Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 > >>

nefunguje form2.show

Dobrý den ve VB 2008 mi nefunguje Jsem si jist že mi to fungovalo a najednou nic. Nemohu se dostat do druhého formuláře,kde dělám chybu?

VB.NET

6 odpovědí
 
17.03.2009 12:47

Ondřej Linhart

Doporučil by mi někdo nějakou knihu ?

Dobrý den, jsem mírně pokročilý začátečník a hledám knihu ohledně Visual Basicu 2005 ( prostě to co tady probíráte ). Knih je velká řada, já ale nevim jakou zvolit knihu, aby to bylo přímo na tuto verzi. Už mám koupenou knihu &quot;Visual Basic 2005 Krok za krokem od Michaela Halvorsona a mohu ji...

Offtopic

5 odpovědí
 
25.08.2008 9:03

Honza Dědek

Rozdil hodin

zdravim vas, nemuzu porad prijit na to, jakym zpusobem od sebe odecist dve hodnoty casu - napr. 14:00:00 a 12:55:00 - aby mi to vratilo vysledek 1:05:00 a zaroven bych mohl toto cislo vynasobit napr. 25. Dekuji za odpoved

VB6/VBA

17 odpovědí
 
16.04.2008 14:47

anonym

Analýza audio souborů

Zdravím, snažím se vytvořit audiopřehrávač. Pracuje díky DX a zatím se mi daří, potřebuji však radu ohledně jednoho tématu: Většina známých hudebních přehrávačů umí vizuálně znázornit průběh datového toku audia. Jakýsi VU metr (indikátor vybuzení). Chtěl bych tuto ozdůbku do svého projektu také...

VB.NET, DirectX

4 odpovědí
 
10.01.2008 19:22

Jan Novák

ajaxControlToolkit,CalendarExtender

Dobrý den, v jednoduché intranetové aplikaci používám pro zadání datumu do textového pole CalendarExtender. Vše funguje OK, jen název &#39;dnes&#39; se zobrazuje anglicky (today), jinak je vše česky. VSWD2008EE ASP.NET 3.5, AJAX Control Toolkit AJAX Library 3.5. WXPprof CZ IIS5.1 ScriptM...

ASP.NET WebForms, JavaScript

3 odpovědí
 
10.01.2008 0:37

anonym

SQL Server Management Studio Express

Dobrý den, Potřeboval bych poradit s tvorbou databáze v SQL Server Management studio Express. Při pokusu vytvořit novou databázi se mi objeví chzbové hlášení: TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio Express ------------------------------ Create failed for Database &#39;test&#39;. (...

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
09.01.2008 19:09

anonym

Prohlížení off-line stránek

Dobrý den, narazil jsem na problém... Nepodařilo se mi do komponenty webbrowser načíst off-line html stránku bez toho aniž bych ji měl na localhostu. Pokud neběží nějaký server, tak mi komponenta okamžitě jakékoliv načtení zamítne. Poraďte mi prosím jak to udělat, jestli to teda lze (předpokládá...

VB.NET, Komponenty

7 odpovědí
 
09.01.2008 7:21

anonym

Připojení popisného textu ke konstantě

Měl bych otázku, je-li možno ke konstantám definovaným v programu připojit popisný text (pro vysvětlení významu jednotlivých položek), ale tak, aby bylo možno tento text programově využít. Na příkladu bude asi zřejmější podstata dotazu: Mám v projektu definovanou konstantu např.: a v progr...

VB.NET

5 odpovědí
 
08.01.2008 21:33

Viktor Langer

funkce space()

Zdravim, nechtěl jsem už do předchozího tématu zasahovat z důvodu jeho délky a nepřehlednosti a hlavně už jsem požádal redaktory o uzavření, takže založím nové vlákno: Chtěl bych se zeptat na co slouží funkce space v tomto případě:StringBuffer = Space(255) kompletní kód: vím že tato funkce...

VB.NET

2 odpovědí
 
08.01.2008 19:17

anonym

čtení .ini

Zdravim, když vložím do modulu tuto funkci pro čtení dat z .ini souborů: tak při pokusu o spuštění programu mi to zahlásí chybu: A call to PInvoke function &#39;server!modulDefault::GetPrivateProfileString&#39; has unbalanced the stack. This is likely because the managed PInvoke signature do...

VB.NET

36 odpovědí
 
08.01.2008 17:28

anonym

Konverze C# kódu na VB .NET

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaký soft, který umí alespoň částečně konvertovat z C# na VB .NET?

Offtopic

2 odpovědí
 
08.01.2008 14:53

Jan Novák

Vybrání textu po fokusu

Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu. Ve formuláři mám několik vstupních textboxů, které je potřeba vyplnit. Mezi jednotlivými textboxy skáču tabulátorem. Potřebovala bych ale, aby se mi po přeskočení na nový textbox vybral celý text, který obsahuje. Tím pádem stačí hned začít psát a nemusí...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
08.01.2008 10:16

Ondřej Linhart

Událost závislá na absolutním čase

Dobrý den, chtěl bych se jenom pro formu pozeptat, jestli ve VB neexistuje nějaká metoda, která by mi vyvolala událost v přesně nastaveném čase. Nebo je nutno postupovat klasicky, tj. zjistit si aktuální čas, ten odečíst od požadovaného času a takto vzniklou časovou diferenci zadat do normální...

.NET

7 odpovědí
 
07.01.2008 9:58

Tomáš Herceg

Nastavení přesného času PC

Existuje možnost, jak automaticky programově nastavovat, pokud možno, přesný systémový čas na PC (- tak jako existují budíky řízené signálem, je dostupný někde na síti alespoň přibližně přesný čas a pokud ano, jak jej získat a poté jak lze ve VB nastavit systémový čas počítače?- když jsem se díva...

VB.NET

5 odpovědí
 
06.01.2008 21:24

Ondřej Linhart

Změna vzhledu systémové komponenty

Zdravím, myslím, že podle titulku je jasné co potřebuji. Pan Jecha nepřímo řekl zde http://www.vbnet.cz/forum-tema--644-zmena_barvy_progressbaru.aspx že změnit barvu lze, ale že je to &quot;složitější kus&quot;. Zajímá mne tedy, jak složitý ten kus je a jestli je možné měnit ten vzhled. ...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
06.01.2008 16:08

Ondřej Linhart

Vyskakovací hláška z notify icon

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak vytvořím vyskakovací hlášku (nevím ani jak se přesně nazývá) známou například z OS Win při připojení nového/neznámého zařízení apod. Děkuju za odpověď

Komponenty, .NET

1 odpovědí
 
06.01.2008 16:02

Ondřej Linhart

Práce ze soubory???

Potřebuju udělat aplikaci, která po stisknutí tlačítka OK vytvoří soubor ve složce data-01/activation.txt, a v tom textu bude: [ ACTIVATION ] activationNumber: 00000-0000-00000-00000 Potřeboval bych postup jak to udělat. Učím se to totiž a stímhle si fakt nevím rady. Pls pomocte..... ...

VB.NET, Offtopic, I/O operace

2 odpovědí
 
06.01.2008 1:20

Viktor Langer

viditelnost Form1

Ahoj,hraji si s komponentami a narazil na drobnej problém.Potřeboval bych aby se po kliknutí na tlačítko okno formuláře zpruhlednilo do jisté míry.Tuto vlastnost jsem našel jmenuje se &quot;opacity&quot; v properties ale neumim ji ovládat kodem.Jde ji natavovat za chodu aplikace? Pokud ano,jak? ...

VB.NET, Komponenty, WinForms, .NET

4 odpovědí
 
05.01.2008 17:16

Roman Trakal

WebBrowser a výber textu

Dobrý deň. Mohol by mi niekto poradiť, ako vo WebBrowseri selektovať z kódu text o určitej dĺžke v zévislosti od pozície kurzora? Ďakujem.

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
05.01.2008 13:53

Lubos Blader

Nalezení a smazání textu na neznámém řádku

Dobrý den, zoufalý se na Vás opět obracím s problémem. Potřebuji udělat aplikaci, která mi po spuštění smaže v textovém souboru určitý text. Znám přesné znění textu který chci smazat, ale nevím na kterém řádku se nachází. Jde o to, že mám program (xfire), který se třeba jednou za týden aktual...

VB.NET

5 odpovědí
 
05.01.2008 10:30

Tomáš Herceg

<< < 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback