Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 > >>

Seznam souboru

Nemá VB net nějakou funkci(mozna se to nenazývá funkce, nejsem programator), která by mi vratila buď do pole, nebo do kolekce seznam vsech souboru ze zadane slozky + ze vsech podslozek dane slozky a zaroven napsala soubory s celou cestou? Predem dekuji Zdenek

VB.NET, Algoritmy

8 odpovědí
 
04.02.2009 12:50

anonym

Dvojí data v ComboBox

Dobry den, rad bych se zeptal, zda je mozne u komponenty ComboBox kombinovat nekolik typu dat. Potreboval bych udelat filtraci dat z databaze prave pomoci ComboBoxu, ale jako prvni polozku bych potreboval mit nastavenou na &quot;Nevybrano nic&quot; a po rozbaleni by uz zobrazil data z DB. Dek...

VB.NET

2 odpovědí
 
27.08.2008 17:01

anonym

Prohlížeč obrázků

Dělám něco jako prohlížeč fotek. Mám ve C:\ složku Photo a v ní budou obrázky. a od aplikace potřebuju: aby při stisku tlačítka vytvořila seznam souborů co jsou ve zminovaném adresáři. Potom v prvku Panel vytvořila dynamicky PictureBox, kde by byla miniatura té fotografie a na ten když...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
27.08.2008 10:38

Honza Dědek

paging u gridview

Chtěl jsem se zeptat,zda je možné nějak udělat paging na data,ale né na řádky,ale prostě na sloupce v gridview. Mam pár dat v řádkách,ale velké množství sloupců,tak jak vymyslet,abych zobrazil třeba 1-5,po kliknutí na tlačítko 6-10,atd a zpět. Díky za námět

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
27.08.2008 9:24

Tomáš Herceg

Otvření formu klávesou

Dobrý den ,potřeboval bych poradi s vyvoláním události po stisku klávesy. Př.: Po stisku F1 se otevře form Help.vb. Formulář nemá žádné menu. Toto nepracuje, ví někdo proč ?

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
26.08.2008 20:45

anonym

Spouštění souborů

dobrý den, potřeboval bych poradit, jak ve vb.net 2008 spustit soubor s příponou.exe, ale taky jakýkoliv jiný, např. *.txt, *.wav...

VB.NET, .NET

3 odpovědí
 
26.08.2008 20:26

Tomáš Herceg

Web Browser

Ve webbrowseru mám odkaz na složku z obrázkama. Spolu s nimi, je tam také ten modrý panel v levo ( XP ). Jak se ho zbavím, aby v tom browseru byl pouze obsah složky??? Díky

VB.NET

1 odpovědí
 
26.08.2008 17:20

Ondřej Linhart

Stín okna

Ahoj. Jde nějak programově vytvořit stín od okna jako je to např ve Vistách???

VB.NET

1 odpovědí
 
26.08.2008 16:29

Ondřej Linhart

Vtvoření souboru

Chtěl jsem se zeptat, jak vytvořit soubor. Zatím to resim tak, ze mam prazdny soubor a ten umim kopirovat. Ovšem určitě to neni čisté. Děkuji za odpoved

VB.NET

5 odpovědí
 
26.08.2008 16:12

Ondřej Linhart

Dynamické vytváření PictureBoxu

Ahoj. Potřeboval bych, aby aplikace vytvořila dynamicky prvek PictureBox, a přiřadila mu vlastnosti a událost Neví někdo jak na to?

WinForms

1 odpovědí
 
26.08.2008 15:23

Ondřej Linhart

Posouvání okna

Ahoj. Mám Window a v něm sem si odstranil ControlBox ( ten panel kde je ikona, název aplikace, tlačítko minimalizovat, ... ) A dal jsem si tam obyč Panel001 a chci aby fungoval jako ten ControlBox. Že když za něj uživatel vezme, tak může posouvat oknem. Ale nevím jak na to Poraďte prosím ... ...

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
26.08.2008 15:17

Ondřej Linhart

Předání proměnné druhému formulář

Zdravím. Mám kód ve form1 pro button1_click: kterým při button1_click přiřadím do prom. a = &quot;neco&quot; a otevřu form2, a kód Ale nevím jak tu prom. a poslat tomu druhému formu. Poradíte?

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
26.08.2008 7:50

Tomáš Herceg

obrázkové tlačítko

Servus všem asp programátorům. Není v nástrojích Visual Web Developeru nějaký obrázkový button? Chtěl bych totiž mít obrázek tlačítko,nebo aspoň jako obrázek odkaz,ale s metodou: Nebo něco podobnýho,hlavn aby to makalo. Dík

ASP.NET WebForms, Visual Studio

1 odpovědí
 
25.08.2008 17:24

anonym

Přesun položky do jiné tabulky ( INSERT-> DELETE )

Ahoj, mám 2 tabulky se stejnou strukturou a potřebuji dotazem přesunout položku z jedné tabulky do druhé (tzn. do druhé se vloží a z první vymaže). Řeším to tak že insertem záznam do druhé tabulky vložím a hned ho deletem z první vymažu. Napadlo mě ale, jestli není nějáký SQL příkaz přímo na přes...

Databáze

2 odpovědí
 
25.08.2008 15:28

Honza Dědek

Otevírání Formů (nové instance) a jejich uspořádání

Dobrý den, chtěl bych pozeptat na toto: mám např. Form2 a ten opakovaně otevírám v MDIformu jako childForm. Jde mi o to jakým způsobem ta nová okna budou umístěna na obrazovce. Standartně jsou nová (child) okna otevírána do kaskády, ale není mi zcela přesně jasné jak je toto vnitřně ošet...

VB.NET, WinForms

6 odpovědí
 
25.08.2008 15:15

Ondřej Linhart

Instalace a aktualizace NET. WinForm aplikací

Potřeboval bych se dostat hlouběji do problematiky instalace a aktualizace .NET aplikací. Prozatím vytvořím aplikaci ve VS a pomocí Project\Publish vytvořím distribuci. Tímto způsobem ale nejsem schopen nastavit: 1) cílové umístění aplikace, 2) individuální nastavení .config a dalších parametr...

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
25.08.2008 11:30

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

CPU info

Ahoj. Potřebuju, ve VB.NET zjistit informace o teplotě CPU, napájení jádra a podobně. ... Jde to nějak zjisit??? prosím poraďte kód nebo aspoň nějakou třídu Díky

VB.NET

2 odpovědí
 
24.08.2008 22:53

anonym

Chyba po přehrávání mnoha zvuků po sobě

ahoj lidi, mám jednoduchou hru, kde přehrávám mnoho zvuků a taky namluvené hlášky. Všechny hlášky přehrávám v jednom objektu typu audio, tak že hlášku vždycky před přehrátím načtu: zvuk = audio.fromfile(&quot;hlaska.wav&quot;) zvuk.play Po nějaké době se ukáže chyba, které nerozumím. A...

VB.NET

3 odpovědí
 
24.08.2008 22:44

David Kitner

Nejvíce položek (count)

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda nějak lze zjistit z jedné tabulky - kolik má uživatel tabulek. Mám tedy vytvořenou tabulku, kam se zapisuje id uživatele a id položky, kterou uživatel má. Tabulka UserItem: ID UserId ItemId Já bych se chtěl zeptat, zda lze nějak zjistit, který uživatel ...

SQL

2 odpovědí
 
24.08.2008 19:42

anonym

xna kniha

neviete niekto či sa pripravuje kniha o xna alebo preklad zahraničnej knihy?...

XNA, Offtopic

1 odpovědí
 
23.08.2008 9:33

Tomáš Herceg

<< < 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback