Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 > >>

Uložení stavu treeView

Dobrý den, na masterpage mám umístěný treeView a při kliknutí přejdu na příslušnou contentPage. Potřboval bych ale vědět jak uložit stav Treeview. Pokud uživatel rozbalí nějáký odkaz do další úrovně a pak přejde na content page, treeview má zase defaultní nastavení (to znamená celý zabalený). Pot...

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
24.02.2011 7:13

anonym

Zpráva o právě probíhajícím procesu

Ahoj, Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem udělat informační okno, které bude aktivní během práce makra. Máme totiž makro, které běží cca 5 min a nechci, aby si během této doby někdo z uživatelů myslel, že se nic neděje. Během procesu makra by bylo spuštěné malé informační okno, kde by bylo...

VB6/VBA

11 odpovědí
 
29.03.2008 0:02

anonym

VB.NET & Vista - problemy (dlouhe)

Zdravim hledam radu co delam spatne popr. co je treba nastavit jak to napsat jinak apod. Omacka okolo problemu Napsal jsem pomerne jednoduchou aplikaci v VB.NET. Je to klasicka WinFormova aplikace, ktera sbira udaje pomoci textovych poli, Comboboxu apod. Data uklada do databze MS Access anebo ...

VB.NET

8 odpovědí
 
25.03.2008 19:05

Přemek Lazecky

Pokračování

Dobrý den, kdy prosím bude zase nějaké pokračování seriálu VB .NET od začátku?? Hodilo vy se něco kolem vláken a tak, případně XML. Děkuji.

VB.NET, Offtopic

1 odpovědí
 
11.03.2008 19:05

Viktor Langer

Xml - Přeházení ChildNodes

Zdravím, rád bych poprosil o kód na rekurzivní přeházení Nodes v XmlElementu. Mám takovýto element: a chci z něj dostat toto: předem díky za pomoc, zkoušel jsem sestavit kód, ale skončilo to fiaskem, protože když jsem v cyklu mazal jednotlivé ChildNodes, změnil se jejich počet a cyklus byl ted...

VB.NET, ASP.NET WebForms, XML

1 odpovědí
 
02.03.2008 23:27

Tomáš Herceg

Mapy vo VB.NET

Caute ludia. Viem si predstavit jeden zaujimavy clanok. Táto vec na napadla ked som si pozrel toto: http://www.zoner.sk/photo-studio/zps9-gps-screen-01.htm Velmi rad by som vedel, ako sa riesia taketo veci. Uvediem priklad, na ktory by som to chcel vyuzit. V ramci svojho studia (som prirod...

Offtopic

2 odpovědí
 
02.03.2008 22:06

Vratislav Renner

Kopírování

Zdar Tome, potřebuji si na své fórum na http://heavymetal.uvadi.cz zkopírovat pár obrázků. Třeba označení, jestli je to zamčené nebo volné, jestli je tam někde nápověda... Protože já nejsem grafik a moc se nevyznám ve formátu gif (co se týče průhlednosti například). Tak se tě ptám jestli by ti to...

Offtopic

8 odpovědí
 
02.03.2008 19:10

Tomáš Herceg

Pořadové číslo dne

Existuje nějaká funkce, kterou lze zjistit průběžné pořadové číslo dne, ne v rámci roku, ale např. od určitého data, např. 1.1.1980? Díky za radu všem.

VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
02.03.2008 17:30

Tomáš Herceg

Generovani stromecku (Tree) abecedne serazeneho

Predstavte si, ze mam nesetridene vicedimenzionalni pole a potreboval bych ho dostat do tzv. stromecku Tree (Tree Node). uloha je takova: Z techto dat, ktera jsou ulozena v poli, vygenerovat stromecek, ktery bude abecedne serazen a bude mit dane podurovne. index pole - zeme - lokalita - naze...

VB.NET

1 odpovědí
 
02.03.2008 10:18

Tomáš Herceg

Uloženie obrázka z web stránky

Dobrý večer. Mohol by mi niekto poradiť, ako uložiť obrázok z web stránky, ak poznám jeho adresu (http://www...jpg)? Vopred ďakujem.

VB.NET

8 odpovědí
 
01.03.2008 22:24

Lubos Blader

hodiny

Zdravím lidi. Mám jede problém. Potřebuji udělat digitální hodiny i s datem, ale nějak se mi to nedaří. Kdysi jsem dělal ručičkové hodiny ve VB6 ale ve Visual Basic 2008 se mi to vůbec nedaří. Byl bych velice vděčen. Potřebuji to zakomponovat do jednoho rpgramu, aby se v uživatelské liště ty ho...

VB.NET, Komponenty

6 odpovědí
 
01.03.2008 18:16

anonym

WinRAR a VB.NET

poradil by prosím někdo jak se dá z VB.Net spustit externí aplikace i s předáním parametrů? Konkrétně mám na mysli zavolání aplikace rar a předání parametrů WinRAR.exe a -m5 -r c:\dokumenty\*.* e:\docs.rar

VB.NET

3 odpovědí
 
01.03.2008 15:34

Vratislav Renner

ListView a Checkbox

Zdravím, potýkám se s násl. problémem: v listview mám položky a povolené checkboxy, potřeboval bych v případě zaškrtnutí checkboxu projít všechny zaškrtnuté položky listview a zrušit zaškrtnutí, tzn. měla by být vždy zaškrtnuta jen jedna položka. snažím se o to násl.:

VB.NET, Algoritmy, WinForms

3 odpovědí
 
29.02.2008 9:29

anonym

Změna písma pro "Pole se seznamem".

Ahoj, hledám radu. V Excelu, při použití panelu &quot;Formuláře&quot; můžu vybrat ovládací formulářový prvek &quot;Pole se seznamem&quot;. Vše mi běhá perfektně, jen mi vadí malé písmo. Hledal jsem kde to šlo, nenašel jsem žádnou radu jak u tohoto prvku změnit velikost písma. Nejedná se o Com...

VB6/VBA

0 odpovědí
 
28.02.2008 12:31

anonym

PHP>>C++

Zdar mám takový dotaz.Slyšel jsem, že PHP je podobné jazyku C/C++. Pak jsem slyšel různá doporučení, že když se chce někdo učit PHP a umí C/C++ tak je to dobré, že je to takový rychlý přechod. Myslíte si, že by to šlo z PHP na C++?Já totiž dělám aj PHP už delší dobu a chvilkama aj VB.NET, tak já...

Offtopic

3 odpovědí
 
27.02.2008 23:58

Ondřej Linhart

dataGrid and Clipboardu

Dobry den chtel jsem se zeptat jesli je mozne udelat paste plain textu z clibordu do dataGridu a rozdelil je do row radek po radku.Data v clipu maji tuto formu. www.adresa1.cz www.adresa2.cz www.adresa3.cz www.adresa4.cz Prosim o pomoc hledam reseni uz par hodin a nic A nakonec jak im...

VB.NET

0 odpovědí
 
27.02.2008 14:06

Bouchac Mazelllll

Ako spravne na kontrolu MdiChild

Potrebujem riesit viditelnost ToolStripu a to nasledovne. Pokial ma MDIParent nejake MDIChild ToolStrip ma byt viditelny. Ak vsak ziadne MDIChildren nie je ma byt Visible=false; Dal som to do udalosti Ale po zatvoreni vsetkych MdiChild nedojde k zmene. Co ma dost matie je ,ze poki...

C#, WinForms, .NET

0 odpovědí
 
27.02.2008 11:50

anonym

ContextMenuStrip

Zdravím, nevíte někdo jak s touto komponentou udělat to, když kliknu na položku v menu, tak aby se vypsala do textboxu? Předem díky

VB.NET, Komponenty, WinForms

0 odpovědí
 
26.02.2008 19:14

anonym

V systemu Win klasevy CTRL+C

Dobry den mel bych jeden takovy dotaz. Potreboval bych docilit toho ze pri kombinaci klaves CTRL+C se otevre nejake okno v systemu windows a to na jakemkoliv miste.Dobry priklad je flashget Pokud zante. Tam pri oznaceni linku a zmacknuti CTRL+C a se linky zkopiruji do toho programu a zacne stahov...

VB.NET

1 odpovědí
 
26.02.2008 15:33

Ondřej Linhart

Řazení v DataGridView

Dobrý den, mám problém s řazením záznamů v DataGridView. Načítám z SQL serveru data do dataGridViewu a uživatelé mají povoleno měnit řazení záznamů ve sloupcích. Potřebuji, aby si aplikace zapamatovala jak jsou záznamy řazeny aby při aktualizaci dat zůstalo toto řazení zachováno (zajímavé je že v...

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
26.02.2008 15:29

anonym

<< < 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback