Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 > >>

Otevření souboru v mém programu

Mám asociovaný soubor s určitou příponou tak, aby se otevíral v mém progrramu. Potřeboval bych poradit jak to udělat v programu. Asi to bude v události load hlavního formuláře, ale nevím jak otestovat, jestli chceme otevřít nějaký soubor a jak se dostanu k jeho názvu. Víte někdo?

VB.NET, I/O operace

7 odpovědí
 
07.11.2009 18:34

Hynek Nerad

ASP - ne .NET - akce ZPĚT

Prosím o radu, jak pro vykonání ASP programu, který pokračuje novým obsahem okna, zakázat tlačítko zpět prohlížeče? Jde o to, aby se uživatel nemohl vrátit na původní obsah. Event. ošetřit zpět tak, že by se původní obsah (dotazník) zobrazil jako po otevření (s prázdným dotazníkem). Díky.

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
11.02.2008 12:32

anonym

Progblém pri zobrazení ListView.Groups

Mám problém zobrazit v projekte ListView.Goups Preco mi nechce zobrazit skupiny? Tu je skusobny zdrojak: V novom vytvorenom projekte mam tento isty formular a tam skupiny zobrazi. Viete mi niekto poradit? Vobec netusim kde moze byt problem. Uz som nad tym stravil niekolko hodin a som zufal...

VB.NET

2 odpovědí
 
10.02.2008 15:06

Eduscho

Postranní lišta u formuláře

Zdravim.Řeším problém, jak přidat postranní lištu do formuláře. Nemyslím komponentu listbox, ale aby si mohl uživatel posouvat nahoru a dolů a přitom byla velikost formuláře pořád stejná.(Tím pádem se mi vejde více na formulář.) Doufám, že jste mě pochopili a prosím, jestli by někdo nevěděl jak n...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
10.02.2008 12:05

anonym

ukočení časovače

Mám jede problém. Začínám programovat ve VB. momentálně dělám odpočet času. Řeším problém, když dojdu při odpočtu na nulový čas 0:00:00 tak potřebuji aby se program zastavil nebo nastavil do původních hodnot, Bohužel se mi to nedaří a odpočet běží dále do mínusu. Pokud by někdo věděl jak to udě...

VB6/VBA

3 odpovědí
 
10.02.2008 12:02

Tomáš Herceg

Vrácení sekund ve formátu mm:ss

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nastavení String.Format nebo metoda objektu Date, která by dokázala z počtu sekund (např. 200) vrátit časovou hodnotu ve formátu mm:ss, zde tedy: 3:20? Předem díky

VB.NET

6 odpovědí
 
10.02.2008 11:58

Jan Novák

Datové formáty v SQL

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jaký datový typ buňky v tabulce na sql serveru mám použít pokud chci zapsat hodnotu vrácenou fcí &quot; System.DateTimeOffset.Now &quot;.Používám Visual Studio 2005. Díky

VB.NET

4 odpovědí
 
09.02.2008 11:59

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Asociace přípony k mému programu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda lze nějak asociovat určitou příponu, aby se otevírala v mém programu. Respektive určitě to nějak jde, už jsem to viděl ve spoustě programech, jen nevím jak... Nevíte někdo?

VB.NET

1 odpovědí
 
09.02.2008 10:09

Tomáš Herceg

načasování

Ahoj,omlouvám se že zde otravuji a takovou banalitou ale nemohu na to za boha přijít.Potřebuji &quot;rozhýbat&quot; labely...zprvu jsem zkoušel stopnout aplikaci to se nejevilo jako nejlebší nápad tak jsem použil timer ale neumim s nim moc pracovat...umim mu nastavit interval v Properties a potom...

VB.NET, Komponenty, WinForms

5 odpovědí
 
08.02.2008 14:28

Roman Trakal

Zjištění běžící aplikace (Word, Excel, atd.)

Prosím o radu, jak mohu zjistit, zda je Word (nebo jiná aplkace) spuštěna. Jak vytvořit nový dokument nebo spustit a vypnout Word je hračka, ale zjistit jejich existenci(spuštění) je pro mne zatím neznámo. Zkusil jsem pár možností ale: i kdyz je Word otevren nebo zavren porad to hazi stejne hlas...

VB6/VBA

2 odpovědí
 
08.02.2008 11:12

Ondřej Linhart

Více SQL serverů na jednom systému

Dobrý den, lze na jednom systému provozovat více (2) SQL servery? děkuje a zdraví Petr

Databáze

4 odpovědí
 
08.02.2008 8:02

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

ToolStrip a Skupina Buttonů

Dobrý den, ve své aplikaci mám komponentu ToolStrip a na ní několik butonků, které tam přidávám programově: V tomto případě se však jedná o buttony, na které když kliknu, tak se dejme tomu provede určitá činnost, ale buton se vlastně nezmění. Já bych potřebovat mýt takové butony, které jakoby...

VB.NET

1 odpovědí
 
06.02.2008 15:40

Ondřej Linhart

Cteni xls dokument

Dobry den mel bych jeden dotaz. Ctu radky z xls dokumentu a plnim si je do arraylistu. Tento Arraylist potom zase plnim pres sqlcommand na SQL server. Pri plneni bych chtel mit kontrolu nad tim kolik zaznamu mi jeste zbyva do konce. Chtel jsem se zeptat jestli neexistuje nejakej parametr nebo fun...

VB.NET, Databáze

5 odpovědí
 
06.02.2008 14:02

Michal Kezr

O webu

Zdravím, vážení páni administrátoři, sleduji nějaké podivnosti v sekci Menu &gt; O webu. Mám za to, že fórum o ASP .NET už tu nějaký ten pátek máme :) Přeji příjemný den

Offtopic

1 odpovědí
 
06.02.2008 10:58

Tomáš Herceg

Otevření sešitu Excel ve formuláři

Zdravím mam takový dotaz jak můžu otevřít list nebo sešit excelu přímo ve formuláři mého programu? Předem díky za rady

VB.NET

0 odpovědí
 
05.02.2008 16:14

Tomas Pastrnak

DataGrid - Označení prvního záznamu

Zdravím, mám DataGrid ve kterém zobrazuji data z DB, pokaždé, když ten DataGrid zobrazí data, tak se označí první záznam. Jde tomu nějak zabránit?

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
05.02.2008 14:59

Graňák Pavel

zobrazení dokumentu pdf z databáze

Dobrý den, mám jednoduchou intranetovou aplikaci, která mimo jiné slouží k ukládání dokumentů přímo do databáze (SQL2005). S čtením dokumentů doc a xls není problém. Po výběru dokumentu z databáze a odeslání do prohlížeče se objeví výzva s nabídkou Otevřít, Uložit, Storno. Uživatelé tedy mají ...

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
05.02.2008 11:07

anonym

Title window

Dá sa spraviť aplikácia ktorá dokáže odchytiť vo windowse okná podľa ich názvu. Napríklad Uložiť ako, atď.

VB.NET

3 odpovědí
 
05.02.2008 10:31

Peter Augustín

SQL - jak dostat data do databáze

Dobrý den, měl bych takový drobný dotaz na SQL příkaz insert. Základní použití tohoto příkazu je i díky článkům na tomto webu celkem zřejmé. Narazil jsem nyní ale na jiný praktický problém: Měl jsem ve své původní internetové prezentaci data uložená v MySQL. Vzhledem k tomu, že nejjednodušším ...

C#, VB.NET, SQL, Databáze

1 odpovědí
 
04.02.2008 17:13

Viktor Langer

Skrolovaci formular

Dobry den chtel jsem se zeptat jestli jde udelat to ze obsah na formulari muzu skolovat nahoru a dolu ? Dik za pomoc

Komponenty

1 odpovědí
 
04.02.2008 14:22

Bouchac Mazelllll

<< < 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback