Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 > >>

Kniha

Dobrý den, nevíte kde by se dala stahnout kniha Microsoft Visual Basic 2008 nebo 2005 v PDF zdarma???

Offtopic

24 odpovědí
 
24.01.2015 19:07

Jozef Hollý

web service, xml

potřebuji udělat program pro načítání datábaze ISIR z justice.cz stáhl jsem si VisualBasic Express. Dosud jsem dělal jen jednodušší programy ve vb6. v debug módu po najetí na X vidím, že obsahuje data, ale nevím, jak a do čeho je načíst, abych s nimi mohl dále pracovat (ukládat do MySQL). Vžd...

VB.NET

1 odpovědí
 
08.04.2009 10:10

anonym

Nová rubrika

Dobrý de, měl bych návrch na novou rubriku nebo jak to mám nazvat. Myslím takovou, kde by byly programy od čtenářů, které samy vytvořili třeba díky tomuto webu.

Offtopic

3 odpovědí
 
28.12.2008 23:24

anonym

Vice hodnot v jednom textboxu?

Vazeni, nevim zda titulek presne vystihuje muj problem, ale mohu uvest naprosto konkretni priklad - outlook a telefonni cisla. V popup menu je x polozek a podle vybrane polozky se naplni prislusny textbox. Jak to poresit obecne, ja mam zatim v db 4 polozky kam ukladam vybrane, ale uz vubec ...

VB.NET

5 odpovědí
 
02.07.2008 23:08

Petr Mánek

spojeni tabulek

dobry den, nevite nekdo, jakym zpusobem mam spojit v jednom viewdatagridu sloupce ze dvou tabulek? v jedne tabulce mam ID a ve druhe ID_fak (jako cizy klic na ID) a potreoval bych je spojit v jedne tabulce.. popripade nevite nejaky odkaz na priklad, kde to resi? ja proste nic nenasel... Dekuji

VB.NET, Databáze

4 odpovědí
 
11.06.2008 12:32

anonym

Vytvoření souboru .exe v VB5

Ahoj začínám se učit visual basic 5.0 CCE z knížky s CD ,postupuji podle knížky ale po vytvoření aplikace potřebuji vytvořit .exe subor. V knížce je napsáno že mám kliknout na příkaz Make... jenže tento příkaz je zašeděný a nelze použít. Mám něco blbě nainstalováno nebo je to v nastavení. ...

VB6/VBA

1 odpovědí
 
09.06.2008 1:34

anonym

Zakaz prekreslovani formulare

Chci se zeptat jestli existuje nejaky prikaz, ktery by docasne zakazal prekreslovani formulare? Delam formular - nad databazi cca 70 tis. radku - kde nektere sloupce z databaze jsou zobrazeny na formulari v Comboxex, ChceckedListbox atd. Uzivatel si vybere v prvnim svuj pozadavek - podle toho ...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
08.06.2008 23:15

Tomáš Herceg

Problém s Polymorfismem

Pracuji na knihovně pro práci s maticemi v C++. Jak je možné dodat polymorfismus? Jak je možné spojit trídy ctvercovamatice a obecnamatice, v jeden objekt matice(podle zadaného rozměru se vytvoří obecna nebo ctvercovamatice)? Děkuji.

Architektura, C++/C

2 odpovědí
 
08.06.2008 11:03

Jan Fíla

DXperince kompnenty Devexpress

Zdravim vsechny, dotay je obecny a to zda nekdo z toho fora pouziva komponenty uvedene v nadpisu, rad bych si vymenil par zkusenosti s jejich pouzivanim nebo utrzil par rad a na oplatku pokud bych vedel tak zase poradil ja Dekuji za odpoved

Komponenty

1 odpovědí
 
06.06.2008 8:24

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Kolekce

Jak je možné vytvořit n objektů (button) a každému nastavit vlastnosti. Například na formulář se zobrazí náhodný počet tlačítek, poloha každého tlačítka se bude měnit. Je možné na toto použít kolekce? A jak?

Komponenty, Architektura, WinForms

2 odpovědí
 
05.06.2008 15:04

Tomáš Herceg

prvočísla

Potřebuji vytvořit proceduru nebo funkci, která z dvojice čísel a parametrů určí největšího společného dělitele. Příspěvek upraven administrátory do čitelné podoby. Autor si odpověď nezaslouží s jeho přístupem, avšak může to pomoci ostatním a navíc si někdo dal práci s napsáním odpovědi, takže t...

VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
03.06.2008 18:31

anonym

Jak na průměr????

Chci si udělám např.: šest TextBoxů a do pěti z nich se budou psát čísla a v tom šestém se bude ukazovat průměr. Ale jak mám udělat to, že když např.: napíšu číslo jenom do čtyř z nich, tak aby se udělal průměr jenom z těch čtyř a né ze všech pěti???????? Myslím to tak, že když si udělám promě...

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
31.05.2008 15:08

Tomáš Herceg

Promenna v jine strance

dobry den, potreboval bych ze stranky napr. login.aspx, kde mam definovanou promennou, s touto promennou pracovat napr. v materpage - lze to nejak (napr. pokud je v login.aspx promenna.text=&quot;abc&quot; pak v materpage bude label1.text neco)? Dekuji

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
30.05.2008 15:56

anonym

Asociace internetového protokolu s mou aplikací

Zdravím, rád bych se zeptal, jak mohu nějaký internetový protokol asociovat s mou aplikací. Stejně jako je je to například na stránkách last.fm, kde (pokud máte stažený software) tato adresa: lastfm://play/artists/XXXXXXXX otevře program a začne přehrávat zvolenou stanici. Za případné reakce d...

VB.NET

4 odpovědí
 
29.05.2008 19:33

Jan Novák

pripojeni databaze

Dobrý den chtěl jsem vás poprosit o radu. Ve vytvořeném souboru C# .aspx.cs (v ASP.NET) se připojuji k databázi takto: A chtěl jsem se zeptat jestli by neslo nejak udelat aby se bral connectionString s web.config. (abych při věšení stránek nemusel tento connectionstring vsude přepisovat. Děku...

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
29.05.2008 17:06

Tomáš Herceg

Autentizace + masterpage

Dobry den, muze mi prosim nekdo poradit, je to posledni vec k funkcnosti meho webu - vytvoril sem web - masterpage + aspx - mam login.aspx, ve kterem mam prihlaseni pomoci form method. V souboru default.aspx mi funguje user.identity.name - zobrazi jmeno uzivatele - ovsem ja toto potrebuju v maste...

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
29.05.2008 17:06

anonym

login

Dobrý den mám takovej menší problem mam vytvořenou databazi pro mé stranky a pomocí ASP.NET configuratoru jsem si vytvořil uživatele a nastavil jim prava. A tím pádem mám 2 databáze jednu s uživateli a druhou s daty pro stránky. Dají se tyto databáze nějak spojit do jedné nebo existuje nejake jin...

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

1 odpovědí
 
29.05.2008 17:01

Tomáš Herceg

TCP připojení

Dobrý den, mám vytvořeného TcpClienta pokud dám, aby se takto připojil tak aplikace samozřejmě vytuhne, zvlášť pokud zvolená IP adresa není dostupná. Chtěl bych vědět, jak udělat toto připojování v novém vlákně. Četl sem seriál o kreslící tabuli, ale nejsem z toho moudrý, jak to převést do ...

C#, Threading, I/O operace

3 odpovědí
 
29.05.2008 11:11

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Form z proměnné

Dobrej, nedaří se mi přijít na toto: od někud, např. z SQL přijmu název Formu, který má být spuštěn, vytvořit novou instanci tohoto formu a spustit ho. ALE POZOR, nefunguje to. Není mi jasné jak zabezpečit, aby byla vzata v potaz hodnota uložená v proměné. Díky za radu.

VB.NET, WinForms, Databáze

3 odpovědí
 
29.05.2008 8:37

anonym

Vstupní/výstupní parametry SQL procedury

Dobrý den, už se zde podobná věc řešila (http://www.vbnet.cz/forum-tema--1140-uvozovky_v_selectu.aspx ) ale bohužel se mi to nepodařilo podle tohoto návodu rozchodit. Udělal jsem si cvičnou aplikaci která načte seznam uživatelů z SQL serveru a zobrazí je v datagridViewu. Chci využít procedury ulo...

VB.NET, ADO.NET, WinForms, Databáze

4 odpovědí
 
29.05.2008 8:12

Jan Dědek

<< < 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback