Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 > >>

pohyb PictureBox pomocí kurzorových šipek

Prosím o radu, mám jednoduché okno, které obsahuje pouze malý obrázek. Pomocí Timer a změny Picturebox1.Top a PictureBox2.left pohybuji automaticky obrázkem. Pomocí RND automaticky měním náhodně směr pohybu obrázku. Nyní bych chtěl, abych mohl pohyb obrázku řídit pomocí kurzorových šipek (nahoru...

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
04.04.2011 20:58

anonym

nefunguje form2.show

Dobrý den ve VB 2008 mi nefunguje Jsem si jist že mi to fungovalo a najednou nic. Nemohu se dostat do druhého formuláře,kde dělám chybu?

VB.NET

6 odpovědí
 
17.03.2009 12:47

Ondřej Linhart

Doporučil by mi někdo nějakou knihu ?

Dobrý den, jsem mírně pokročilý začátečník a hledám knihu ohledně Visual Basicu 2005 ( prostě to co tady probíráte ). Knih je velká řada, já ale nevim jakou zvolit knihu, aby to bylo přímo na tuto verzi. Už mám koupenou knihu &quot;Visual Basic 2005 Krok za krokem od Michaela Halvorsona a mohu ji...

Offtopic

5 odpovědí
 
25.08.2008 9:03

Honza Dědek

Popularita programovacích jazyků

Máte-li zájem sledovat pravidelně aktualizovanou statistiku popularity programovacích jazyků, touto tématikou se zabývá společnost TIOBE SOFTWARE. Můžete se na vlastní oči přesvědčit, že Visual Basic je stále na špičce v hitparádě. http://www.tiobe.com/tpci.htm

C#, VB.NET, Offtopic

2 odpovědí
 
19.01.2008 11:26

Tomáš Herceg

čtení .ini

Zdravim, když vložím do modulu tuto funkci pro čtení dat z .ini souborů: tak při pokusu o spuštění programu mi to zahlásí chybu: A call to PInvoke function &#39;server!modulDefault::GetPrivateProfileString&#39; has unbalanced the stack. This is likely because the managed PInvoke signature do...

VB.NET

36 odpovědí
 
08.01.2008 17:28

anonym

Změna vzhledu systémové komponenty

Zdravím, myslím, že podle titulku je jasné co potřebuji. Pan Jecha nepřímo řekl zde http://www.vbnet.cz/forum-tema--644-zmena_barvy_progressbaru.aspx že změnit barvu lze, ale že je to &quot;složitější kus&quot;. Zajímá mne tedy, jak složitý ten kus je a jestli je možné měnit ten vzhled. ...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
06.01.2008 16:08

Ondřej Linhart

Vyskakovací hláška z notify icon

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak vytvořím vyskakovací hlášku (nevím ani jak se přesně nazývá) známou například z OS Win při připojení nového/neznámého zařízení apod. Děkuju za odpověď

Komponenty, .NET

1 odpovědí
 
06.01.2008 16:02

Ondřej Linhart

Práce ze soubory???

Potřebuju udělat aplikaci, která po stisknutí tlačítka OK vytvoří soubor ve složce data-01/activation.txt, a v tom textu bude: [ ACTIVATION ] activationNumber: 00000-0000-00000-00000 Potřeboval bych postup jak to udělat. Učím se to totiž a stímhle si fakt nevím rady. Pls pomocte..... ...

VB.NET, Offtopic, I/O operace

2 odpovědí
 
06.01.2008 1:20

Viktor Langer

viditelnost Form1

Ahoj,hraji si s komponentami a narazil na drobnej problém.Potřeboval bych aby se po kliknutí na tlačítko okno formuláře zpruhlednilo do jisté míry.Tuto vlastnost jsem našel jmenuje se &quot;opacity&quot; v properties ale neumim ji ovládat kodem.Jde ji natavovat za chodu aplikace? Pokud ano,jak? ...

VB.NET, Komponenty, WinForms, .NET

4 odpovědí
 
05.01.2008 17:16

Roman Trakal

WebBrowser a výber textu

Dobrý deň. Mohol by mi niekto poradiť, ako vo WebBrowseri selektovať z kódu text o určitej dĺžke v zévislosti od pozície kurzora? Ďakujem.

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
05.01.2008 13:53

Lubos Blader

Nalezení a smazání textu na neznámém řádku

Dobrý den, zoufalý se na Vás opět obracím s problémem. Potřebuji udělat aplikaci, která mi po spuštění smaže v textovém souboru určitý text. Znám přesné znění textu který chci smazat, ale nevím na kterém řádku se nachází. Jde o to, že mám program (xfire), který se třeba jednou za týden aktual...

VB.NET

5 odpovědí
 
05.01.2008 10:30

Tomáš Herceg

webový prohlížeč

Dobrý den,předem bych chtěl pogratulovat k &quot;koukacím&quot; a přesto neokoukaným stránkám,jsou opravdu pěkné. K mému dotazu: mohl by mi někdo poradit jak na jednoduchý webový prohlížeč? -v jakém z programu je nejlebší jej tvořit? Předpokládám ze ve VB 2008 by to mohlo jít? -jaká konponenta...

Offtopic

6 odpovědí
 
04.01.2008 21:23

Roman Trakal

překrývání tlačítka obrázkem (system.drawing.graphics)

Brý den, mám problém a potřebuji poradit.Pomocí system.drawing.graphics jsem vykreslil obrázek na formulář, ale v téže lokaci se nachází tlačítko ( button) a vykreslený obrázek mi právě to tlačítko překreje. Věděl by někdo jak udělat, aby mi naopak ten obrázek překryl tlačítko ? Předem dík za jak...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
04.01.2008 19:53

anonym

Tlač DataGridView

Poradí mi niekto ako sa dá vytlačiť aktualna tabulka aj s dátami DataGridView ?

VB.NET, WinForms, Tisk

2 odpovědí
 
04.01.2008 19:33

Petr Chalupský

Úprava profilu

Chtěl jsem si upravit profil tak, aby mi chodily opovědi, pokud se účastním nějakého diskusního vlákna, leč nejde to. Při zobrazení údajů o profilu, je údaj o jméně a příjmení prázdný. Pokud tam něco vyplním a chci to uložit, dostane si mi hlášení - &quot;jméno nebo příjmení není ve správném form...

Offtopic

2 odpovědí
 
04.01.2008 19:24

Petr Chalupský

Winsock

Zdravim, existuje ve VB.net komponenta Winsock? když chci přidat do komponent knihovnu winsock, tak mne to nejde.. chci totiž s menšími úpravy pro vb.net použít tento tutoriál: http://www.bozena.net/serialy/winsock/ws2.htm díky

VB.NET, Komponenty

5 odpovědí
 
04.01.2008 17:39

anonym

K čemu se hodí "Návrhový vzor Singleton"?

Ve snippetech je &quot;Návrhový vzor Singleton&quot;. Jaké je použití?

Architektura

1 odpovědí
 
04.01.2008 17:37

Ondřej Linhart

MaintainScrollPositionOnPostback

Příkaz MaintainScrollPositionOnPostback má nahrazovat scripty jako např. Mě by ovšem stačilo vytvořit tlačítko ZPĚT s příkazem, který má v sobě přímo prohlížeč. Jaký script mám použít, abych vrátil předchozí stranu včetně její odrolované pozice? Script to nedokáže.

ASP.NET WebForms

0 odpovědí
 
02.01.2008 13:22

anonym

Plovouci Panel

Dobry den jde nejakym zpusobem udelat plovouci panel? Jako ze pri behu aplikace s nim muzete pohybovat.

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
02.01.2008 3:37

Bouchac Mazelllll

panely

Čau, jde ve VB.net vytvořit něco jako panel, na který vložím labely, textboxy apod. a dá se mu nastavit visible? jde mi totiž o tohle: mám menu: Přihlášení ... Autoři a po kliknutí třeba na Přihlášení bych nastavil panelu panel_login.visible = true po kliknutí na Autoři bych nastavil p...

VB.NET, Komponenty

2 odpovědí
 
01.01.2008 16:29

anonym

<< < 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback