Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 > >>

Naplnění dropdownlist pomocí příkazu

Chtěl bych se zeptat,zda je možné nějakým způsobem naplnit komponentu Dropdownlist pomocí příkazu:SELECT DISTINCT store_name FROM Store_Information. Je možnost nadeklarovat položky natvrdo,jenomže v databázi přibývají různé záznamy a tak by se mohli zjišťovat automaticky. Díky za návrhy.

ASP.NET WebForms

6 odpovědí
 
30.08.2012 11:24

anonym

upravení komponenty listview

Ahoj, zajímalo by mě, jetli můžu resp. jak si upravit komponentu ListView. Chtěl bych si vytvořit vlastní ListView, teda ne úplně vlastní, ale že bych použil ten standardní a do něj implementoval řazení podle sloupců. Takže bych přidal do ListView funkci na řazení, proměnnou která by obsahovala i...

VB.NET

7 odpovědí
 
16.05.2012 16:37

anonym

Distribuce aplikace pomocí publish

Potřeboval bych opět poradit a to s distribucí aplikace po firmě. Pročetl jsem si topic &quot;aplikace bez instalace&quot; ale to je trošku o něčem jiném&quot;. Svojí aplikaci pomocí publish zkopíruju přes ftp na server. Mám nastaveno že je povoleno online i offline a odtud první instalaci nains...

VB.NET

13 odpovědí
 
19.02.2010 19:44

Filip Havlíček

Možnosti publikování aplikací

Ahoj, moje trable (nebo lépe řečeno neznalost) ohledně publikování aplikací mě přivedla na myšlenku, že až autoři článků budou mít čas a chuť, mohli by napsat pěkný přehledný článek o možnostech publikování aplikací. Třeba jak vytořit instalační soubor pro koncového uživatele, co by měl a neměl o...

Offtopic

3 odpovědí
 
14.07.2009 22:08

Martin Stehlík

Pohyb v datagrid

Může mi prosím někdo poradit, jak se mohu programově pohybovat v datagridu ? Jde mi o to, že proběhne načtení dat a následně jejich kontrola a já se poté potřebuji dostat programově na určitou pozici. Tu pozici mám uloženou v hodnotě x a y. A ještě mám jeden dotaz ohledně datagridu. Jaká u...

VB.NET, Komponenty, .NET

6 odpovědí
 
28.08.2008 13:28

Michal Březina

Ošetření chyb na úrovni třídy či celé aplikace

Chtěl bych se zeptat, zda je možné ošetřit chybu připojení k SQL serveru na nějaké vyšší úrovni než pouze na jednotlivé proceduře resp. události ? Používám Linq dotazy a samozřejmě při loadu uvodního vstupního formuláře kontroluji zda je SQL server k dispozici jednoduchým testem připojením k t...

VB.NET, Architektura, .NET

13 odpovědí
 
20.08.2008 22:03

Michal Březina

Přidávání obsluhy události za běhu programu

ahoj, chci nastavit obsluhu události microsoft.directx.audiovideoplayback.audio.ending. Zkoušel jsem to příkazem addhandler zvuk.ending, addressof NastavNaZacatek, ale při vyvolání události se program sekne. public sub NastavNaZacatek (byval sender as object, byval e as eventargs) ...

VB.NET

15 odpovědí
 
20.08.2008 14:38

Lukáš Vámoš

řazení v gridview

Chtěl bych se zeptat,je možné použít takovýto příkaz i pro načtená data do gridview? Uveďte prosím syntaxi. Díky

ASP.NET WebForms, SQL

3 odpovědí
 
20.08.2008 7:54

Tomáš Herceg

přidání sloupce do gridview

Je možné po naplnění gridview ještě než we provede příkaz databind přidat nakonec gridview sloupec?Díky za info

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
18.08.2008 22:19

Tomáš Herceg

Procházení položek v menu

Chtěl bych ještě požádat o radu. Jak se dají procházet položky menu v mdiparent včetně podmenu ? Zkoušel jsem už všechny možné kombinace a stále na to nemohu přijít, hlavně ty podpoložky menu Předem díky

VB.NET

0 odpovědí
 
18.08.2008 13:48

Michal Březina

počet dnů v měsíci

Chtěl bych se zeptat zda neexistuje v asp.net nějaká funkce,k terá mi zjistí kolik dnů daný měsíc v určitém roce obsahuje.Tzn aby se řešil i přestupný rok (+1den v únoru),atd. Díky za námět.

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
18.08.2008 12:24

Tomáš Herceg

soubor aspx.vb

Chtěl bych se zeptat, nyní vytvářím ve složce PROJEKT soubory s příponou aspx. Vytvořil jsem default1.aspx a k tomu mi byl vytvořen default1.aspx.vb. Když jsem teď vytvořil další soubor default2.aspx,tak se mi již soubor default2.aspx.vb nevytvořil. Tento soubor potřebuju,neboť do něj dám výko...

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
18.08.2008 11:34

anonym

VB - DBNULL z MYSQL

mam jeden problem s hodnotou DBNULL která se mi vrací z MYSQL. Mám propojení na dbazi MYSQL a čtu z tabulek hodnoty. to všechno je v pořádku, až na problém který nastane když mi vrátí hodnotu DBNULL. Jakmile mi vráti hodnotu DBNULL aplikace jde do kolize. Potřebuji tuto hodnotu konvertovat na str...

VB.NET

3 odpovědí
 
17.08.2008 14:27

Tomáš Herceg

Draw v panelu

Dobrý den, je možné směřovat grafický výstup do komponenty Panel? Například DrawLine(mypen,.... je možné orientovat ve vztahu k X a Y bodům, vztaženým k okraji panelu? Usnadnilo by to výstup při rozmisťování objektů na displeji. Děkuji

VB.NET

4 odpovědí
 
15.08.2008 14:15

anonym

Načítání XML souboru

Ahoj, mám Xml soubor, do kterého ukládám a načítám z něj obsah Listview, nebo aspoň bych chtěl... soubor má takovou strukturu: soubor se mi načte do proměnné(XmlDocument), a já jsem z něj chtěl číst tímhle způsobem (podle článku Tomáš Hercega): problém je v tom, že se dostanu do nekonečného cyk...

VB.NET, Algoritmy, XML, I/O operace

6 odpovědí
 
15.08.2008 11:48

anonym

Hledání v excelu v různých listech

Caute lidi, mam dotaz, v excelu mam nekolik listu, na prvnim je seznam zbozi s umistenim ve skladu (cislo A001 znamena bunka v rade A, B001 bunka v rade B atd.), dalsi listy jsou jednotlive rady ve skladu s vyznacenymi bunkami (rada A, bunky A001 az A999, rada B, bunky B001 az B999 atd.) a potre...

VB6/VBA

1 odpovědí
 
15.08.2008 11:01

Honza Dědek

spuštění metody jen jednou

Nevíte jak spustit příkaz,pouze přitom,když aplikaci spouštím poprvé. Pokud jsem použil ta to nefunguje.Když použiji tak to jde,ale pořád se to vykonává,po každé změně na stránce. To já nechci,jak na to? Dík

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
14.08.2008 22:46

Tomáš Herceg

globální proměnná

Jak nadeklarovat globální proměnnou například typu boolean? Díky

ASP.NET WebForms

1 odpovědí
 
14.08.2008 16:16

Tomáš Herceg

FileUpload obrázků

Ahoj, dělám si na stránce FileUpload obrázků do databáze. Používám proto kontrol FileUpload. V SQL management studiu jsem si zkoušel vytvořit kód pro vkládání obrázků do db, vyšlo mi něco takového: Nevím jestli to mám dobře, nedokázal jsem si to nějak ověřit - jen vím, že se do db něco ulož...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
14.08.2008 10:11

Tomáš Herceg

Bad request

Nazdar, mám takový problém. Dělám php a učím se pracovat s připojením a HTTP dotazy. Nemám žádnou knížku a ne netu sem nic nenašel. Ale dochází mi nervy. Vždycky možu načíst jen hlavní stranu serveru. Ale když do políčka HOST: napíšu za tu doménu třeba /index.php tak to hned píše, že sem poslal š...

Offtopic, HTTP/HTML

1 odpovědí
 
13.08.2008 18:11

Tomáš Herceg

<< < 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback