Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 > >>

Len čísla v TextBoxe

Mohol by mi niekto poradiť konkrétny príklad ako mám riešiť zadávanie čísel do text boxu. Chcem totiž aby do TB nebolo možné zadávať iné znaky ako čísla. V súčasnosti to riešim takým spôsobom že pri konvertovaní hodnoty na číselnú premennú sa vypíše msgBox o chybe ak sa text nedá skonvertovať na...

VB.NET

8 odpovědí
 
09.08.2013 17:24

anonym

MenuStrip v ChildFormu

Dobrý den, rád bych se poradil jestli je možné v ChildFormu mít také MenuStrip. Pokud jsem ho standartně přidal na Form (ChildForm), po jeho otevření se MenuStrip z ChildFormu zobrazí jako Menu MDIformu. Nenašel jsem nikde možnost jak to event. nějak přenastavit. Předem děkuji

VB.NET, Komponenty, WinForms

4 odpovědí
 
01.09.2008 9:04

anonym

Opakované přehrávání zvuku

V obsluze události changedselectedindex u listboxu nechávám přehrávat zvuk přez directx.audiovideoplayback.audio.play(), jenže on se přehraje jen jednou jedinkrát a pak už ne. Čím to je? Děkuju za radu.

VB.NET

2 odpovědí
 
12.08.2008 13:16

anonym

načítání dat z databáze

Mám takovou prosbu, načítám normálně data z databáze pomocí: Na začátku filtruju...ale to neřešme. V tomto kódu používám proměnnou dst jako typ table. Nevím zda je to správně, nebo má spíš někdo jiný návrh,co je nejjednoduší použít za typ. GridView znám,ale třeba je ještě něco lepšího. Totiž ch...

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
11.08.2008 13:20

Tomáš Herceg

rámik okolo obrázku

programujem si software ako pomôcku pri konverzii videa a používam objekt obrázok ako náhľad rozmerov ale neviem ako zveniť farbu rámika v nastaveniach sa dá len pozadie skúšal som náisť to ale nedarilo sa mi to, nevie to niekto spraviť?

VB.NET

2 odpovědí
 
11.08.2008 13:18

Tomáš Herceg

events

Chtěl bych se informovat, jestli je možné najít vypsaný někde seznam událostí. Jedná se mi o to,že například potřebuju událost,která se zobrazí jen při prvním načtení stránky. Například: To je sice hezky ze se mi to vygenerovalo,nebo sem to někde opsal,ale potřebuji mít tyto události popsané co...

VB.NET, ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
08.08.2008 17:04

Tomáš Herceg

úprava data a času

Chtěl bych se optat na naslédující problém. Pořebuju zjistit aktuální měsíc,den a rok. Na to existuje jistě nějaká funkce. To získám ve formátu mesic/den/rok (12/5/2002) Já ale potřebuji předělat na tento formát. rok/mesic (2002/05) Ví někdo nějaký fígl,či funkci jak to dostanu? Díky

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
08.08.2008 16:23

anonym

FormView

Dobrý den chtěl jsem vás poprosit o radu jak vyresit problem s vkládáním jmen do databáze. V prvku FormView v režimu pro vytváření nového záznamu mam 4 stejné textboxy do kterých se zadají jména.Když vyplním všechny 4 textboxy tak se mi to uloží do databáze bez problému. Otázka zní jak mám udělat...

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
08.08.2008 12:46

Tomáš Herceg

Aktualizace programu

Dobrý den, máme síťovou aplikaci, která je stále ve stavu vývoje, vyžaduje časté úpravy a tím i kopírování na jednotlivé počítače, které laičtí uživatelé nezvládají. Přepsat spuštěný soubor nelze (aby třeba volba Aktualizace byla v menu). Je nějaká možnost, aby běžící program spustil jinou aplika...

VB.NET

1 odpovědí
 
08.08.2008 10:23

Ondřej Linhart

přidání sloupce do datatable

Chtěl bych se zeptat,zda někdo neví jak přidat do datatable sloupec. Vím že stačí: Jenomže když už jsou v ní data a použiji tento příkaz tak se to přidá nakonec. Já to potřebuji přidat na určité místo,třeba mezi 2-3 sloupec. Prosím o pomoc. Díky

ASP.NET WebForms, Databáze

0 odpovědí
 
08.08.2008 9:49

anonym

Load lock detected

Ahoj. Mám .net 3.5 a vb.net 2008 EE. Při pokusu o přehrání .wav souboru pomocí třídy microsoft.directx.audiovideoplayback.audio dojde k výjimce, hláška &quot;Load lock detected.&quot; Co s tím?

DirectX, .NET

1 odpovědí
 
08.08.2008 9:00

Ondřej Linhart

Jak vkládat ukázkový kód

Dobrý den, začal jsem si psát blog, kde bych mimojiné chtěl napsat i pár článků o ASP.NET, ale nějak se mi nedaří udělat to, abych mohl do článku vkládat &quot;ukázky kódu&quot;, jako například máte zde. Na vkládání článků nemám žádný editor, ale jen Textbox, kde formátování článků dělám pomocí ...

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
07.08.2008 20:06

anonym

filtrovani v datagrid

Ahoj,chtel bych se zeptat,ma nekdo zkusenosti s filtrovanim v GridView. Jedna se mi o to,ze kdyz mam 6 znakovou ciselnou hodnotu zadanou do textboxu,ale v databazi ji nenajde,tak vyhodi chybu. Proste aby se to dalo nejak osetrit pres vyjimku ci nejak. Tezko poznam co uzivatel zada,napriklad 20080...

ASP.NET WebForms

5 odpovědí
 
07.08.2008 16:50

Tomáš Herceg

zobrazeni promenne

Chtěl jsem se zeptat,jak zobrazím proměnnou v default.aspx. Zatím mám v souboru default.aspx.vb tento řádek, předním ještě nějaké podmínky. Jak ted v default.aspx odkážu na tuto proměnnou p? Diky

ASP.NET WebForms

5 odpovědí
 
07.08.2008 16:48

Tomáš Herceg

Zaokrúhľovanie

Mohol by mi niekto povedať ktorú funkciu použiť na zaokrúhlenie čísla na celé a tiež ako zaokrúhľovať nahor alebo nadol.

VB.NET

2 odpovědí
 
07.08.2008 16:45

Tomáš Herceg

ASP a NT přihlášení

Dobrý den, Prosím vás lze se pomocí ASP.NET přihlásit na server s NT účtem? Na spousta anglických stránkách je o tom psáno, ale mi se i přes implementaci jejich všech možných kódu toto nedaří. Pokaždé se mi objeví chybová hláška: Login failed for user &#39;(null)&#39;. Reason: Not associated w...

ASP.NET WebForms

0 odpovědí
 
06.08.2008 10:59

anonym

For Each pre prehľadávanie pola stringov

Ahojte priatelia, zaumienil som si, že použijem konštrukciu For Each pre prehľadávanie pola stringov. Pričom columnName je pole stringov. Všetko ide pekne scompilovať. Ibaže keď sa pozeram na hodnoty s cez debugger vypadá všetko super reťazec s je orezaný o .c1fgName. Ibaže sa to neprej...

VB.NET

2 odpovědí
 
06.08.2008 10:58

Tomáš Herceg

Jak nastavit v prikazu UPDATE hodnotu NULL

Dobry den, potreboval bych poradit, zda jde v SQL v prikazu UPDATE nejak zaridit, ze nova hodnota ma byt NULL. Posilam prikaz z VB .NET, ale nejak se mi ho nedari sestavit. Ani nevim, zda je to mozne nastavit a nemusi se to obejit vymazanim a novym vlozenim polozky bez uvedeni dane polozky ci...

SQL

4 odpovědí
 
06.08.2008 10:10

Tomáš Herceg

Událost TextChanged inputboxu

Ahoj, prosím je možné u inputboxu odchytávat událost TextChanged nebo si musím vytvořit svojí komponentu? Jde mi o to, že potřebuji omezit vkládaný text na 255 znaků. Takže bych chtěl uživatele informovat kolik již napsal znaků tím, že vždy když něco napíše objeví se počet zadaných znaků na liště...

Komponenty

2 odpovědí
 
06.08.2008 8:26

Honza Dědek

Resources

Ahoj, obracím se na Vás o radu, mam aplikaci rozdělenou do několika knihoven, toť vše ok, ale protože nechci zbytečně do všech knihoven nahrávat jednotlivé ikony či obrázky tak jsem měl v úmyslu dát vše do samostatné knihovny a přes reference se na ně odkazovat a vybírat při tvorbě formulářů v j...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
05.08.2008 21:36

Roman Masek

<< < 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback