Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 > >>

DATAGRIDVIEW v VS2008

Zdarec, Tak bych potřeboval pomoci. Ve starém VB6 jsem bez problému naplnil Datagrid přes ADO.NET a potom pomoci vlastnosti Columns(index) jsme mohl přenést hodnoty z Datagridu do Labelu nebo textového pole podle potřeby. Stejný zápis v VS2008 nefunguje (tak trochu jsem s tím počítal). Zkou...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

9 odpovědí
 
14.11.2008 17:59

Ondřej Linhart

Program na Eternity II

Slyšeli jste o Eternity II? Kdo tenhle hlavolam složí, vyhraje 2000000 USD. Snaží se to složit lidi na celém světě. Počet kombinací dílků i s otáčením se dá vyjádřit číslem, které má cca 550 nul. Takže je jasné, že ručně se to složit nedá. člověk to nedokáže, takže to musí dokázat jedině počít...

Offtopic, Algoritmy

8 odpovědí
 
06.08.2008 10:17

Tomáš Herceg

Připojeni k databazi v aplikaci

Ahoj všem, dovoluji si Vás požádat o radu, nevím zda se mi přesně podaří naspecifikovat žádost o radu, ale pokusím se o to. Čeká mne vývoj trochu větší aplikace taková malá obdoba outloku, vlastně bez pošty to bude téměř stejné, hlavním cílem je zpráva kontaktů - mnohem širší než je v outloku...

VB.NET, Databáze

2 odpovědí
 
28.07.2008 8:45

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Managed DirectX na x64

Mam problem s Managed DirectX ve VB.NET. Pouzivam Visual Basic 2008 Express Edition, verze DX SDK je June 2008 a jako OS mam 64-bit Vistu. Kdyz ale cokoli ve VB napisu s pouzitim DX knihoven, tak to bez problemu zkompiluju, pri spusteni(debug i normalni) to vsak hodi vyjimku BadImageFormatExcepti...

VB.NET, DirectX

5 odpovědí
 
23.07.2008 16:34

Tomáš Herceg

SQL dotaz je prazdný

Zdarec, Mám jeden dotaz. Ve VB6 jsem to psal velmi jednoduše DOT01.EOF a když byl tento zápis v podmínce IF tak pokud Recordset DOT01 byl prázdný tak podmínka byl splněna. Ale nemohu přijít na to jak tento stejný efekt provést na VS08 Díky za info kde hledat. Petr

VB.NET, SQL, VB6/VBA

5 odpovědí
 
23.07.2008 14:23

Petr Bilik

Práce více uživatelů ve web aplikaci

ahoj, Chtel bych se zeptat na nasledujici vec. Mam webovou aplikaci a predpokladam, ze v ni bude pracovat vice uzivatelu. Data jsou ulozena na sql serveru 2005. Uzivatele mohou pracovat v aplikaci soucasne. V programove logice aplikace vytvarim dataset a naplnuji ho nekolika tabulkami. ...

ASP.NET WebForms, Databáze

2 odpovědí
 
23.07.2008 10:33

anonym

PrintForm - zachycení chyby

Dobrý deň, prosím o radu ako vo VB6.0 pri tlači spôsobom &quot;PrintForm&quot; ako zachytiť chybu tlače už pri prvom výskyte. Druhý prechod mi už oznámi chybu.

VB6/VBA

3 odpovědí
 
23.07.2008 7:45

Tomáš Herceg

chyba při cryptování RijndaelManaged

Neco mam blbe, ale co? Vypisuje tuto chybu: System.Security.Cryptography.CryptographicException was unhandled Message=&quot;Specified initialization vector (IV) does not match the block size for this algorithm.&quot; Source=&quot;mscorlib&quot; kod:

VB.NET

5 odpovědí
 
22.07.2008 20:07

Ondřej Linhart

Popis v datagridview

Dobry den, chtel jsem se zeptat mam problem ohledne nazvu sloupce v datagridview. Mam vytvorenou Datatable s nekolika polozkami, ktere maji vlastnost caption. Potom tuto Datatable spojim s datagridview pres vlastnost datasource. Porad mi do nazvu sloupce dotahuje z Datatable vlastnost NAME a ne v...

C#

4 odpovědí
 
22.07.2008 13:36

Michal Kezr

Zabezpečení aplikace firmy

Potřebuji zabezpečit NEinstalované aplikace ve firmě, tak aby nesly spoustet mimo firemní sit. Nemam cíl zabezpečit na 100%. Momentálně řeším přes RijndaelManaged zakryptovaní a dekryptování licenčního kodu (název firmy, časová platnost, název aplikace). Co doporučujete pro identifikaci názvu...

VB.NET

11 odpovědí
 
21.07.2008 21:56

Ondřej Linhart

Spustenie exe na sietovom disku

Dobry den, potreboval by som vediet ci je mozne spustit exe subor vytvoreny vo VB.Net zo sietoveho disku. Podobnu temu som nasiel http://vbnet.cz/forum-tema--171-beh_aplikace_na_serveru.aspx#Post266 Mam vytvoreny exe subor ktory sa bude obcas aktualizovat a preto som chcel aby bol na sieti....

VB.NET

2 odpovědí
 
21.07.2008 15:31

Ondřej Linhart

Určení poslední změněné buňky

Prosím o radu jak ve VBA Excelu získat poslední změněnou buňku (referenci). Chci udělat to, že když se mi změní určitá buňka (pro mne v tu chvíli nezmámá, protože makro budu nastavovat na danou oblast), tak se má udělat něco jiného. Příklad. Když mi někdo změní buňku na řádku 3 /(zadává se tam ...

VB6/VBA

1 odpovědí
 
21.07.2008 15:11

anonym

Checkbox v datatable

Dobry chtel jsem se zeptat jestli nelze primo v datatable rict ze se jedna o checkbox polozku, nebo se to musi definovat az v datagridu. Dekuji

VB.NET

2 odpovědí
 
21.07.2008 10:02

Michal Kezr

Více kategorií pro jeden článek

ahoj, dělám si web ve Visual Studiu 2008 Express. Mám vytvořenou stránku, na které se zobrazují moje články. Články třídím do kategorií, ale nevím, jak jednomu článku přiřadit více kategorií. Mám vytvořené dvě tabulky. Articles a Kategorie V tabulce Articles mám sloupec kategorie, který je...

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
21.07.2008 7:38

Tomáš Herceg

Dokování

Ahoj. Dělám ve VB.NET aplikaci, a chtěl bych tam dát možnost uživately dokovat aplikaci k pravému okraji obrazovky. Něco jako v ICQ. Jak to mám udělat poraďte mi prosím... Nemůžu ve vyhledávači nic najít. Moc díky za odpovědi

VB.NET

1 odpovědí
 
19.07.2008 15:13

Honza Dufek

Ošetření chyby

Ahoj. Pokud v mé aplikaci nastane chyba a nebude se dát jakýmkoli způsobem spustit, jak mám ošetřit tuto chybu pro MsgBox(&quot;neco&quot; ... ) místo toho aby se tam uživately vypysovaly .NETový hlášky o chybě??? Potřebuju to tedy uskutečnit při spouštění aplikace. Je...

VB.NET, .NET

4 odpovědí
 
18.07.2008 14:59

Tomáš Herceg

Increment datumu v textboxu

zdravim, nevim jak inkrementovat datum v textboxu na strance. V page load udalosti mam nastaveni aktualniho datumu do textboxu: a v udalosti click tlacitka mam zvyseni data o jeden den: Ovsem zvyseni datumu se provede jen pri prvnim stisku tlacitka, pak uz ne. Kdyz udalost page load pot...

VB.NET, ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
18.07.2008 14:52

anonym

Problem s AddHandler

Pokúšam sa zachytiť event prechádzania myši nad c1comboboxom. Nasledujúci kód ale odmieta poslúchať. V AddHandler mi podčiarkne me.OnComboMouseMove a vypíše Argument not specified for parameter &#39;e&#39; of &#39;Private Sub OnComboMouseMove(sender as object, e as system.windows.forms.mo...

VB.NET

1 odpovědí
 
18.07.2008 14:14

anonym

Počet kontrolov daného typu

Dobré ráno, neviem či som ešte rozospatý, ale momentálne ma odpoveď na tento problém nenapadá. Mám niečo takéto : Viem zistiť počet C1ComboBoxov v kolekcií p.Controls už pri prvom opakovaní cyklu? Za nápady ďakujem.

VB.NET, Algoritmy

1 odpovědí
 
18.07.2008 8:55

Ondřej Linhart

Zobrazení času

Zdravím vás, zajímalo by mě jakým způsobem je možné na formulář umístit zobrazení aktuálního času. Tento čas by se pořád &quot;refreshoval&quot; a byl by stále aktuální. Narazil jsem například na TimeOfDay, ale s tím jsem nebyl moc úspěšný. Předem díky za případné rady.

VB.NET

3 odpovědí
 
17.07.2008 20:09

Jan Novák

<< < 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback