Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 > >>

Aktualizace po netu

Zdravim, nasel by se zde nekdo, kdo by mi mohl pomoci, jak udělat načítání souboru z mého webu (jde o ukladani aktualizaci programu). Dekuji odpoved na: [email protected]

VB6/VBA

4 odpovědí
 
23.11.2010 13:32

Karol

Nastavení Windows authentication

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak nastavit přístup pomocí Windows authentication. Mám uděláne intranetové stránky kde všichni zaměstnanci firmy můžou číst různé novinky, ale jen někteří je můžou přidávat a editovat. Chtěl jsem nastavit Windows authentication aby ti kteří mají rozšířené oprávněn...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

1 odpovědí
 
02.07.2008 23:39

Petr Mánek

DataGridView - prázdné řádky

Dobrý den, mým problémem je, že dataGridView zobrazuje prázdné řádky (správný počet, správné nadpisy sloupců, ale žádná data). Popis úlohy: existuje webservice, která generuje dataset. Konzumentem je nově tvořený tlustý klient (Visual Studio 2005), ve kterém se data mají zobrazit v DataGridVi...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
31.03.2008 12:45

anonym

Problém při instalaci VB 2005 EE na Windows Vista

Dobrý den, mám Windows Vistu Home Premium a při instalaci VB 2005 EE mi naběhne chyba, že toolkit executable přestal pracovat a instalaci to nedokončí.Kdyby někdo věděl čím to asi je dejte mi radu. Díky

VB.NET

5 odpovědí
 
29.03.2008 21:22

anonym

Jednoduchá databázová aplikace

Už asi dva měsíce zlehka experimentuji s VB 2005 EE, .NET Framework 2.0 a MSSQL Server 2005 EE. Dřív jsem trochu dělal ve VB 5, takže se seznamuji s něčím o tři generace novějším (k tomu všemu jsem ještě o jednu generaci starší, než většina přispěvovatelů na tomto fóru...:-) Mým cílem je vytvoř...

VB.NET, Databáze

0 odpovědí
 
29.03.2008 15:41

anonym

Boolean vs Byte

Nedávno som si všimol niečo, čo ma dosť nepríjemne zarazilo. Bol som v tom, že k uloženiu premennej typu boolean sa použiva jeden bit. Čiže buď pravda(1) alebo nepravda(0). S hrôzou som zistil, že na uloženie booleanu používa .net tolko bytov, kolko má premenná typu integer. Čiže 4 byty. Načo tak...

Algoritmy, .NET

10 odpovědí
 
28.03.2008 23:45

Ondřej Linhart

Ocislovanie textu v RichTextBoxe

Tazka znova ja uz vyzeram ako nejaky spamer ale ked si neviem dat rady... Idem rovno k veci ako uz z nazvu vyplyva potrebujem ocislovat text v richtextboxe. To znamena ze pred kazdy riadok textu potrebujem vlozit napr. 1. dalsi riadok bude 2. 3. 4. 5... atd. chcem aby cisla vlozil do vsetkych ri...

VB.NET, WinForms

7 odpovědí
 
28.03.2008 19:30

Jozef Duchon

Volání procedury SQL serveru

Ahoj, rozhodl jsem se posunou o kousek dál v propojení aplikace s databází a proto chci začít využívat procedury na SQL serveru místo dotazů umístěných přímo v aplikaci. Prosím o radu jak volat uloženou proceduru SQL serveru tak, abych ji mohl předat parametry. Můj kod (viz. níže) bez problémů z...

VB.NET

1 odpovědí
 
28.03.2008 17:07

Václav Antošík

Zmena velikosti objeku (button, listbox, textbox...)

Vim ze to jsou absolutni zaklady, ale uz dost dlouho se s tim nemohu poprat. Potrebuji pomoci zdrojoveho kodu menit velikost objektu, ktery je na formulari(tlacitko, listbox, textbox...). Kdysi jsem si hraval ve VB6 a pamatuji si ze to nebyl problem. Zkousim to takhle: Ovsem VB NET mi to nech...

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
28.03.2008 16:29

Jan Novák

Získání "WindowHandle" procesu

Hezký den, mám problémek. Potřebuji získat u procesu, u kterého znám jeho &quot;ProcessID&quot;, jeho &quot;WindowHandle&quot;. Klasické: nefunguje, protože proces je minimalizovaný do &quot;System Tray&quot; (vedle hodin) a vrací to nulu. Vím, že to není jednoduché a proto se ptám jestli má n...

VB.NET

9 odpovědí
 
28.03.2008 14:03

anonym

DataGridView - zobrazení jen některých sloupců

Potřeboval bych spíše nápad jak na to... Rád bych z databáze provedl select a položky zobrazil ve formulářových boxech, v datagridu bych však chtěl mít pouze něco z tohoto selectu. Udělat dva selecty není problém, ale jde o to, že data ve formuláři jsou zobrazena podle aktuálně vybraného řádku v ...

VB.NET

0 odpovědí
 
28.03.2008 11:00

anonym

Uložení nastavení aplikace

Ahoj tazke znova mam nieco... Chcel by som sa spytat ako jednoducho vytvorit to aby si moja aplikacia napriklad pamatala rozlozenie list(toolstrip) alebo keby som chcel aby moja aplikacia bola vo viacerych jazykoch. Docital som sa ze na konfiguracny subor sa pouziva subor s koncovkou .ini do ...

VB.NET

11 odpovědí
 
27.03.2008 18:10

Jan Novák

ověření dostupnosti pc

Lze nějak ověřit v ASP.NET dostupnost nějakého pc ? třeba pingem nebo jinou metodou ?

ASP.NET WebForms

0 odpovědí
 
27.03.2008 8:52

anonym

windows se splašil

Lidi,prosím pomozte. Zkoušel jsem IE8 beta1 a byl jsem spokojen,až do dnes kdy jsem prohlížel tyto stránky a najednou IE spadnul že neodpovídá a tak dále,kousl se celej PC tak sem restartoval.Ale IE stale nešel a dokonce se odmítl spustit a každý pokus o spuštění byl odměněn tvrdym restartem jin...

Offtopic

13 odpovědí
 
26.03.2008 22:49

Tomáš Herceg

obnovení zdrojového kódu

zdravím, mám jeden opravu velký problém. Tak tochu jsem si hrál s linuxem a došlo k naformátování disku. Přišel jsem o celý program. Mám pouze exe soubor zkompilovaný, který je uložen na emailu. Nedá se nějak z tohoto souboru opět získat zdrovový kód, nechce se mi to psát celé znpovu. na email...

VB.NET

1 odpovědí
 
26.03.2008 22:46

Tomáš Herceg

ASP_Menu

Dobrý den, Měl bych jedne dotaz ohledně komponenty ve Visual Web Developer Studiu. Jedná se mi o komponentu &quot;menu&quot;. Chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví jak udělat toto: po rozbalení dynamickéh menu se zobrazoval jen určitý počet položek a na zbytek se muselo odrolovat (objevila se r...

ASP.NET WebForms

0 odpovědí
 
25.03.2008 17:40

anonym

Jak načíst obrázek z disku?

Zdravím všechny příznivce VB a rád bych se zeptal na takovou drobnost: Potřebuji načíst obrázek z disku do proměnné (případně do pictureboxu) Tady problém nění, pokud tedy používám standardní metodu S takto načteným obrázkem provádím určité machinace a problém nastává ve chvíli, kdy chci upr...

VB.NET, Grafika

14 odpovědí
 
25.03.2008 13:00

Viktor Langer

Kolekce nebo databaze?

Jsem zacatecnik, zatim jsem si prosel clanky &quot;Zaciname&quot; a chci si napsat programek co se mi bude starat o spravu souboru (cca 15 000 souboru). Bude se jednat o jedenuche trideni dle jmena souboru a dle pripony. Ciste teoreticky to co potrebuji, je mit kolekci, kde narvu nazvy soubory...

VB.NET

1 odpovědí
 
24.03.2008 10:18

Tomáš Herceg

chyba VB?

Dobrý den,pokusil jsem se naprogramovat si aplikaci ale bohužel VB začal stávkovat a píše mi při stisku F5 hlášku &quot;Při vytváření formuláře došlo k chybě. Podrobnosti viz Exception.InnerException. Chyba: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.&quot; ikdyš to asi zní jednoduše ...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
24.03.2008 10:15

Tomáš Herceg

Ulozeni promenych pri zavreni formulare

Mam programek, kde hlavni cinnost probiha v hlavnim formulari. Pak mam druhy formular, kde mam ListBox, ve kterem mam zadane nejake promene. V pripade: a) spustim program =&gt; nacte se mi form1 =&gt; kliknu tlacitko, ktere ovlada form3.show =&gt; nacte se mi form3 =&gt; ve form3 mam listbox,...

VB.NET

1 odpovědí
 
24.03.2008 10:10

Tomáš Herceg

<< < 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback