Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 > >>

aplikace bez instalace

Ahoj, mám aplikaci ve VB.net (express), a potřeboval bych ji nějak vypublikovat nebo dostat na sdílený disk na síti a spouštět ji z jakéhokoli počítače pod jakýmkoli přístupem. Dále mi jde o to aby šla spouštět bez instalace. Poreďte mi prosím jak na to a jak ji mám vypublikovat. Podařilo se mi ...

Offtopic

10 odpovědí
 
01.01.2008 0:57

Ondřej Linhart

Konverze objektu Image na Icon

Dobrý den! Marně si lámu hlavu nad takovým malým prográmkem. Má aplikace běží na pozadí, má svou ikonu v Systray. Během svého života sleduje nějakou &quot;věc&quot;. Pokud zjistí, že &quot;věc&quot; změnila svůj stav, tak zobrazí info-bublinu a (a teď příjde ten můj problém) rád bych, aby změnil...

VB.NET, Grafika

3 odpovědí
 
28.12.2007 20:04

Ondřej Linhart

Zasílání dat přes UDP protokol

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak se řeší zasílání větších datových souborů přes udp protokol. Používám screenshot obrazovky, který následně uložím do System.IO.MemoryStream a snažím se ho poslat na více počítačů přes udpclient.send. Bohužel tato funkce umožní poslat jen 65535 bitů. Já potřebuji...

VB.NET, I/O operace

3 odpovědí
 
26.12.2007 23:02

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

TreeView zobrazení dat z SqlDataReader

Zdravám chtěl bych vypsat data z tabulky do TreeView Data v tabulce TestTab ID parentID popis 1 0 a 2 1 b 3 1 c 4 2 d 5 2 e 6 3 f 7 3...

VB.NET, SQL, ADO.NET, WinForms, Databáze

4 odpovědí
 
26.12.2007 17:38

Lubor Brabec

Zimní design

Zdravím pánové, chválím Váš zimní design webu VbNet.cz. Je to opravdu příjmené překvapení.

Offtopic

1 odpovědí
 
23.12.2007 20:39

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Text tlacitek v msgboxu

Zdravim, jde nejak zmenit text tlacitek v message boxu? Treba v JAVE to jde jednoduse, ale nikde sem nenasel ani zminku o tom, ze by to ve vb.net slo... Je to jen takova kosmeticka zalezitost, ale obcas se to hodi

VB.NET

4 odpovědí
 
23.12.2007 20:39

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Výběr položky v Listboxu pomocí daných kláves

Dobrý večer, používám VB .NET 2005 Express. Ve formuláři mám dva ListBoxy obsahující seznamy nějakých položek. První ListBox mi pro výběr položky implicitně nabízí šipky nahoru a dolu. Potřeboval bych, aby u druhého Listboxu mohl vybírat položky s využitím jiných dvou kláves(např. šipky doleva a ...

VB.NET

13 odpovědí
 
22.12.2007 21:51

Vratislav Renner

Option Compare Text

Používam tento kót na hladanie dát v databáze. Ako spraviť aby nerozlišoval malé a velké písmená ? Dočítal som sa niekde o Option Compare Text ale neviem kam to napísať. Kdekolvek to napíšem, tak Option mi podčiarkne a je tam chyba.

VB.NET

3 odpovědí
 
22.12.2007 14:42

anonym

Kontrola a doplňování zadávaných dat

Mám nabindovaný sloupec z SQL tabulky na ComboBoxu a chci zajistit chování toto ComboBoxu tak, aby doplňoval automaticky přípustný text a při opuštění kontroloval, zdali se zadaná hodnota vyskytuje v nabindovaných datech. V Excelu jsem to nějakým způsobem kdysi dokázal, ale nemohu přijít na tu vl...

VB.NET, SQL, WinForms, Databáze, .NET

1 odpovědí
 
22.12.2007 14:04

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Microsoft Data Access Components(MDAC)

Ahoj, používám datový adaptér(OleDb.OleDbDataAdapter) pro plnění tabulky a poté plnění datagridu. Když spustím aplikaci spadne mi to na této chybě: &quot;The .Net Framework Data Providers require Microsoft Data Access Components(MDAC). Please install Microsoft Data Access Components(MDAC) ver...

VB.NET

2 odpovědí
 
22.12.2007 11:29

anonym

Obnova zobrazených dat v tabulce

Ukládám na formuláři data do tabulky, kterou mám na tom samém formuláři zobrazenou ve formě DataGritView. Chci docílit toho, aby po stiknutí tlačítka pro uložení dat se mi hned obnovilo zobrazení v DataGritView už s tím nově zapsaným řádkem. Zkoušel jsem vyvolávat metody ale to je asi rána vedl...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
22.12.2007 7:49

Petr Chalupský

Výpis složky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak mám udělat výpis složky, pokud mám cestu ke složce uloženou v proměné string zkoušel jsem ale to mi vyhodilo chybu, u které nevím jak ji řešit. Díky moc za případnou pomoc

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
21.12.2007 17:20

anonym

UDP client

Dobrý den, prosím o radu. Na určitý UDP port mi chodí náhodně nějaký string a já bych si jej rád vypisoval. Problém je v tom, že mi to vypíše vždy jen jeden string co příjde a pak už žádný další. Jakoby aplikace přestala naslouchat. Jak to mám udělat, aby vždy po příchodu dat na port byla vyvolán...

VB.NET

5 odpovědí
 
21.12.2007 7:45

anonym

Ukladanie hodnot v programe

Mám otázočku. Robím program na vytváranie dokumentov a každý dokument pri vytvorení bude mať pridelené číslo (1,2,3...). Mám spravený formulár na ktorom je niekolko TextBoxov a znich sa zapisuje text do Word dokumentu. Na každý nový Word dokument sa zapíše jeho poradové číslo. Ako dosiahnem to, ž...

Algoritmy, .NET

2 odpovědí
 
20.12.2007 20:06

anonym

Přečtení údajů z digitátního podpisu souboru ve VB .NET

Hezký večer, potřeboval bych nakopnout, jak lze ve Visual Basic 2005 EE přečíst ze souboru (.exe, .dll) údaje z digitálního podpisu výrobce souboru. (Zajímá mě hlavně jméno podepsaného) Děkuji za krátké nasměrování případně popis.

VB.NET

0 odpovědí
 
20.12.2007 19:57

anonym

Formát datumu

Ukládám ve VB.NET do proměnné: Formát v DateTimePicker1 je nastaven na dd.mm.rrrr, ale přesto se do proměnné načte v anglickém formátu - mm.dd.rrrr. Ukládám to potom do SQL tabulky, která je nastavená na ten český formát a samozřejmě to zbuchne. Jak mám tu proměnnou umravnit. Díky.

VB.NET, Databáze

9 odpovědí
 
19.12.2007 0:29

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Hodnoty z listboxu

Dobrý den, mám začátečnickou otázku: Mám listbox naplněný hodnotami a potřeboval bych je všechny dostat do pole. Vím že bych měl použít for , ale nevím jak.

VB.NET, Algoritmy

2 odpovědí
 
18.12.2007 0:40

Tomáš Herceg

Nastavení práv pro soubor na FTP serveru pomocí FtpWebRequestů

Zdravím a naléhavě prosím o pomoc, Mám aplikaci která funguje jako editor HTML souborů a pak je posílá na FTP pomocí FtpWebRequestů. Ty zvládají všechny běžné úkoly (ikdyž jsou z pomalejších) jako nahrát, stáhnout, smazat, přejmenovat soubor a další. Problém je - jak již z nadpisu vlákna vyp...

VB.NET

0 odpovědí
 
17.12.2007 17:59

Jan Novák

Zápis do tabulky databáze SQL II

Možná, že už budu otravný, ale přesto se zaptám. V minulé otázce jsem se také ptal, jakým způsobem uložím hodnoty do tabulky SQL, ale nějak to zapadlo. Snažil jsem se tedy ještě sám a dospěl jsem k tomuto. Na formuláři si vyplním jednotlivé hodnoty do listboxů, texboxů atd... Po kliknutí na ulože...

VB.NET, SQL, WinForms

3 odpovědí
 
17.12.2007 11:47

Petr Chalupský

Zápis do tabulky databáze SQL

Mám vytvořeno několik tabulek, navzájem propojených (foreign). Na zápis do jedné z nich chci zvolit formulář s možností vybrat u některých údajů z ListBoxu. V dotyčném ListBoxu dávám možnost vybrat ze smysluplných názvů(z propojené tabulky), ale do tabulky potřebuju zapsat jedinečné číslo z propo...

VB.NET

3 odpovědí
 
14.12.2007 6:19

anonym

<< < 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback