Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 > >>

VWD 2008 - Starter kits

Dobry den. Neznate prosim vas nekdo nejake starter kity pro tuto verzi Visual studia? nebo mohu pouzit ty pro 2005 ?

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
22.02.2008 12:53

Pavel Svoboda

Nastavení hodnot na více listech zároveň

Neví, prosím, někdo, jak mám nastavit na více listech ty samé hodnoty, abych nemusel psát:

VB6/VBA

4 odpovědí
 
22.02.2008 12:17

anonym

Dá se okno minimalizovat do system tray?

Dobrý den. Existuje nějaký jednoduchý způsob jak Form1, pomocí Button1, minimalizovat do system tray? Stačil by mi zelený čtvereček vedle hodin :) Velký rádce Google na mě vždy vyhodí docela nepřehledné shluky informací, ale nic z toho mi nějak nepomohlo. (Případně aby i fungovalo jeho obno...

Komponenty

6 odpovědí
 
22.02.2008 8:33

Tomáš Herceg

Odeslání/načtení odkazu z databáze

Ahoj narazil jsem problém s odkazy. Pokud chci přes FormView uložit do databáze v textu odkaz(např. &lt;A HREF=&quot;http://www.seznam.cz&quot;&gt;seznam&lt;/A&gt; ) zobrazí se mi chybová stránka (A potentially dangerous Request.Form value was detected from the client (ctl00$ContentPlaceHolder1$...

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
21.02.2008 20:49

Tomáš Herceg

Handler

Vysvětlí mi někdo jaký je význam HANDLERu Je to jen vazba události a procedury nebo jsou další možnosti ... jak Handler využít ???

VB.NET

10 odpovědí
 
21.02.2008 19:19

Viktor Langer

ProgressBar

Preji krasny den. Mel bych jednu otazku mam projekt a k tomu projektu mam pripojenou knihovnu. V teto knihovne zpracovavam data a chtel bych umistit do formulare projektu progressbar, ktery by mi ukazoval status zpracovani v knihovne. Mam problem v tom, ze nevidim z knihovny objekt formulare a tu...

VB.NET, WinForms

7 odpovědí
 
21.02.2008 17:48

Michal Kezr

Kontrola .txt souboru

Zdravim prosim Vas neviete my poradit ako mam zistit ci je textovy subor na disku prazny?Neviem zistit aka vlastnost uchovava tuto hodnotu.Diky

VB.NET

2 odpovědí
 
21.02.2008 17:08

Eduard Garan

Kopírování souboru - trochu složitější

Zdravím, řeším menší zádrhel. Mám Win XP a NTFS, na PC je jeden administrátor a dva uživatele ve skupině USER, každý uživatel má své heslo. Na disku C mám složku &#8222;TEST&#8220;, do této složky má přístup pouze uživatel č.1. Potřeboval bych, aby se do této složky dostal i uživatel č.2 pouze p...

VB.NET

1 odpovědí
 
21.02.2008 16:32

Viktor Langer

Lze upravit vzdalenost mezi pismeny textu?

Zdravim, potreboval bych upravit vzdalenost mezi jednotlivymi pismeny textu v objektu (v mem pripade labelu) o urcity pocet pixelu. Pouzivam neproporcionalni pismo (Courier New). Jedna mezera mezi jednotlivymi znaky je moc velka. Dekuji za rady... --mk--

VB.NET

0 odpovědí
 
21.02.2008 12:50

anonym

ProgressBar

Dobrý den, s progressbarem nemám žádné zkušenosti, o to horší bylo, když jsem se jej snažil použít. Rád bych v loadscreenu použil progressbar, který bude indikovat načtení hlavního formuláře. Poraďte prosím jak na to

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
21.02.2008 9:41

Ondřej Linhart

Sortování vícerozměrných polí s vnitřními bloky (Visual Basic Studio 2005 Express Edition)

Dobrý den, Potřebuji ve své aplikaci co nejrychlejší řazení(sortování) více- rozměrných polí. Je možné nějakým způsobem využít funkce které nabízí VB ? (array.sort). Potřebuji aby moje aplikace byla co nejrychlejší, ale bohužel možná i díky způsobu jakým sortuji je hrozně časově náročná. Potřeb...

VB.NET

0 odpovědí
 
20.02.2008 16:10

František Koblasa

Soubory do databáze? Ano či ne?

Dobrý den, dělám intranetové stránky ve firmě kde mimo jiné několik lidí ukládá informace (novinky) pro další zaměstnance. K tomuto jsem využil Váš návod na diskuzní forum. Princip je stejný, pomoci formView se zadá nadpis a text (automaticky se doplní datum a index novinky) a odešle se na SQL se...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, Architektura, ASP.NET/IIS, Databáze

2 odpovědí
 
20.02.2008 14:49

Tomáš Herceg

Vyjizdeci panel

Dobry den zajimalo by me jestli se da udelat takovy vyjizdeci panel. Myslim jako ze strany nebo ze spoda formulare. Neco jako ze kliknu na tlacitko on vyjede treba ze spoda. Dik

Komponenty, WinForms

1 odpovědí
 
20.02.2008 13:10

Viktor Langer

Poloha Inputboxu

Dobrý den, jak mám zadat polohu inputboxu? Rád bych, aby se vykreslil uprostřed formuláře, jenže souřadnice, které se při definování InputBoxu zadávají, jsou vstaženy k obrazovce. Napadá mě, že by možná šla využít API funkce ScreenToClient, ale raději bych, kdyby to šlo jinak. Děkuji.

VB.NET

2 odpovědí
 
20.02.2008 11:57

Ondra Renner

Pridavanie textu do .txt

Ahoj,prosim Vas neviete my poradit ako mam pridavat text do textoveho suboru bez toho aby sa my predchadzajuci nevymazal?ale bol by som rad keby to bolo pomocou klasickych prikazov LineIput a PrintLine.po kazde ked otvorim subor a ulozim do neho text tak sa my ten predchadzajuci zrusi.Viem ze to ...

VB.NET

7 odpovědí
 
20.02.2008 11:55

Viktor Langer

Help Code Inno 5.2.2

Dobry den pouzivam inno 5.2.2 setup pro vytvoreni instalatoru. Nicmene mam mensi problem : Potrebuji asociovat moji vlastni koncovku ale nejak se mi to nedari i kdyz mam script v poradku: Nevite nekdo prosim kde je chyba. Neco je asi spatne : A pokud pouziji primo v codu aplikaci v...

VB.NET

2 odpovědí
 
20.02.2008 11:53

Bouchac Mazelllll

Označování textu na stránce

Dobrý den mám ještě jeden dotaz ohledně zobrazování příspěvku na své stránce v komponentě DataList (psal jsem dotaz ohlědně ukládání souboru do databáze-ano či ne). Bohužel se nemůžu v práci přihlásit i když jsem zaregostrovaný. Jde o to že pokud chce uživatel označit nějáký text aby si ho mohl ...

ASP.NET WebForms

0 odpovědí
 
20.02.2008 10:39

anonym

tabulkový editor

Dobrý dne, potřeboval bych ve svém programu udělat jednoduchý tabulkový editor, který bude mít základní funkce jako jsou v excelu, ohraničování, slučování buněk, možnost použití vzorců,... Předem bych chtěl poděkovat za nějakou radu a nebo odkaz na stránky kde se tento problém řeší

VB.NET

1 odpovědí
 
19.02.2008 22:20

Tomáš Herceg

DataGridView ukazuje neaktální informace - prosím o radu

Zdravím, S ASP.NET a s webovými aplikacemi teprve začínám a nevím si rady s jedním pravděpodobně začátečnickým problémem. Údaje, které vyplní uživatel do formuláře ukládám jako nový řádek tabulky SQL příkazem INSERT, při stisknutí tlačítka. Navigate URL tohoto tlačítka je stejná stráka, která kr...

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
19.02.2008 18:20

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

reakce na zvětšení okna

Zdravím. Jak napíšu v programu podmínku, která bude reagovat na maximalizaci okna ?? Prostě pokud okno maximalizuji tak aby se provedla podminka

VB.NET

2 odpovědí
 
19.02.2008 18:05

Ondřej Linhart

<< < 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback