jste se někdy setkali s alpha filtry, které podporuje MSIE. Rád bych se pokusil napodobit yto filtry v GDI. Doposud se mi to dařilo, zarazil jsem se však na radiálním filtru. Obrázek má být ve středu 100% neprůhledný a postupně do všech st...

VB.NET, Grafika

9 odpovědí
 
15.10.2007 20:35

Jan Novák

inno setup

Dobrý den,prosím jak se pracuje s inno setup nevím jak na to,nevím kam se co píše a tak dále předem děkuji

Office

4 odpovědí
 
15.10.2007 9:21

Róbert Pavlík

datagridview - editace více buňek

Přeji hezkého dne příznivcům VB. Nemohu přijít na možnost editace buňek v datagritu. Mám tabulku kde první slopec jsou jména a další slopce jsou dny v měsíci. Mám možnost vybrat více buněk, pak zadat hodnotu a po stisku Enter by se hodnota zapsala do všech buněk (něco jako v Excelu při stisku CTR...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
14.10.2007 21:40

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Specialni strom z trid

Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit. Pořád si potřebuju udělat prográmek který za mě sestavý html stránku. A bratránek mi poradil abych to udělal formou stromu tak jsem zkusil tohle. Class html_tag Public nazev As String Public dualni As String Public parametry As New Collectio...

VB.NET

5 odpovědí
 
14.10.2007 11:44

Tomáš Herceg

Vytvoření UserControl

Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s vytvářením vlastních komponent bez vizuální podoby? Myslím tím, že se prvek po přidání na formulář vloží do lišty kam se vkládají např. ImageListy či Dialogy. Děkuji

VB.NET, Komponenty

2 odpovědí
 
14.10.2007 10:06

Jan Novák

FTP Client

Zdravím vás, prosím, neznáte někdo nějakého kvalitního a volně stažitelného FTP klienta? Hlavní prioritou je pro mne, aby udržel server KeepAlive a ušetřil mne tak zdlouhavého čekání na přípoj. Díky

Offtopic

3 odpovědí
 
09.10.2007 17:43

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Prekreslovani obrazovky

Zdravim rad bych se zeptal jak resite prekreslovani obrazovky kdyz delate nejakou dlouho bezici operaci a uzivatel vam prepina z Vaseho programu napr. na internet nebo do jinych aplikaci a kdyz se koukne zpatky na tu Vasi aplikaci, tak nektere mista nejsou aktualizovane - typicky, tam kde jsou b...

VB.NET, WinForms, Office

12 odpovědí
 
09.10.2007 15:27

Eduscho

flash key

Dobrý den,opět zde prosím o radu,dosal jsem nápad ale realizace pokulhává,pan Langer mi poradil jeho zjednodušení (přemýšlel jsem zbytečně složitě).Jde o to,že bych chtěl spouštět program a to tak,že do USB jednotky bude zasunut flashdisc,ten obsahuje program, nebo něco jiného jednoduššího a v PC...

VB.NET

10 odpovědí
 
09.10.2007 8:28

Viktor Langer

ověření hesla

Ahoj,zbastlil jsem kód,který má z database.txt ověřit heslo.Pokud je shoda ,pokračovat podle kódu,pokud shoda není tak také,problém je že ještě dnes mi to fungovalo,ale najednou jsem zapnul PC že to doprogramuji a ono to najednou hlásí pouze že není shoda kde je chyba?

VB.NET

2 odpovědí
 
08.10.2007 23:34

Roman Trakal

Registry

Zdravím, můj dotaz vůbec nesouvisí s programováním, proto jsem jej umístil do fóra Off Topic. Nedávno jsem se pomocí určitého software (FreshUI) hrabal v registrech. Po vypnutí a zapnutí PC se mi z nabídky Start ztratila ikona Tento počítač. Vytvořil jsem si ji tedy na ploše, ale po ote...

Offtopic

3 odpovědí
 
07.10.2007 10:59

Tomáš Herceg

Uloženie a čítanie textového súboru

Prosím o radu ako uložiť textový súbor na server a ako ho prečítať.

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
06.10.2007 18:07

Lubos Blader

tvorba webu ve VB

ahoj,mohl by mi prosím někdo poradit,jestli a jak se dá udělat webová stránka ve VB 2005 děkuji ps:mám zkušenosti poze s html ale jde mi o to že,se v něm špatně vkládají heska a tuto webovku potřebuji zaheslovat

ASP.NET/IIS, HTTP/HTML, VB6/VBA

9 odpovědí
 
05.10.2007 11:08

Viktor Langer

(Ne)zobrazování příspěvků

Dnes jsem v diskusi o Listboxu narazil na problém, kdy se mi v rámci diskuse neobjevovaly některé příspěvky (a stěžovali si na to i jiní pisatelé). Bohužel jsem nevystopoval žádné souvztažnosti, ale stalo se mi, že po odeslání příspěvku mi tento (v rámci nastaveného upozorňování) přišel téměř oka...

Offtopic

5 odpovědí
 
05.10.2007 7:58

Viktor Langer

<< < 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback