Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 > >>

Konverze v C#

Zdravím, jsem nucen dělat jeden projekt v C# a vzhledem k mým nulovým zkušenostem, se našla chyba samozřejmě hned u prvního řádku. Tento kód: My vyhodí výjimku &quot;Not Implemented&quot; na řádku g.DrawImage... Netuším, zda je to způsobeno mou prasečí konverzí z float na int nebo čím a tak pr...

C#, WinForms, Grafika

6 odpovědí
 
17.11.2009 23:28

Viktor Langer

otevreni xls

Dobry den uz jsem tu dlouho nebyl, ale jelikoz jste mi jiz nekolikrat pomohli pokusim se nastinit muj problem. Mam pridan do projektu xls dokument a chtel bych ho otevrit, u txt dokumentu mi toto normalne funguje, nevim z jakeho duvodu mi to nefunguje u xls dokumentu. Zde je kod pro otevreni d...

C#, Office

3 odpovědí
 
17.12.2008 16:28

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

prace ADO.NET ??

zdravim priznivce programovani ! mam jeden takovej problem, ktery zatim nevim jak vyresit. Mam webovou aplikaci, datovy sklad tabulka SQL server. Tabulka vypada zjednodusene nasledovne: Hlavicka1 Hlavicka2 Hlavicka3 Telo1 Telo2 Telo3 Paticka1 Paticka2 pole v hlavicce a paticce jso...

VB.NET, SQL, ADO.NET, Algoritmy, Databáze

4 odpovědí
 
22.07.2008 9:14

anonym

Word

Nevite nekdo jak dostat cislo a nazev kapitoly do zahlavi. Kdyz to tam nejak dostanu pres krizovy odkaz, tak se mi to furt vaze na prvni kapitolu na vsech zahlavich. Mozna by se to melo resit pres makra, ale nezda se mi ze bych byl 1.uzivatel MS Wordu, ktery by toto potreboval. Predem dekuj...

Offtopic, VB6/VBA

2 odpovědí
 
20.07.2008 10:41

anonym

Ikony na ploše

Dobrý den, chtěl bych si napsat jednoduchý program který by po spuštění setřídil plochu: soubor.txt do dokumentu, soubor.jpg do obrázku atd... ale ještě nikdys jsem programově neupravoval plochu a nevim jak k tomu přistupovat,mohl by mi prosím někdo poradit &quot;jak na to&quot;? Jde mi hlavně o ...

WinAPI

2 odpovědí
 
19.07.2008 9:46

Roman Trakal

VS2008 -> SQL 2005 v.s. 2000

Zdravím Vás, Potřeboval bych poradit. Udělal jsem aplikaci, která správně funguje na noterboku s SQL 2005 a VS2008. Po připojení na SQL 2000 se nemůže aplikace vůbec domluvit s SQL. Pořád to chce heslo a uživatele a kam jej mám napsat. Můžete mě prosím poradit kde hledat. Zápis pro připoje...

ADO.NET, Databáze

2 odpovědí
 
17.07.2008 10:24

Petr Bilik

reference namapovani dll

Predpoklad: Na kazdem pC je knihovna zaregistrovana instalatorem aplikace (CATIA) pro ktere prográmek tvořím. Nechci pridavat znovu knihovnu a linkovat z EXE ani vkladat primo do kompilace. Je to obsahla knihovna ze ktere vyuziju 2 objekty. Dá se to řešit odkazem na existujici DLL? dik

VB.NET

5 odpovědí
 
16.07.2008 22:49

Ondřej Linhart

Vlastní panel do Průzkumníka

Zdravím, snažím se vytvořit malou komponentu, která by měla být součástí Traye či Průzkumníka. V tomto článku: http://www.codeproject.com/KB/shell/dotnetbandobjects.aspx Jsem našel řešení, ovšem nedaří se mi to rozběhat. Kompilace proběhne v pořádku, ale v Průzkumníkovi, potažmo Trayi se mi ...

VB.NET

10 odpovědí
 
16.07.2008 12:11

Jan Novák

vhodná událost - výběr položky Listboxu

Existuje v .NET udalost Listboxu ,která se chová stejně jako Click ve VB6? Pri programové zmene nejakého prvku objektu Listbox nepotrebuji aby byla procedura Listbox_&quot;neco&quot; opakovaně volána. Udalost SelectedIndexChanged dela právě to co nepotřebuji.

WinForms

3 odpovědí
 
15.07.2008 20:35

Ondřej Linhart

Připojení obrázku do knihovny

Dobrý den, jak již naznačuje nadpis potřeboval bych připojit obrázek do knihovny. V knihovně mám formulář který se zobrazuje při připojeni k DB a měl by obsahovat logo. Kdysi a kdesi (:-D) jsem viděl řešení přez prevod obrazku do textového řetězce. Nemáte někdo s tímhle zkušenosti, nebo něj...

VB.NET

3 odpovědí
 
15.07.2008 12:37

Jan Novák

Kontrola existencie DLL

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, ako najefektnejšie zistím z mojho .exe súboru(vb .net 2003(.net framework 1.1)) v runtime, či existuje prireferencovaná dll k tomuto programu. Čiže v design time si referencujem nejakú dll, spustím program zistím, či existuje v adresary programu, ak ano idem ďa...

.NET

1 odpovědí
 
15.07.2008 12:25

Ondřej Linhart

konverze .frm do .net

Mam dost veci udelanych ve vba 6. Tudis to neni project vb ale samostatne vyplivnute soubory: moduly,tridy a formulare. Da se to nejak jednoduse zkonvertovat do VS 2005? Resim to tak ze kod z modulu a trid kopiruju pres schranku, ale celé formulaře neumim. Kazda rada dobrá. dik

VB.NET, Visual Studio, VB6/VBA

5 odpovědí
 
14.07.2008 7:55

Tomáš Herceg

64b windows

Neexistuje v .net neco jednodusiho pro zjisteni 64bit OS nez toto?

Optimalizace, WinAPI, .NET

1 odpovědí
 
14.07.2008 7:44

Tomáš Herceg

Jak "rozmnožit" třídu :-)

Dobrý večer, poradil by prosím někdo jak by se dala &quot;rozmnožit&quot; již vytvořená třída za běhu v aplikaci? Uvedu příklad: cílem bych chtěl že bude vytvořených 5 objektů Znacka(1), Znacka(2),... a každý bude mít jiné hodnoty ve svých vlastnostech. Nedaří se mi ale to &quot;rozmnožení&quot...

VB.NET

3 odpovědí
 
11.07.2008 22:36

anonym

Aktualni uzivatel windows XP

Dobrý den potřeboval bych zjistit jméeno aktuálně přihlášeneho uživatele windos (respektive název profilu) -&gt; abych následně mohl doplnit v &quot;c:\Documents and Settings\... &quot; přislusnou cestu. Děkuji embart

VB6/VBA

4 odpovědí
 
11.07.2008 13:05

Ondřej Linhart

Rozlišení monitoru

Dobrý den, předem se omlouvám za možná hloupý dotaz ale: Chtěl jsem kodem zjistit rozlišení monitoru přes My.Computer.Screen a chtěl bych vědět jaký je rozdíl mezi WorkingArea a Bounds. Můj monitor má rozlišení 1280x1024. Při použití WorkingArea je mi vráceno rozlišení 1280x964 a při použití Bo...

.NET

2 odpovědí
 
11.07.2008 11:05

Honza Dědek

Ikona aplikace

Dobrý den, právě řeším ikonku mojí aplikace a narazil jsem na jistý problém. Našel jsem si několik free ikonek na netu, jenže jsou ve formátu bmp nebo jpg. Nevíte jak je jednoduše převést na ico? Zkoušel jsem bmp otevřít ve visual studiu, nastavil jsem velikost 64x64 , ve vlastnostech přepsal kon...

Offtopic, Grafika

6 odpovědí
 
11.07.2008 9:48

Honza Dědek

Connection String pro SQL Server Compact Edition

Dobrý den, udělal jsem si program ve VB .Net a potřebuji k tomu připojit malou DB. Funguje mi to na MS SQL 2005, ale potřebuji, aby program jel i na jiných PC a bez instalace SQL. Teď jsem 2 dny řešil jak se připojit do DB &quot;Test.SDF&quot; a stále nevím jak na to. Můžete mi někdo poradi? ...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
10.07.2008 21:47

Tomáš Herceg

Získání přesného času z SQL serveru

Zdravím všechny. Můžete mi prosím poradit jak získám přesný čas ze serveru SQL ? Mám totiž v MSSQL-2005 tabulku kam se ukládají časy určitých činností a chtěl bych zabránit, aby se změnou datumu na lokalním PC, uložil do tabulky nepravdivý, nepřesný či úmyslně změněný údaj. Napadají mě dva způ...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
10.07.2008 17:40

Tomáš Herceg

Aktualizace dat

Potřeboval bych poradit jak řešit problematiku aktualizace dat v lokální aplikaci, která má zdroj dat na serveru SQL 2005 ? Existuje nějaká jednoduchá možnost jak by server zjistil že došlo k aktualizaci určitých tabulek a odeslal informaci na všechny připojené aplikace u klientů ? Méně elegan...

VB.NET, Databáze

2 odpovědí
 
10.07.2008 17:12

Michal Březina

<< < 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback