Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 > >>

ReportView

Dobry den, rad bych vytvoril report z dat v datagridview, ovsem nemuzu nikde najit prvek report view control.. nevite nekdo, jak ho do VB2008 nahrat (respektive kde ho mam vzit)? Potreboval bych vytvroit report pro tisk ale nevim jak...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
19.05.2009 11:41

Lubor Brabec

Proc : Prejete si , aby nekdo zverejnoval Vasi IP adresu bez Vaseho souhlasu?

Proc zverejnujete na svych strankach IP adresy neregistrovanych ucastniku diskuse? A to bez bez upozorneni! U registrovanych taky nezverejnujete jejich IP adresy. Nelibi se mi to, meli by jste s tim neco udelat !! Tema: Prejete si , aby nekdo zverejnoval Vasi IP adresu bez Vaseho souhlas...

Offtopic

10 odpovědí
 
19.06.2008 14:50

Tomáš Herceg

zmena farby textu v CA

Neviete my niekto poradiť ako môžem zmeniť farbu textu v console application, v príkaze Console.WriteLine()...

VB.NET

3 odpovědí
 
13.06.2008 14:46

Tomáš Herceg

C# -> VB.net

Dotaz k prevodu z C# do VB.net toto v C#: using (IDbConnection c = new SqlConnection(cst)) { } sem prepsal do Vb.net: Dim c As IDbConnection = New SqlConnection(cst) no de mi o ten USING v C#. Nejak poradne nechapu jeho funkci a jak to prepsat.

C#, VB.NET

3 odpovědí
 
05.06.2008 15:03

Tomáš Herceg

navigace v datagrid

Zdravim Vas a prosim o pomoc. Mam v tabulce 2 pole (nazev a hyperlink). Nacetl jsem do datagrid nazvy, ovsem jeste bych potreboval tyto nazvy &quot;zhyperlinkovat&quot; jejich hyperlinky = aby se kazdemu nazvu v tabulce pridal jeho hyperlink (z te same tabulky). Jde to nejak? dekuji za radu

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
04.06.2008 16:31

Jakub Fiala

Server a X clientu

Hezky vecer :] Rad bych poprosil o pomoc vyresit komunikaci pres tcp kde se pripojuje X klientu k jednomu servru. Obdoba kreslici tabule v jednom z clanku ale pro vic lidi. V tomto kodu dojde ktomu, ze pri pripojeni a komunikaci druheho klinta, prerusi server komunikaci s prvnim :x Rad bych aby...

VB.NET

6 odpovědí
 
02.06.2008 18:44

anonym

Form z proměnné

Dobrej, nedaří se mi přijít na toto: od někud, např. z SQL přijmu název Formu, který má být spuštěn, vytvořit novou instanci tohoto formu a spustit ho. ALE POZOR, nefunguje to. Není mi jasné jak zabezpečit, aby byla vzata v potaz hodnota uložená v proměné. Díky za radu.

VB.NET, WinForms, Databáze

3 odpovědí
 
29.05.2008 8:37

anonym

Vstupní/výstupní parametry SQL procedury

Dobrý den, už se zde podobná věc řešila (http://www.vbnet.cz/forum-tema--1140-uvozovky_v_selectu.aspx ) ale bohužel se mi to nepodařilo podle tohoto návodu rozchodit. Udělal jsem si cvičnou aplikaci která načte seznam uživatelů z SQL serveru a zobrazí je v datagridViewu. Chci využít procedury ulo...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

4 odpovědí
 
29.05.2008 8:12

Jan Dědek

Databázy na serveroch

Aké máte skúsenosti s ukladaním databáz na freehostingových serveroch?

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
27.05.2008 18:46

Lubos Blader

Merge

Ahoj vsem, mam prosbu na nekoho kdo mi poradi s nasledujicim, pouzivam externi komponenty a rad bych do distribuce daval jen jedno &#39;velke&#39; exe, je toto vubec mozne, trochu jsem se potykal i i IL merge ale nejak neuspesne. Prosim proto nekoho kdo resil podobny problem o radu popripade o ...

VB.NET

4 odpovědí
 
26.05.2008 13:38

Petr Mánek

GridView

Dobrý den chtěl jsem se zeptat na maličkost. Mam GridView které obsahuje data jako odkazy (hyperlink) na jiné stránky a chtěl jsem se zeptat jde li ve vlastnostech nejak nastavit aby tyto odkazy nebyly podtrženy. Jsem začátečník tak se omlouvám za hloupí dotaz.

ASP.NET WebForms

6 odpovědí
 
26.05.2008 13:06

anonym

Meření počtu kliků (myší ne tech tezkych v rl :p)

Dělám si takovou blbovinku co dělá statistiky kolik jsem najezdil myší a podobně, chtěl bych to ještě naučit počítat kolikrát jsem kliknul na myši. Jistě není problem počítat kliknutí na nějaký objekt ve formu nebo na form ale když kliknu někde jinde tak na to sem za boha nemohl dojit. Jestli chc...

VB.NET

3 odpovědí
 
26.05.2008 10:50

anonym

3D vo VB.NET

Hľadal som na internete nejaké turoriály na tvorbu 3d vo visual basicu .net no nenašiel som nič zaujímavé. Nemohol by my niekto poradiť kde by som mohol nájsť nejaké turoriály alebo kompletnú výučbu?

VB.NET, XNA, DirectX

4 odpovědí
 
24.05.2008 19:08

Ondřej Linhart

kopie řádku v datasetu

Ahoj, měl bych jeden dotaz tykající se kopírování řádků v datasetu. Zkusil jsem použít datagrid.addcopy a jine i datasource, ale moc mi to nešlapalo. Je nějaký jednoduchý způsob ? Diky předem

VB.NET, ADO.NET, Databáze

2 odpovědí
 
24.05.2008 15:58

Michal Simon

Odchycení události po načtení formuláře

Ahoj, prosím o radu ohledně jedné události. O co jde. Mám aplikaci, na začátku je splash screen a chci udělat to, že pokud se aplikaci nepodaří načíst nastavení (to se ukládá přes my.setting) upozorním uživatele že se jedná o první spuštění aplikace (nebo se nepodařilo najít konfigurační soubor) ...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
22.05.2008 8:32

anonym

console app -

moja otázka sa týka konzolových aplikácii, chcel by som v cons app zmazať len jeden posledný riadok, ale neviem ako na to pomocou console.clear() mažem len celé okno???

VB.NET

1 odpovědí
 
21.05.2008 17:06

Ondřej Linhart

Spustenie suboru z prikazoveho riadku

Ahoj tazke zase nieco riesim a neviem ako na to :( Mam napisany prekladac ktory mi dokaze prelozit subor ktory mi vygeneruje ProEnginer to je jedno. Funguje to tak ze ProE urobi nejaky vystup do textoveho suboru a ten moj prehladac prelozi do do dalsieho suboru potom ten subor treba este rucne p...

VB.NET

4 odpovědí
 
21.05.2008 6:36

Jozef Duchon

Problém s kompilací

Zdravím, vytvářím si &quot;cestovní kompilátor&quot; zdrojových kódů VB a narazil jsem na malý problém. Ke kompilaci zdrojáků používám tento kód: Všechno je OK, pokud kompiluji čište konzolové kódy: Ale pokud přídám nějaké Imports, začne mi skákat hláška, že &#39;Namespace or type specifi...

VB.NET, Reflexe

3 odpovědí
 
20.05.2008 20:18

Jan Novák

Seznam SQL serverů

Ahoj, ve VB píšu aplikaci která zjištuje nějáké info o databázích a potřeboval bych poradit nějákou funkci která mi načte seznam SQL serverů které jsou v doméně. Nevíte prosím někdo jak na to? Pokud by to bylo příliš složite obejdu se bez toho.

VB.NET

2 odpovědí
 
19.05.2008 10:57

Ondřej Linhart

FormView1

Dobrý den, chtěl jsem se zepta jestli by mi někdo neporadil. Mam dva prvky FormView otevřené v režimu pro vkládání nových dat do databáze. A nevím jak udělat aby když v prvním prvku FormView vložím do databáze data tak aby se tyto nová data objevila hned v tom druhém prvku FormView který je v rež...

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
19.05.2008 9:57

anonym

<< < 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback