Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 > >>

Načtení dat z tabulky MS EXCEL do VB

Dobrý den, hledám radu. Dá se někde najít &quot;něco&quot; čím bych mohl načítat excel tabulky přímo do datových polí ve VB? popř. může mí někdo poradit, jak na to (jsem ale úplný začátečník)

VB.NET

30 odpovědí
 
09.02.2016 12:09

anonym

Možnosť opravy

Dobrý deň. Tieto stránky sú fakt výborne, chýba mi len jedná nie veľmi podstatná vec. Možnosť opravy vlastných príspevkov, v ktorých chyby stále zbadám až po stlačení tlačítka &quot;Přidat téma&quot;. Ja viem, že najjednoduchšie by bolo si všetko predtým dvakrát prečítať, ale taký čas sú ľudia s...

Offtopic

7 odpovědí
 
10.08.2008 21:14

Lubos Blader

Asociace souborových typů s programem

Zdravím, zajímalo by mně jak lze docílit asociace určitých typů souborů s mým programem. Děkuji

VB.NET

6 odpovědí
 
19.02.2008 17:50

Bouchac Mazelllll

Probublávání událostí

Nějak se mi nedaří přijít ve vb.net, jak dosáhnout, aby například, když kliknu na prvek PictureBox se ta samá událost dostala až k formuláři. To jest aby se spustil kód jak pro PictureBox, tak pro Form. Čili aby kliknutí probublalo (myslím, že tak se to nazývalo ve vbscriptu) o úroveň víc.

VB.NET

1 odpovědí
 
29.12.2007 19:19

Ondřej Linhart

Jak zjistit prvek na formuláři podle názvu

Zdravím, zajímalo by mne, jakým způsobem lze přistupovat k elementu na formuláři kódem, když mám jeho jméno jako String? Děkuji

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
21.11.2007 13:44

Lubor Brabec

Videiklip

Dobrý večer. Mohol by mi niekto, prosím, poradiť, ako v asp.net vložiť videoklip na stránku?

ASP.NET WebForms

19 odpovědí
 
26.10.2007 16:06

Dan Kysela

chyba při ukládání databáze

Zdravím, mám problém při ukládání dat do datbáze na SQL serveru. Připojím se pomocí průvodce na SQL databázi, dám na form např. datagridview a v něm provedu změnu a přes bindingnavigator save item uložím a v řádku &quot;Me.OsobniTableAdapter.Update(Me.DSpoznani.osobni)&quot; mi to vypíše tuto c...

VB.NET

4 odpovědí
 
26.09.2007 13:14

anonym

Práce s databízí prostřednictvím VB.net

Zdravím, uvítal by jsem nějaký článek na téma Databáze a práce s nimi prostřednictvím VB.net. Díky

VB.NET, XML, Databáze

5 odpovědí
 
17.09.2007 16:06

Tomas Pastrnak

TreeView1_AfterLabelEdit

Mám událost, která ošetřuje, aby se text TreeNode po přejmenování změnil na ten samý text s mezerami nahrazenými podtržítky: ale po přejmenování se text nezmění, proč?

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
16.09.2007 13:38

Viktor Langer

Komprimace a dekomprimace

Zajímalo by mne, jestli .net nějakým způsobem podporuje alespoň zip pakování a rozpakování. Čili jak pomocí vb.net komprimovat a dekomprimovat data.

VB.NET, I/O operace

2 odpovědí
 
16.09.2007 12:15

anonym

Bitové operace v dotazu na tabulku

Existuje možnost při dotazování na tabulku z DataSetu použít v dotazu bitové operace? Aby bylo jasné, o co mi jde, přidám příklad: Používám v aplikaci pro vyfiltrování odpovídajících řádků tabulky konstrukci : Pokud je dotaz standardní, např. vše funguje jak má. Jenomže já bych potřebova...

VB.NET, ADO.NET, Databáze

1 odpovědí
 
15.09.2007 21:14

Viktor Langer

Pozastevení běhu programu

Prosím o radu, jak jednoduchým způsobem poastavit běh programu ve VB, např. PAUZA = 10 (vteřin). Děkuji.

VB6/VBA

2 odpovědí
 
15.09.2007 14:52

Tomáš Herceg

Velká čísla

Poradil by mi někdo, jak mám pracovat s velkou proměnnou (pro představu má asi 5000 cifer a pár desetinných míst), která se mi nevejde do datového typu? Potřeboval bych s ní pracovat podobně jako v Kalkulačce z třetího dílu Začínáme.

VB.NET

2 odpovědí
 
13.09.2007 16:21

anonym

TreeView a změna textu node

Zdravím, mám problém s TreeView, programově do něj plním seznam objektů. Pod pravým tlačítkem mám menu, ve kterém je položka &quot;spravovat objekt&quot;. potřebuji po stisku tohoto tlačítka změnit text vybraného node tak, že před text dám nějaký znak, např. &#39;&gt;&#39;. To mi všechno funguje...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
13.09.2007 13:35

Tomáš Herceg

DirectX v okně

Zdravím, rád bych požádal o nějaký kód, který umožní spustit a renderovat directX a DirectDraw v okně, přímo na formuláři. Mám jednu grafickou, náročnou aplikaci, často se pžekreslující a myslím, že je toto vhodné řešení. Děkuji

VB.NET, DirectX, WinForms

0 odpovědí
 
11.09.2007 18:41

Jan Novák

Programový přístup k formulářům ve složce v projektu

Zdravím, mám projekt a v něm složku, která obsahuje formuláře. Rád bych programově zjistil kolik formulářů je ve složce a všechny přiřadil jako Children k MdiForm. Děkuji

VB.NET, Algoritmy, WinForms, Reflexe

2 odpovědí
 
11.09.2007 18:31

Jan Novák

Životnost vlákna vícevláknových aplikací

Začínám se trochu vrtat v používání vícevláknových aplikací. Mám jeden konkrétní případ, kdy jsem si vytvořil třídu, která mi zapouzdřuje určitou funkčnost (konkrétně zvládá animovat přechod dvou obrázků na screenu). Tuto třídu používám v hlavním těle programu a protože potřebuji, aby tato hlavn...

VB.NET, Threading

11 odpovědí
 
11.09.2007 9:44

Tomáš Herceg

Datum posledního příspěvku u diskusí

Bylo by velkým problémem udávat na home page pod úryvky jednotlivých článků vedle počtu diskusních příspěvků také datum toho posledního? Ryze z praktického důvodu - někdy se pod článkem rozvine celkem zajímavá diskuse, proto se snažím i tyto sledovat, no a abych zjistil případný pokrok od minula,...

Offtopic

2 odpovědí
 
10.09.2007 11:39

Viktor Langer

Chyba na webu

Dobrý den, hledal jsem na webu nějaké externí linky tak jsem napsla do vyhledávače &quot;http://&quot; a ve fórech klikl na více informací a stalo se toto: Server Error in &#39;/&#39; Application. Runtime Error Description: An application error occurred on the server. The current custom...

Offtopic

4 odpovědí
 
09.09.2007 19:39

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Minimalizace a maximalizace aplikace kódem

Zdravím, jak lze mini- a maximalizovat aplikace VB kódem? Děkuji

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
07.09.2007 23:14

Jan Novák

<< < 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback