Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 > >>

XNA Game Studio

Nevíte náhodou jak to vypadá s XNA Game Studiem pro VB.NET. Někde čtu, že bude a někde zase píšou, že ne. Díky.

VB.NET, XNA

9 odpovědí
 
26.09.2023 15:59

Justin Blankenship

Fórum o ASP.NET

Založili jsme nové fórum o technologii pro vytváření webových stránek ASP.NET. Doufám, že se zde objeví dotazy i odpovědi jak začátečníků, tak pokročilých. Rád bych tímto i poprosil všechny případné přispěvatele aby popsali svůj problém do detailů. Zkuste prosím pochopit, že dotazy typu &quot;Mě...

ASP.NET WebForms

9 odpovědí
 
19.06.2013 12:13

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Odeslání emailu

Dobrý den mám tento kód: Mohl by mi někdo prosím vysvětlit a co jde v posledních 5 řádcích? Emailový server čeho? Uživatelské jméno a heslo čeho? Moc dík za jakoukoli odpověď.

VB.NET, WinForms

15 odpovědí
 
02.02.2009 11:03

anonym

vysvětlivky značek

Zdravím, nedávno zde proběhl slovníček často používaných anglických výrazu ve vb.net. Osobně bych uvítal něco podobného o značkách které se objevují před metodami a funkcemi ve třídách. Naprosto se v tom nevyznám. díky

VB.NET

10 odpovědí
 
30.08.2007 2:03

Jan Novák

SiteMapPath

Zdravím, zajímalo by mně jak se ovládá prvek SiteMapPath. V projektu mám SiteMap, ale nevím, jak vytvořit a použít Providera, v ToolBoxu jsem ho nenašel. Děkuji

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
26.08.2007 23:12

Jan Novák

odeslání mailu z aplikace část 2

Navazuji na téma z 14.6. Chci poslat automaticky maila bez zásahu obsluhy. Jako pomoc jsem dostal kód který zkouším, ale po příkazu &quot;send&quot; se objeví chybová hláška: &quot; Vstupní bod procedury StrTokEX se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně MSOERT2.dll nalést&quot; Program s...

VB.NET

8 odpovědí
 
26.08.2007 20:43

anonym

jak k MYSQL?

Promiňte ale budu zase otravovat, jak se připojím přes VB 6 na MYSQL přes něco z tohohle? http://www.openaccesssoftware.com/support/oa_samples.asp Když používám OLE DB tak to chce providera .. nevím co to je .. když dám mysql.wz.cz tak to nejde

VB6/VBA

2 odpovědí
 
26.08.2007 20:43

anonym

VB2008 - TextBox.TextChanged a převod na integer

Dobrý večer, měl bych dotaz: mám 2 textboxy do kterých zapisuji vstup v číselné hodnotě, při události TextChanged měním 3 textbox jako násobky prvních dvou. Pokud použiji button a událost click, tak je vše v pořádku, ale pokud použiji události TextChanged, tak mi to hlásí chybu: conversion o...

VB.NET

7 odpovědí
 
26.08.2007 18:32

Pavel Dostál

Menu u webu

Všimli jste si, že když zavřu všechny kategorie v menu, gradient je ustřižený? Je to jen malý detail.

Offtopic

2 odpovědí
 
26.08.2007 13:55

Jan Novák

InfoCard

Zdravím, mám na svém počítači Program CardSpace, ale když dám v menu přihlašování InfoCard a zvolím &quot;založit kartu&quot; nastane chyba. Je nutné CardSpace nějak aktivovat? Zkoušel jsem nechat Cardspace zaplí při vytváření karty, ale on nejde shodit, aniž bych ho musel vypínat. Jak přesně f...

Offtopic

3 odpovědí
 
26.08.2007 13:53

Jan Novák

Chat

Zdravím, p. Hercegu, nedávno v jednom fóru někomu odpověděl, že zobrazování pouze přezdívky se na seriózním webu nehodí (s tím souhlasím). Myslíte si však, že je vhodné umisťovat na takovýto web chat? Mě se to moc nezamlouvá. Přeji hezký den

Offtopic

7 odpovědí
 
26.08.2007 10:21

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Struktura HTML kódu

Zdravím moc bych potřeboval radu, jak sestavit kód, který by mi ze stringu, který by obsahoval HTML zdroj vytahal tagy a naházel je do TreeView. Úrovně kódu se pokusím dorovnat sám, ale nebudu naštavný když mi s tím také pomůžete. Pozor! Nejedná se přímo o HTML kód, ale o můj vlastní značkov...

VB.NET, HTTP/HTML

6 odpovědí
 
25.08.2007 20:34

Jan Novák

Master pages

Zdravím, učím se ASP .NET podle článků pana Hercega a nyní jsem se dostal k MasterPages. Pomocí metody jsem umístil placeholdery a všechno potřebné atd. To mi funguje, ale nevím, jak udělat, aby se mi když kliknu na tlačítko v menu do placeholderu otevřela požadovaná stránka. Děkuji

ASP.NET WebForms

6 odpovědí
 
25.08.2007 20:18

Viktor Langer

HEXA do DECI konverze barev

Zdravím, pomůžete mi někdo sestavit zdroják co by konverzoval Hexa kód barev do decimálního? Děkuji

VB.NET

7 odpovědí
 
25.08.2007 2:00

anonym

Vlastnost TextBoxů AutoCompleteSource

Zdravím, mám textbox, multiline a vlastnost AutoCompleteSource nastavenou na CustomSource a v autocompletecustomsource mám několik klíčových slov. K čemu přesně tato vlastnost slouží? Je to něco jako intellisence?

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
24.08.2007 23:08

Tomáš Herceg

ASP .NET Fórum

Zdravím, chtěl bych doporučit adminům, aby spustily nové fórum o ASP .NET. Jednak by to k webu přitáhlo další lidi co se v ASP. NET vyznají a jednak si myslím, že ASP .NET = budoucnost, takže na co čekat? Děkuji

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, ASP.NET/IIS

2 odpovědí
 
24.08.2007 20:58

Jan Novák

Komponenta WebBrowser

Zdravím, chci se zeptat, jestli nemůže být použití komponenty webbrowser poněkud rizikové v tom smyslu, že když má uživatel jiný prohlížeč než developer, mohla by se stránka zobrazovat různě (tím myslím věčné rivaly IE a Lišku). Je v této komponentě jádro IE, které zajistí stejné zobrazení ...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
24.08.2007 20:53

Jan Novák

Přetížené funkce a intellisense

Prosím, napsal jsem si třídu, ve které využívám přetížené metody. Je možno k těmto metodám (a de-facto nejenom k nim, ale obecně i k vlastnostem, událostem atd.) nějak doplnit popisný text, který se pak objeví při aplikaci této třídy v bublinách intellisense (tak jako je tomu u vestavěných tříd, ...

VB.NET

3 odpovědí
 
24.08.2007 8:12

Tomáš Herceg

Zjištění koordinátů z úhlu

Zdravím, rád bych se zeptal, jak lze zjistit koordináty jednoho bodu z kružnice, když znám úhel. Přeji hezký den

VB.NET, Algoritmy

11 odpovědí
 
22.08.2007 22:09

Vratislav Renner

Ovládací prvek "PropertyGrid"

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak nejefektivněji vytvořit objekt, jehož vlastnosti by se daly editovat v PropertyGrid. Má to být třída? Struktura? Moc se v tom nevyznám. Prosím o přiložení kódu. Přeji hezký den

VB.NET, Komponenty, WinForms

2 odpovědí
 
22.08.2007 17:19

Jan Novák

<< < 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback