Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 > >>

Kniha

Dobrý den, nevíte kde by se dala stahnout kniha Microsoft Visual Basic 2008 nebo 2005 v PDF zdarma???

Offtopic

24 odpovědí
 
24.01.2015 19:07

Jozef Hollý

ReportView

Dobry den, rad bych vytvoril report z dat v datagridview, ovsem nemuzu nikde najit prvek report view control.. nevite nekdo, jak ho do VB2008 nahrat (respektive kde ho mam vzit)? Potreboval bych vytvroit report pro tisk ale nevim jak...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
19.05.2009 11:41

Lubor Brabec

Proc : Prejete si , aby nekdo zverejnoval Vasi IP adresu bez Vaseho souhlasu?

Proc zverejnujete na svych strankach IP adresy neregistrovanych ucastniku diskuse? A to bez bez upozorneni! U registrovanych taky nezverejnujete jejich IP adresy. Nelibi se mi to, meli by jste s tim neco udelat !! Tema: Prejete si , aby nekdo zverejnoval Vasi IP adresu bez Vaseho souhlas...

Offtopic

10 odpovědí
 
19.06.2008 14:50

Tomáš Herceg

zmena farby textu v CA

Neviete my niekto poradiť ako môžem zmeniť farbu textu v console application, v príkaze Console.WriteLine()...

VB.NET

3 odpovědí
 
13.06.2008 14:46

Tomáš Herceg

C# -> VB.net

Dotaz k prevodu z C# do VB.net toto v C#: using (IDbConnection c = new SqlConnection(cst)) { } sem prepsal do Vb.net: Dim c As IDbConnection = New SqlConnection(cst) no de mi o ten USING v C#. Nejak poradne nechapu jeho funkci a jak to prepsat.

C#, VB.NET

3 odpovědí
 
05.06.2008 15:03

Tomáš Herceg

navigace v datagrid

Zdravim Vas a prosim o pomoc. Mam v tabulce 2 pole (nazev a hyperlink). Nacetl jsem do datagrid nazvy, ovsem jeste bych potreboval tyto nazvy &quot;zhyperlinkovat&quot; jejich hyperlinky = aby se kazdemu nazvu v tabulce pridal jeho hyperlink (z te same tabulky). Jde to nejak? dekuji za radu

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
04.06.2008 16:31

Jakub Fiala

Server a X clientu

Hezky vecer :] Rad bych poprosil o pomoc vyresit komunikaci pres tcp kde se pripojuje X klientu k jednomu servru. Obdoba kreslici tabule v jednom z clanku ale pro vic lidi. V tomto kodu dojde ktomu, ze pri pripojeni a komunikaci druheho klinta, prerusi server komunikaci s prvnim :x Rad bych aby...

VB.NET

6 odpovědí
 
02.06.2008 18:44

anonym

Jak na průměr????

Chci si udělám např.: šest TextBoxů a do pěti z nich se budou psát čísla a v tom šestém se bude ukazovat průměr. Ale jak mám udělat to, že když např.: napíšu číslo jenom do čtyř z nich, tak aby se udělal průměr jenom z těch čtyř a né ze všech pěti???????? Myslím to tak, že když si udělám promě...

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
31.05.2008 15:08

Tomáš Herceg

Promenna v jine strance

dobry den, potreboval bych ze stranky napr. login.aspx, kde mam definovanou promennou, s touto promennou pracovat napr. v materpage - lze to nejak (napr. pokud je v login.aspx promenna.text=&quot;abc&quot; pak v materpage bude label1.text neco)? Dekuji

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
30.05.2008 15:56

anonym

Asociace internetového protokolu s mou aplikací

Zdravím, rád bych se zeptal, jak mohu nějaký internetový protokol asociovat s mou aplikací. Stejně jako je je to například na stránkách last.fm, kde (pokud máte stažený software) tato adresa: lastfm://play/artists/XXXXXXXX otevře program a začne přehrávat zvolenou stanici. Za případné reakce d...

VB.NET

4 odpovědí
 
29.05.2008 19:33

Jan Novák

pripojeni databaze

Dobrý den chtěl jsem vás poprosit o radu. Ve vytvořeném souboru C# .aspx.cs (v ASP.NET) se připojuji k databázi takto: A chtěl jsem se zeptat jestli by neslo nejak udelat aby se bral connectionString s web.config. (abych při věšení stránek nemusel tento connectionstring vsude přepisovat. Děku...

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
29.05.2008 17:06

Tomáš Herceg

Autentizace + masterpage

Dobry den, muze mi prosim nekdo poradit, je to posledni vec k funkcnosti meho webu - vytvoril sem web - masterpage + aspx - mam login.aspx, ve kterem mam prihlaseni pomoci form method. V souboru default.aspx mi funguje user.identity.name - zobrazi jmeno uzivatele - ovsem ja toto potrebuju v maste...

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
29.05.2008 17:06

anonym

login

Dobrý den mám takovej menší problem mam vytvořenou databazi pro mé stranky a pomocí ASP.NET configuratoru jsem si vytvořil uživatele a nastavil jim prava. A tím pádem mám 2 databáze jednu s uživateli a druhou s daty pro stránky. Dají se tyto databáze nějak spojit do jedné nebo existuje nejake jin...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

1 odpovědí
 
29.05.2008 17:01

Tomáš Herceg

TCP připojení

Dobrý den, mám vytvořeného TcpClienta pokud dám, aby se takto připojil tak aplikace samozřejmě vytuhne, zvlášť pokud zvolená IP adresa není dostupná. Chtěl bych vědět, jak udělat toto připojování v novém vlákně. Četl sem seriál o kreslící tabuli, ale nejsem z toho moudrý, jak to převést do ...

C#, Threading, I/O operace

3 odpovědí
 
29.05.2008 11:11

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Form z proměnné

Dobrej, nedaří se mi přijít na toto: od někud, např. z SQL přijmu název Formu, který má být spuštěn, vytvořit novou instanci tohoto formu a spustit ho. ALE POZOR, nefunguje to. Není mi jasné jak zabezpečit, aby byla vzata v potaz hodnota uložená v proměné. Díky za radu.

VB.NET, WinForms, Databáze

3 odpovědí
 
29.05.2008 8:37

anonym

Vstupní/výstupní parametry SQL procedury

Dobrý den, už se zde podobná věc řešila (http://www.vbnet.cz/forum-tema--1140-uvozovky_v_selectu.aspx ) ale bohužel se mi to nepodařilo podle tohoto návodu rozchodit. Udělal jsem si cvičnou aplikaci která načte seznam uživatelů z SQL serveru a zobrazí je v datagridViewu. Chci využít procedury ulo...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

4 odpovědí
 
29.05.2008 8:12

Jan Dědek

Databázy na serveroch

Aké máte skúsenosti s ukladaním databáz na freehostingových serveroch?

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
27.05.2008 18:46

Lubos Blader

Meření počtu kliků (myší ne tech tezkych v rl :p)

Dělám si takovou blbovinku co dělá statistiky kolik jsem najezdil myší a podobně, chtěl bych to ještě naučit počítat kolikrát jsem kliknul na myši. Jistě není problem počítat kliknutí na nějaký objekt ve formu nebo na form ale když kliknu někde jinde tak na to sem za boha nemohl dojit. Jestli chc...

VB.NET

3 odpovědí
 
26.05.2008 10:50

anonym

3D vo VB.NET

Hľadal som na internete nejaké turoriály na tvorbu 3d vo visual basicu .net no nenašiel som nič zaujímavé. Nemohol by my niekto poradiť kde by som mohol nájsť nejaké turoriály alebo kompletnú výučbu?

VB.NET, XNA, DirectX

4 odpovědí
 
24.05.2008 19:08

Ondřej Linhart

kopie řádku v datasetu

Ahoj, měl bych jeden dotaz tykající se kopírování řádků v datasetu. Zkusil jsem použít datagrid.addcopy a jine i datasource, ale moc mi to nešlapalo. Je nějaký jednoduchý způsob ? Diky předem

VB.NET, ADO.NET, Databáze

2 odpovědí
 
24.05.2008 15:58

Michal Simon

<< < 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback